Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

feniksik

Wiadomość dla Widma

Polecane posty

Gość gość
Bity frajer straszy innych wpiertolem w realu haha,tych na przystanku też tak pewnie straszyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Mylisz pojecia cweluchu wylogowany i manipulujesz jak zwykle, ale nikt juz nie nabiera sie na twoje intrygi pało tepa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj obsrancu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wsadzić ci noża w wątrobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do twojego chetnie wsadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jestes cwelem wiec jak cie moze brzydzic pedalstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:11 przecież jesteś pedofilem jak matu, więć jak cie może brzydzić pedofilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam z rana przy porannej kawie :) (_)? "_widmo_ wczoraj tja, ja temat z goscia zalozylem. Czy to gowno czyta co napisalo bo juz przechodzi samego siebie. hehe" Faktycznie nie z gościa założyłeś temat ... więcej, nawet nie ty go założyłeś, chyba że nie pod swoim nickiem więc wybacz że nie traktowałem tematu jako "twój" Proponuję Ci kreska wygłosić orędzie do populacji kaffe aby nikt nie pisał ze mną bo jestem pedał esbek pedofil żywe g****o i ...co tam jeszcze było ? ...i to ja zieję żółcią ? Popisz jeszcze trochę chłopie to już się do reszty skompromitujesz... Ty jesteś kryształ człowiek niewinny, ....za którym z innych forów przychodzą Cie trolować inni ludzie :) Myślę że jedynie Wilk był na tyle naiwny i przyjął Twoje wynurzenia na mój temat na wiarę inni mający choć odrobinę rozsądku poczytali Twoje śmiałe hipotezy i teorie na temat natury ludzkiej a kobiet w szczególności .... "_widmo_ wczoraj Wlasnie -przestrzen jest publiczna i ktos tez musi sie liczyc z ostrym slowem jak mnie zaczepi prowokacyjnie tak jak w realu zaczepiasz majac brudne intencje to licz sie z konsekwencjami. ....no właśnie Kreska, to jest przestrzeń publiczna i jeśli ktoś pisze bzdury musi się liczyć z tym że nie siedzi tu stado baranów i ktoś może zarzucić Ci że piszesz bzdury i próbujesz się kreować na kogoś kim nie jesteś, a to z kolei nie jest podstawą to wylewania takiego bezpodstawnego g****a na forum jak to robiłeś i robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, z godziny 21 57 masz zapewne rację co do postawy kreski w konflikcie z forum. Kreska pewnie nie może przytoczyć ‘chamskich ataków’ Matuzalema (powiedzonka wilka weszły już na stałe do słownika ‘ero’). Dyskusję na argumenty odczytał chyba jako atak na swoją osobę i dyskusję ze slodką. Z tym że Twoje wypowiedzi są dla mnie również bardzo ciekawe: „Ale tu mamy przykład kolesia, który bluzgał innych bez żadnych hamulców, a z drugiej strony robi z siebie na świętoszka” "Czyli potokiem słów tuszujesz brak czegokolwiek na poparcie swoich zarzutów" "Bo trochę sobie fantazjujesz tu i tam, ale słowa to tylko słowa,(..)" Myślę, gościu, że każdy powinien odnieść to do siebie i sprawdzić, czy nie zachowuje się jak Kreska w kontakcie z innymi. :) Zaznaczam, że to temat do refleksji, a nie atak na Was :) 🌻 (p.s. a dla moich hejterów, którzy zaraz odniosą to do afery z spamerką- nie 'bluzgałam' jej, a przedstawiłam jasno swoje zdanie bez rzucania inwektywami(tak jak robi to kreska), które wynikało z obserwacji zachowania . Nigdy nie powiedziałam, że mam 'dowody ' i że wiem ale nie powiem, bo to mówił wilk, tak gwoli wyjaśnienia. ) A sprawę z nią uważam za zakończoną, uprzedzam tylko wasz hejt i ataki. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obaj jesteście p******i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Czyzbys to ty mucha pomagal temu czemus z goscia skoro wydajesz sie byc jego adwokatka na blue ? Przy okazji znajdz mi CHOCIAZ JEDEN wpis skierowany w moja strone w ktorym to cos NIE DYSKREDYTUJE MNIE, to wtedy przekonasz mnie ze to cos nie ma brudnych intencji. Przeciez juz sam fakt, ze to cos samo sobie zaprzecza ukrywajac wrogosc bo trolluje mmie w bialych rekawiczkach. Pierwszy przyklad z brzegu: -zarzuca mi, ze to ja zalozylem temat po czym zaprzecza, a nastepnie twierdzi ze jednak ja za tym stoje. Wczesniej twierdzil, ze ja na tym temacie pisze z goscia i wszystkie sp/amy mnie przypisuje nie majac dowodow. Co go obchodzi moje zycie i dlaczego lata za mna jak kundelek ? ? Jak mi wytlumacz brudne metody ktore stosuja wobec mnie ci ktorzy mu pomagaja ? W mojej ocenie to to cos stoi za pojazdami po mojej rodzinie, bo tylko on mial motywy juz na temacie slodkiej jak utrudnial mi funkcjonowanie, ale z profilu blue nie wypadalo mu wyzywac wiec ukrywal sie pod gosciem. Jak mi wytlumaczysz fakt tego jak to cos ciagle zabiega o moja uwage niczym psycho fan i utrudnia funkcjonowanie tematu poswieconego dla mnie pomimo iz informowalem to cos ze ja nie chce miec z nim do czynienia bo ma wyjatkowo podly charakter. Jak mam szanowac kogos kto robi wszystko aby pognebic mnie psychicznie i nawet nie ukrywa juz tego ze chcialby mnie zniszczyc ? Badz obiektywna skoro juz zabierasz glos w sprawie, bo jezeli jestes po stronie tego czegos, to jaki sens ma rozmowa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dwa wyjścia: albo rozejść się w przeciwne strony, na odmienne tematy, albo niestety, co bardziej prawdopodobne -jeden z was musi doprowadzić do odejścia drugiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hahaha :) ...obiektywizm w pojęciu kreski : "Badz obiektywna skoro juz zabierasz glos w sprawie, bo jezeli jestes po stronie tego czegos, to jaki sens ma rozmowa. smiech.gif" ...słowem możecie wybrać jakikolwiek samochód byle to był ford i to w kolorze czarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piertol widmo Juz nie pamietasz jakim chamem jestes? Jak owzukujesz i oklamujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty w ogole udajesz nowego czy przyznales sie do swojego poprzedniego nicku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo- powiedz, jak tak naprawdę możesz oczekiwać, że ktoś zajmie tu jakieś stanowisko bazując na tym co tu zostaje napisane? Przecież każdą awanturkę tutaj, w momencie gdy kończą się argumenty kończą słowa: Daj dowód. Nikt go nie ma, pozostają domysły, ewentualnie intuicja i prywatne sympatie. Tworzycie tutaj jakiś wirtualny ring, na którym nie ma sędziego, nawet tego który powinien być- zdrowego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cos wlasnie sie podwoilo, nie wiem o co chodzi ale skoro tak przezywasz tez poprzesladuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaca i oszust oddaj pieniadze tym dziewczynom:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie bij zony czy tam dziewczyny,lub psa,kota,swinke co tam masz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to teraz mamy fazę płaczu, ...kreska nie tylko ja prosiłem o wklejenie postów w których tak cię gnębię i poniżam, pominę już milczeniem bredzenie o moim pisaniu z pomarańczy bo to ze tego nie robię wynika z całej histori mojego bycia na kafe i nie używam argumentu jak ty : "_widmo_ wczoraj IP mojego kompa poprosze jako dowod, ze ja cos pisalem tutaj z orange, albo stul pysk bo osmieszasz sie pomawiajac mnie. " ....a przecież też mogę :) i przypominam na ten temat ...w końcu nie Twój wszedłem i pisałem z innymi zanim się zalogowałeś więc kto za kim tu przybiegł ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy ze raz podskoczyles naszemu tacie Matu. Teraz juz bedziemy Ci przeszkadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo, nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Czego oczekujesz? Zajęcia stanowiska na podstawie czego? TUTAJ? Myślę, że oboje zapędziliście się w kozi róg, wyszukujecie wpisów tego drugiego i nie potraficie ich zostawić bez odpowiedzi. W tej chwili Wasz byt na tym forum powoli ogranicza się do tego sporu, ale co kto lubi. Każdy ma swoją rację. Ty też Widmo nie przebierasz w słowach- co dla jednych jest oznaką odwagi a dla drugich słabości, a Matu mówiąc ciągle o tym, jak niereformowalny jesteś, jednak cały czas reaguje na Ciebie i karawana jedzie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem moze sie komus nick nie spodobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gia, różnica pomiędzy nimi jest taka, że obraźliwe teksty Widma wobec Matu wiszą na temacie Słodkiej. Obraźliwych wypowiedzi Matu nigdzie nie ma bo zwyczajnie nie istniały. To tyle w kwestii dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zauważ kreska że kiedy rozmawiałeś z feniksikiem, czy z cudy nie wcinałem ci się, kiedy pisałeś rzeczowe posty na temat diety i ćwiczeń ... nie zgadzałem się jedynie z twoimi poglądami na życie na kobiety na biologię ... a Ty zacząłeś szaleć tak jak tutaj ... ... a z tymi życzeniami choroby i śmierci to byłbym ostrożny bo życie lubi oddawać i może być tak ze mojego wieku nie dożyjesz czego ci mimo wszystko nie życzę, masz widać wystarczające problemy już teraz skoro masz poglądy jakie masz ... Od samego początku chodziło mi o jedno ...o to byś w odnoszeniu się do świata i ludzi okazał trochę realizmu i pokory a nie kreował się guru we wszystkich poruszanych tematach i mentora moralnego wobec wszystkich piszących ... ...wszyscy poza tobą i ludźmi poklepującymi Cie po plecach to w twoim pojęciu żyjące g****o , szmaty i k***y ...twoje słowa - wolno ci tak myśleć bo to forum do tego kiepsko moderowane , ale w takim razie musisz się liczyć z tym że komuś się to może nie podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? I co? Widmo wybuchnie? Podnieciles sie juz? Widze,ze takie barany jak byliscie tak jestescie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu tez nie piertol to,ze zycze Ci smierci nie znaczy,ze sie sprawdzi. Nikt prorokiem nie jest. To takie gadki szmatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie troche jak takie dzieciuchy, przejmujecie sie glupotami, wyzywacie a i tak nikt z was nie wygra:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten konflikt zmierza donikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w sumie czy nie mamy z tego ubawu? Ja mam zwlaszcza jak cos dodam i jeden mysli,ze to ten drugi:-D Latwo tu podburzac osiołków:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×