Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

feniksik

Wiadomość dla Widma

Polecane posty

Gość gość
Jeśli dla Was wariat to omijajcie szerokim łukiem a nie się pastwicie. I darujcie sobie tekst o forum publicznym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to właśnie forum publiczne. :D A kreska publicznie gardzi większością ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.30 Byś się Gościu zdziwił, choć nie hejtuję Matu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.33 sztandarowy argument aby dopie/rdolić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
IP mojego kompa poprosze jako dowod, ze ja cos pisalem tutaj z orange, albo stul pysk bo osmieszasz sie pomawiajac mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te teksty o małych dzieciach mogą pochodzić od kobiety?:o ja jebię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co "dopierdolić"? Pisze tu wiele osób które mają spokój. A jak ktoś, będąc przeciętnym kolesiem, przypierdala się bez powodu i pozuje na mądralę, to ma hejt. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zachorujesz w drugą stronę też będzie działało, i nie będzie porannych napadów furii na forum:D nie, nie potrafię tego życzyć nawet takiej mendzie jak ty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo pisze na swoim temacie, wtrącił się parę razy na jakąś dyskusję. Fakt. Jednak jeszcze raz mówię, nie podobają się Jego tezy? Nie czytać. Ten hejt jest podły. Nie zapominajcie, że każdy z nas jest tu z określonego powodu. Zazwyczaj te powody nie napawają nas radością :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu też ten sam leszcz, co się do mnie przyj***l. Powodzenia Widmo, bo gorsze to jak strup na d***e:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ten sam, nie schlebiaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna, uważasz że Matuzalem jest winny tego co wmawia wszystkim widmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.47 potrafię zrozumieć spięcia, awantury, to tylko forum. Ale tu mamy przykład kolesia, który bluzgał innych bez żadnych hamulców, a z drugiej strony robi z siebie świętoszka. I nawet nie potrafi udowodnić swoich slow. najgorsza możliwa kombinacja c*****ości. To tyle na dziś z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu się bawi cudzym kosztem. Mam wrażenie, że to lubi :O Obnażając cudze wady piecze dwie pieczenie na jednym ogniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obraziłeś Matu na temacie Słodkiej bez powodu. Ja mogę znaleźć cytaty. Może krótkie "sprawdzam"? Ty wklejasz jak Matu niegodne Ci jechał, a ja wklejam to co ty pisałeś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.57 jeśli masz rację (nie śledzę cały czas forum i nie bronię Widmo) to co teraz się dzieje? Zdublowane zachowanie. O to chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam, "cytaty". Dać Ci link do tematu SW? Bo ja pamiętam, że Matu nie zgadzał się z Tobą w kulturalny sposób a ty długi czas lżyłeś go od pedofili i SBeków bo nie dawałem rady w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawałeś..Kreska jest jedną zasada. Albo potrafisz udowodnić swoje słowa, albo nie zarzucasz innym czegoś, czego nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego Matu ma odpowiadać za to co pisali jego " obrońcy" ?? popiertoliło cię juz do reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw je udowodnij. daj jeden chamski cytat z Matu, który usprawiedliwia nazwanie go pedofilem. Chcesz te linki do tematów? Bo trochę sobie fantazjujesz tu i tam, ale słowa to tylko słowa, bez poparcia w faktach obracają się w g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli potokiem słów tuszujesz brak czegokolwiek na poparcie swoch zarzutów:) i co to znaczy "utrudniaŁ mi rozmowę"?? Tutaj to nie romantyczna randka, a ty nie masz nikogo na wyłączność. to forum publiczne i każdy ma prawo się wypowiadać. Nie pamiętam też, żeby Słodka wyrzuciła go z tematu :) już daję Ci spokój bo widzę, że nic sensownego i tak nie powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź spać Koke Kresko. Niech ktoś wezwie Sw jako jedyna potrafiła rozmawiać z tym wariatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Słodka pisała cały czas u siebie z Matu to po co miała go wyrzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie gdy nie zgadzacie się z Kreską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończy mi się cierpliwość. Mogę zbluzgać cię od pedofili?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha a potem budzik zadzwonił i się obudziłem :) Przerwa reklamowa wiec zajrzałem .... ale się działo ! ...po pierwsze primo to nie jest temat widma nie wiem kto go założył ...chyba ze zrobił to z gościa :) ...po drugie póki co jeszcze żyje w wolnym kraju a to wolne forum i czyjeś widzimisię czy kompleksy nie będą mi dyktować gdzie i co będę pisał. .. w całym temacie nie czepiam się kreski póki nie zaczął ublizac :) ... jak sam ciągle podkreśla nikt mnie nie lubi i nie mam z kim pisać ...wiec nie rozumiem kto miałby go hejtowac w mojej obronie !? Ktoś mi zarzuca ze sądził ze jetem mądrzejszy i nie będę się z koniem kopał ...a dlaczego mam pod wiać ogon i odpuszczam komuś nie to ze mi ublizac ...bo ublizac to mi może ktoś kto mnie zna i na czyjej opinii mi zależy, ale komuś kto pozuje na kogoś kim nie jest i gdy tylko się ktoś z nim nie zgadza rozwala temat, płacze ze jest prześladowany, rezygnuje z pisania tutaj, z konta .... po czym wraca (po raz kolejny) ...i trenuje wszystko od początku ... ile tak jeszcze razy kreskówki ...widmo ...? ....a ta żółć przez ostatnie godziny to znowu wyrzut teścia do krwi ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś idiotą skoro mylisz te dwie osoby albo jesteś cynicznym manipulantem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×