Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

feniksik

Wiadomość dla Widma

Polecane posty

Gość gość
Kraza opinie,ze na ogolnym wielu dziwakow,moze i dziwakow ale na ero sa z/j/e/b/y ktore z kazdym wygraja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdzie jestescie? Chodzcie poklocimy sie, tzn ja wam bede jechal a wy bedziecie przyjmowac ciosy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ide jeszcze podbic amstafa i znikam a wy zapamietajcie aby nie brac az tak do siebie wszystkiego,bo ja czesto wam mieszam a wy łoski jeszcze sie pozabijacie o to:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu niszczy Widmo inteligencją i opanowaniem. Widmusiowi pozostają nerwy i dziecinne pomówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim wam brak rozumu, jeden głupszy od drugiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.25 prawda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Giaa -jak to czego oczekuje ? aby dal zyc, przeciez to jasno wynika z moich wypowiedzi. Takie uciazliwce jak to cos odczepia sie jedynie wtedy jak dochodzi do konfrontacji fizycznej, innymi slowy strzal w pysk zalatwilby sprawe, bo zauwaz ze niezaleznie od tego co by nie napisac to jest zle w ocenie tego trolla. Czemu nie pojdzie sobie na inny temat ? bo nikt z nim nie chce gadac i buja sie na moich wpisach frajer do bicia. Glowe daje, ze to jest bardzo samotny osobnik i w jego otoczeniu ludzie uciekaja od niego, bo kto by chcial dzielic czas z kims tak podlym, wiec tutaj domaga sie uwagi. Nic do trolla nie trafia. Szkoda mi kasy bo skompromitowalbym to to totalnie. Ale jak juz pisalem czas dziala na jego niekorzysc z uwagi na jego wiek i sposob jest przykry ale cel syczytny. Porozmawiaj z tym czyms, a sama przekonasz sie jaka to jest meka. Ja staram sie omijac to to bo jest toksyczne i mam pelne prawo podjac takie a nie inne kroki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam inaczej Widmo:D Pisałeś tygodniami u siebie na tematach, pisały z Tobą regularnie pewne osoby, słowem się nie zająknąłeś o Matuzalemie. Skąd ten zwrot? Który wpis Matuzalema odebrałeś jako atak? Nie myślę o gościach, tylko o wpisach niebieskich Matu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu bije Kreskę Koke opanowaniem i inteligencja. A Krecha ma fobię bo nie ma nawet zdanej matury i żadna wariata nie chce. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym "opanowaniem" to ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ostrożnie? Nie widziałam żeby kiedykolwiek dał się wyprowadzić z równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadania na zaczepki Widma nie można nazwać opanowanym. Matu w co drugim zdaniu podkreśla swój dystans, a jednak prawie każdorazowo odpowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamienne, że przynajmniej nie kwestionujesz "inteligencji" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś chyba cie p*o*j*e*b*a*ł*o jeśli myślisz ze kreska to koke. tak jakby porównywać niebo do ziemi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej odpowiada spokojnie. też uważam, że chamstwu się nie ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kto odbiera tutaj cokolwiek jako chamstwo to powinien to zlekceważyć. Utarczki nic nie dadzą :) Ale pokusa jest zbyt silna, co widać na załączonym obrazku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke pisał luzno epicko z dystansem humorem. po jego odejściu forum z*a*j*e*b*a*ł*o mordą w muł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Widmo, nie zapominaj jednak, że czytują to forum osóbki o delikatnych sercach, niezmąconej wrażliwości, które boli krzywda małych zwierzątek i starców. Osoby, które NIGDY, przynajmniej z niebieskiego nie ujęłyby swej opinii w sposób, który mógłby razić innych :P Ot tak łagodnie, slisko, jak kameleon. Pisząc , ze życzysz komuś zdechnięcia i wyzywając od ubeków nie zyskasz sprzymierzeńców w tym sporze :D Ale chyba nie o to Ci jednak chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...padła propozycja: "Porozmawiaj z tym czyms, a sama przekonasz sie jaka to jest meka. Ja staram sie omijac to to bo jest toksyczne i mam pelne prawo podjac takie a nie inne kroki. usmiech.gif" Giaa, może masz rację, może nie powinienem odpowiadać, trudno jednak nie odpowiadać komuś kto wymyśla nie tylko tutaj i to w sposób niewybredny. Zresztą to nie jest pierwsza sytuacja ... odchodzą ludzie którzy z nim pisali, dlaczego ? ...nie ma ich tutaj, może ich warto by zapytać ? chłopak ma jakieś cholerne kompleksy i próbuje i zamiast pisać jak człowiek na tyle na ile go stać to forsuje jakieś dziwne teorie a kiedy nie może ich obronić zaczyna robić jazdy nie tylko na własnym temacie ale na tematach ludzi którzy się z nim w dyskusji nie zgadzali, a nawet na tematach ludzi którzy u niego nie pisali za to ktoś z nim niezgadzający pozwolił sobie coś u nich napisać ... "palił strony" jak to określał ... Próbowałem kiedyś pisać i obiecałem że będzie niewidoczny ...i czym się skończyło :) ...spytaj go gdzie są Ci wszyscy poklepujący go dotąd po plecach ludzie ? Widzę że zainteresował Cie ten konflikt i chcesz podchodzić do niego rzeczowo ...zachęcam więc do lektury całkiem ciekawego wątku Słodkiej ...co sam pisał o sobie Kreska, kim jest, jaki jest, o pogardzie do motłochu, zwierzoludziach, o kobietach których tylko "ułomek" posiada ludzkie uczucia ...i zwykle była to ta aktualnie rozumiejąca go i nie krytykująca kobieta ... ...ktoś już nie po raz pierwszy i nie tylko w tym temacie proponował jeżeli komuś się nie chce szukać wklejki tych rozmów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, wrzuccie tu link do tematu slodkiej, przypomnimy sobie to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to prawda Kresko, akurat dziwi mnie to, że Matuzalem ciągle komentuje i przychodzi tam gdzie Ty i to gdy rozmawiasz zupełnie nie o nim. Poza tym Kresko, jeżeli ja mam jakieś zdanie zupełnie rozbieżne z Twoim nie znaczy, że Cię atakuję , nienawidzę i dążę do Twojej zguby. To tylko inne zdanie. Potępiam również Twoje zachowanie w stosunku do Matuzalema, ale nie znaczy, że Cię nienawidzę. Wbij to sobie do tej łepetyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zróbcie eksperyment- Widmo, załóż swój temat, Matu , jeżeli ma taka wolę też, lub niech pisze ze stałymi, swymi rozmówcami i żaden nie wchodzi drugiemu w paradę. Obawiam się jednak, że i tak, każdy negatywny pomarańczowy wpis spotkałby się z posądzeniem o bycie albo zwolennikiem tego drugiego albo samym drugim :> ^^^Szkoda, bo obaj jesteście postaciami tak odmiennymi, że moglibyście funkcjonować odrębnie wnosząc coś to tego marazmu tutaj i nie tracić czasu na rozdrapywanie ran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry wywaliło mnie... Muszka ....do 4 strony tego wątku było spoko... pisałem z kim innym i nie odnosiłem się zupełnie do wpisów kreski z pomarańczy i co było dalej sami widzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie jestem wrogo nastawiona wobec Ciebie i tu masz problem, bo uważasz, że ktoś kto się z Tobą nie zgadza jest do Ciebie wrogo nastawiony :) Szkoda Kresko, naprawdę :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak kresko ... teraz Mucha jest wroga bo stara się być obiektywna :) kiedyś Magda, Cudy, Słodka, ... ile już kobiet wypłoszyłeś z forum mimo że nie chciały Twojej krzywdy tylko nie zgadzały się na twoje metody prowadzenia dyskusji... może jest tu jakiś niebieski facet z którym poważnie dyskutowałeś ...nie licząc Wilka? ...które to osoby, jeżeli można wiedzieć polubiłeś i dla których tutaj wróciłeś jak piszesz ? ...jakoś nie przewinął mi się jakiś znajomy nick od początku tematu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie manipuluję Tobą. Popatrz tylko, jak Twoja postawa w stosunku do mnie się ciągle zmienia. Od nienawiści, czy niechęci do super przyjacielskiej. Od czego ona zależy? Od tego, czy się z Tobą zgadzam, czy nie? Jak się nie zgadzam, to Cię atakuję, nienawidzę, jestem przeciw Tobie? Trzeba się wtedy bronić? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo, każdy myśli: nieee, no on tego nie napisze. Muszka pisze mu życzliwie a on odpowiada ciosem. A jednak, zaskakujesz. Jesteś typem, którego się albo lubi albo nie. Natomiast Matuzalem dał się poznać z bardziej łagodnej strony i na bank, niejeden oczy przeciera ze zdumienia, że tak opanowany Facet dał się wciągnąć w tą sytuację. Starcie, które przyciąga skrajnie różne osoby. Trudno będzie o zgodę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...podaj więc nicki które polubiłeś i dla których wróciłeś tutaj - twoje własne słowa - gdzie one są ? bo jakoś ich nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, Ty czasem dajesz się lubić, potrafisz rozmawiać w sposób stonowany, ale czasami też zanadto wkręcasz się w przepychanki słowne. Zamiast wykazać pewną dozę inteligencji i odpuścić sobie utarczki słowne, to ty sam jeszcze się podburzasz, denerwujesz. Po co się pytam, czasami warto odpuścić i nie kłócić się już dalej. Bardzo nie spodobało mi się w jaki sposób odnosisz się do drugiego człowieka mówiąc wyrażeniem "to coś". Można kogoś nie lubić, ale i tak powinno się odnosić do takiej osoby z szacunkiem, mówiąc do niego -"on, ona", czy po imieniu, nicku, a nie zwracać się jakby to był jakiś przedmiot. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Giaa - ale ja nie zamierzam gościa niszczyć, i nigdy mi o to nie chodziło, po prostu rozumiem gościa z kompleksami na emigracji który nie ma do kogo dzioba otworzyć więc pisze tutaj. I to rozumiem dla wielu jest to jedno z miejsce gdzie mogą po polsku pogadać, ale niech nie pozują na nie wiem kogo i nie ubliżają wszystkim dookoła, którzy widząc tę pozę i na nią reagują, zgadza się może alergicznie ale cóż nikt nie jest doskonały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×