Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrodzona ona

Zakochana w koleżance z pracy... cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Tęskno mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dzisiaj miałam do d**y dzień!!! Powiedziała mi ze jednak nie może na te wakacje ze mną jechać bo jej szef urlopu nie dał. Strasznie mi sie smutno zrobiło i zapytałam sie czy zmieniła zdanie i już nie chce jechać. Ona odpowiedziała ze to jest nieważne czy ona chce czy nie tylko to ze nie może. Ja jej na to ze ważne, bo jakby chciała to by mogła wziąć urlop przed powrotem bo mój szef by z tym nie miał problemu. I tak od słowa do słowa i powiedziałam jej ze widzę ze nie chce już jechać i ze byłam głupia ze myślałam ze chce. Ona na to już nic nie odpisała :( kurde żałuje ze tak zareagowałam ale zrobiło mi sie cholernie smutno. Naprawdę liczyłam na to ze pojedziemy. A teraz z wakacji nici i w dodatku chyba jest na mnie w****iona. Swietnie po prostu swietnie. I to wszystko z własnej głupoty :( i co ja mam teraz zrobić?! Proszę doradźcie mi! Nie chce żeby tak sie nasza przyjaźń zakończyła! Niezdecydowana (i załamana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
gość dziś mi też, tęskno i smutno ... i co zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
właśnie, ...żyć się nie chce, a tu kolejny weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
YYhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic tak nie rujnuje relacji z drugim czlowiekiem jak milczenie im dluzej trwa milczenie tym ludzie bardziej sie od siebie oddalaja az jest za pozno i nawet jak chca rozmawiac, nie maja juz o czym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rozmawiaj, nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge, dlatego czuje sie winna i jest mi z tym jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie możesz? Buźkę masz zaklejoną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
jak przestać myśleć ? "spotykaj się ze znajomymi" - no dobrze, znajomi przychodzą, a mi się z nimi gadać nie chce, wiadomo o czym myślę ... x gość wczoraj poczekaj parę dni, czasem nieporozumienia się zdarzają. Może ona faktycznie nie może jechać. Wiem, że przykro, jak się na coś liczy i nic z tego nie wychodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z artykulu powyzej wynika, ze zwiazki homo sa bardziej prawdziwe i zbudowane na milosci. W zwiazkach hetero tylko 14% uwaza partnera za rodzine, w zwiazkach homo 97%. Czyli musi byc tak ze duza czesc ludzi homo wchodzi w zwiazki hetero tylko po to by spelnic oczekiwania spoleczne, ale uczuc sie nie oszuka. Sa nieszczesliwi i mecza sie z partnerem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może związki homo są bardziej trwałe, bo trudniej znaleźć partnera ? Może osobo homo są bardziej romantyczne, a może tylko bardziej patetyczne ? Brak dzieci może też powodować, że parnterzy skupiają się na sobie i mają dla siebie więcej czasu. Powodów może być wiele. Poproszono nieznające się osoby, aby zgodziły się na krótki pocałunek. I kto jest bardziej romantyczny ? https://www.youtube.com/watch?v=hpOTQdErnOU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
gość dziś dziwne, mi się wydawało, że związki homo są mniej trwałe, ale nie umiem wytłumaczyć dlaczego. Myślę jednak, że w większym stopniu są oparte na uczuciach, bo żeby być razem, trzeba pokonać obawy przed niechęcią otoczenia. Mam też wrażenie, że rzadziej, niż w przypadku związków hetero, może chodzić o wiązanie się dla kasy lub zapewnienia sobie wygodnego życia. Takie moje przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:)Cześć Wam;) dawno tu nie zagladalam. Troche sie pozmienialo... nadziejka dalej na forum ;) rebecci nie ma , Ann tak samo Alex chyba przepadla , szalona sie nie pojawia.. wiec nadziejka odpuszczasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak, bedzie coś z tego czy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuuuuuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Pępek :) co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
No tak, jak ktoś nie chce to nie zechce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relacje powinno się zacieśniać w sposób naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) u mnie troche sie pozmienialo. Poznałam pewna kobiete, ktora podobno ma juz kobiete, wiec odpuscilam. No i poznałam inna z pracy, ale ciężko ja rozgrysc. Jak wiatr zawieje takie ma nastroje. . Aniu jak u Ciebie ? Gość ktory pytał o mnie co u Ciebie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Natturrallniee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
gość wczoraj Jej, zazdroszczę ... ja tu płaczę już sama na jednym beznadziejnym przypadkiem nie wiem ile, a Wy tu nowe panny poznajecie :) . Bez kitu, też tak chcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.09.16 zrezygnowalas (i dlaczego?)? po jakim czasie? odpisz bo masz ciekawa filozofie: "zostawić sprawy swojemu biegowi" a jednoczesnie: "Najlepiej poszukać kogoś innego". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) nadziejka ja nie szukalam sama sie znalazła;) tym razem nie odpuszcze jest o kogo zabiegac :) nie poddam sie bez walki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
gość dziś fajnie :) młodsza ? starsza ? ładna ? napisz coś :) ja wiem, że pewnie nie szukałaś, tak to w życiu bywa, że się samo trafia, a jak człowiek szuka i szuka, to nigdy nie znajdzie ... ; ja tak nie mogę sobie darować, naprawdę - ta moja niedoszła Lady , ...jak na nią patrzę, to naprawdę wymiękam - nikt nigdy mnie tak nie kręcił, nawet dłonie ma cudowne. Chyba dobrze, że mnie olała, bo nie wiem co bym zrobiła, jakby mi dała zielone światło..wrrr - tego kwiatu pół światu, a ja mam obsesję na jej punkcie. Ale tak naprawdę to mi smutno bardzo . Co zrobiłam źle ? Nigdy się nie dowiem - czy za bardzo chciałam, czy może za mało ? Wcześniej chodzę spać, ale i tak nie mogę zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) mlodsza o kilka miesięcy. Szczerze dawno tak nie mialam. Jak przychodzi do pracy to jak sie porusza, jej spojrzenie i te,,Hej" na przywitanie to aż miekko na sercu sie robi.. ach moj Boże. Szkoda, ze sie mijamy, ale w weekend ja gdzieś zaprosze ;) mam nadzieję ze nie odmowi ;) musze sie zdobyć na odwage. A Ty nadziejka lipa wyszła u Ciebie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×