Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrodzona ona

Zakochana w koleżance z pracy... cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Co u was? Coś do przodu? Ja stoję w miejscu. Cisza z jej strony. Najgorsze jest to, że jestem zazdrosna nawet o jej przyjaciółki czy koleżanki. Bo z nimi ona spędza czas, przytulaja się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Panie. Podoba mi się pewna kobieta, koleżanka z pracy. Mimo że znam ją długo dopiero od jakiegoś czasu przykuwa moją uwagę. Może to dziwne ale wcześniej miałam wrażenie, że ona też w jakiś szczególny sposób na mnie reagowała. Dumam nad tym i nic nie przychodzi mi do głowy: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
gość dziś no trochę już wydumałaś, bo jesteś z nami - w gronie forumowych potępieńców, witaj :) x mi też nic nie przychodzi :) może zacznij ją uwodzić .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Największe zwycięstwo nad kobietą to uciec od niej. " - Napoleon Bonaparte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coś więcej? ma kogoś, dlaczego boisz się poflirtować trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dojrzałą, inteligentną, skromną i do tego bardzo ładną kobietą. Obie jesteśmy na podobnym etapie ustabilizowanego życia. Czy boję się poflirtować? Chyba trochę krępuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie zachowuje względem ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie normalnie pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak macie lepiej. Razem pracujecie, codziennie widujecie obiekty swoich westchnień, możecie z nimi flirtowac, gapic się na nie itp. Nie to co ja :( Już raczej wątpię bym spotkała się z A. Nie mówiąc juz o tyk byśmy miały możliwość porozmawiać a co dopiero flirtowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
a po czym odniosłaś wrażenie, że " w szczególny sposób na Ciebie reagowała." ? z flirtem warto spróbować, bo tak naprawdę flirtować można nawet z kolegami i nic do nich nie mieć :) to nic wielkiego, ani niestosownego, jak się ludzie dobrze dogadują, chociaż do szefa / szefowej bym pewnie tak szybko nie startowała z flirtami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
gość dziś to tak jak ja .... :( jeszcze rok temu z hakiem mnie prosiła do siebie (służbowo) to się wykręciłam, a byłam wtedy akurat wkurzona, i się jeszcze zastanawiałam, po co ona chce, żebym jechała tyle kilometrów, jak takie sprawy można załatwić na mail i telefon :D .... Tak więc jak je widzicie codziennie, to cieszcie się każdym dniem .....poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie widać niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ByłaNadzieja dziś nie podam szczegółów. To było jakiś czas temu, nie wiem, być może coś sama dopowiedziałam, ale wyczuwałam początek flirtu z jej strony i to było miłe.Teraz wracam do tego pamięcią z perspektywy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozjasz goldberg to kobieta
ech moja P. też była z początku miła. i słodka.. :) wyszła z normalną inicjatywą w związku z pracą, ale oczywiście żeby ukryć jak mi się podoba byłam dość oschła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ByłaNadzieja jak mogłaś przepuścić taką okazje! No szkoda... Dziękuję, że zawsze starasz się odpisywać. To miłe z Twojej strony. Ale jak coś pójdzie w mojej sprawie do przodu to dam Wam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłaNadzieja
gość dziś nie ma sprawy, do końca życia już tu chyba będę siedzieć i pisać :P Chyba że mnie uwiedzie jakaś fajna koleżanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ByłaNadzieja liczę na to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak dużo kobiet znalazło się w podobnej sytuacji to jest nadzieje, że ten "nasze" też to dopadnie :D i wtedy my im będziemy pod ręką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.01.24 co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ByłaNadzieja 2016.01.25 "za milczeniem może się kryć wiele rzeczy, także ból jakiego doświadcza osoba milcząca," Możesz rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ByłaNadzieja leniwa prukwa która tylko czeka aż któraś ją poderwie, sama nawet nic nie zrobiła jak mogła. Żałosne, jak chcecie jej w tym stanie utrzymywać to z nią piszcie i doradzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Grzeczniej można? Nie odpowiada ci co pisze, nie czytaj! Albo opuść forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiada Ci co piszę to wyjdź. :D Myślisz że co krytyka wam zaszkodzi? Wy szkodzicie same sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "jak chcecie jej w tym stanie utrzymywać" - co mamy jej utrzymywać? Psa? Kota? Aaaa! JĄ utrzymywać? Wtedy miałoby to zdanie sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś poprawiłaś sobie samoocenę? lepiej się poczułaś? ale wiedz o tym, że istnieją bardziej konstruktywne metody dowartościowania się niż dowalanie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm bardziej konstruktywne metody? Ach, nazwanie kogoś leniwa prukwa. Dzięki za podpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale wiedz o tym, że istnieją bardziej konstruktywne metody dowartościowania się niż dowalanie innym " pisze to co mysle, jeszcze zwalcie swoje lenistwo na to ze jestescie les.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ups :) większość z nas to bi lub hetero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak hetero, samooszukiwanie sie w najlepsze idzie widze. nadzieja przynajmniej dobrze wymyslila ze musi inna jakas sie pojawic by jej sie tamta nie wydawal tak slodka do przesady, bo jedyna. tylko ciekawe co w tym kierunku zrobi, czy dodanie postu na kafe to wszystko na co ja stac? moze sie boi ze jak tak bedzie szukac innych to jej latwa hetero odpadnie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×