Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrodzona ona

Zakochana w koleżance z pracy... cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Nadziejo, zupełnie źle mnie odczytałaś... W twoim sposobie pisania jest coś bardzo charakterystycznego. Mam wrażenie, że prowadziłam z Tobą długą rozmowę mailową jakiś czas temu. Choć być może się mylę. Jednak to właśnie sprawiło, że czytam Twoje wypowiedzi oraz, że włączyłam kilka razy do rozmowy na forum :). Niestety nie umiem, z Tobą rozmawiać. Ale nie jestem mistrzem konwersacji ;) TryZen, NextToA to nie wszystkie powiązane ze sobą osoby ;) Zgadnij kto jeszcze ;) Jeśli się nudzisz, of course :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
TryZen dziś niestety, będąc całkowicie przy zdrowych (!!) zmysłach i jednocześnie pozostając świadomą swych czynów, z całą odpowiedzialnością mogę Wam zaręczyć, że nie jestem Alex ;). Hmm, nie wiem oczywiście, jaki na to pogląd ma Alex, ale nie sądzę, aby się przyznała do bycia mną. x na forum jestem z powodów prozaicznych - ciężko mi z moimi myślami i jak je tu upłynniam, to się robi więcej miejsca na myślenie o sprawach przyziemnych. Nie staram się nawet rozwiązywać zagadek kto jest ktym, albo ile wcieleń ma nick etc. chociaż, jak tak ktoś lubi takie szarady to nie przeszkadza mi. To forum każdy może być każdym i wszyscy piszemy co chcemy .... mam nadzieję, że wraz z końcem wakacji i skróceniem dnia, przyczłapie tu więcej osób z podobnymi do naszych problemami ..w kupie raźniej i weselej .... x a u mnie nic naturalnie w kwestii zasadniczej ...tak więc 1:0 dla Was ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oczywiscie, ze nie wszystkie. Większość ostatnich historii niby to nowych gości to pewnie jedna osoba pisała. Jak się bawić to na całego, jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś hmmm, raczej nie, mailem się nie zwierzałam jeszcze nikomu na te tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TryZen
hm... zatem się pomyliłam :( To pewnie przez ten upał :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah wpuscic same baby na topik i wiadomo, ze bedzie sie dzialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I znowu coś wymyślonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TryZen, jeśli to Ty sugerowałaś Nadziei wizytę u psychiatry, to ja szczerze ciebie namawiam, abyś odwiedziła takiego lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy z tym psychiatrą ? To jakaś obrzydliwa moda z USA. Pobiegać, posprzątać, pogadać ze znajomymi. Problemy miną w trymiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I żeby Twoja "ukochana" połapała się szybko, jaki z Ciebie jest "żartowniś". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, przynajmniej mam pewność, że tu nie pisuje, żadna moja "ukochana" :) Ona jest niespotykanie spokojnym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TryZen, NexToA lub jako taki a taki gość z historyjką jedną albo drugą-miłej zabawy na forum i w realu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Zen-ka odejdzie ze wszystkimi swoimi wcieleniami, to ciekawe ile faktycznie nas tu bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba miec nierówno pod sufitem zeby pisac jako kilka osób . Do lekarza marsz a nie na forum siedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę, TryZen znikaj z forum. Ale już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zaznaczam ze sie stesknilam, im dalej, tym bardziej to odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zaznaczam, że jest mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem bardzo zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez. Dlatego się tu nie pojawię więcej. Miłego dnia, tygodnia, miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taki upał wszystko denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejo, jakie masz hobby ? Co lubisz robić, poza pisaniem na forum ? Masz jakieś ulubione zajęcia ? Tylko bez świństw proszę ;) Jak jestem zmęczona to jestem święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz :) Nie daj się prosić, please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Mam hobby, dosyć niszowe, spokojne i można je uprawiać w samotności (naturalnie bez skojarzeń, proszę ;) ). Nie chcę się wdawać w szczegóły - jest to związane z historią i sztuką użytkową. nie wymaga dużych nakładów, ale czasu. x Poza pisaniem na forum, lubię .....pisać :) Zawsze lubiłam i robię to, nie tylko na forum ... . Bardzo też lubię spacery i czytanie w parku. x A reszta naszych zakochanych i sympatyków...jakie macie hobby i ulubione zajęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książki i książeczki. Różne, a ostatnio także biografie. Polecam biografię Agathy Christie. Książka barwna, a sama Agatha bardzo energetyczna. Nie żebym była podejrzliwa, ale niektóre morderstwa opisywane w książkach musiała próbnie testować. Żeby wszystko opisać jak należy ;) Polecam też biografię Astrid Lingren. Niesamowicie sympatyczna, książka oraz sama Astrid. Od razu wiadomo, kim naprawdę była Pippi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrodzona, co tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajjjjjj tesknie bardzobardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje sie jak skonczona idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×