Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ian900

uwielbiem rajstopy

Polecane posty

Gość eewellinaa
A ja lubie chodzić w rajstopach. I to nie prawda, że nie są wygodne. Wystarczy trochę się przyzwyczaić i kupić dobre rozmiarowo i jakościowo, a nie jakieś z bazarku za przysłowiowe 2 złote. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
to masz u mnie duzy plus eewelino ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
czekam na kolejne wpisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewellinaa
A masz jakieś upodobania odnośnie butów czy wszystko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
no do rajstop to najlepsze szpilki ale balerinki tez moga byc :) a i bosa stópka w rajstopach prezentuje sie swietnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewellina
Ja uwielbiam balerinki i conversy. Spilki zostawiam na specjalne okazje bo szczerze powiedziawszy to niezbyt lubie w nich chodzić. Pytam cię o to bo oglądałam kiedyś program o tej tematyce, a nigdy nie spotkałam takiego faceta w realu. Więc jestem ciekawa :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
chetnie sie podziele moimi spostrzezeniami. Wkoncu dlatego zalozylem ten temat zeby znac opinie kobiet na ten temat :) a o czym byl ten program ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham stópki
Pokażesz foto stópek w rajstopkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
lubie stópki :) ale foty jakos mnie nie kreca :) zreszta mi sie podobaja cale nogi a nie tylko stopki :) ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja uwielbiam rajstopy ale tylko czarne i codziennie w nich chodze do spodniczki albo sukienki co chwila musze kupować nowe bo mam kota który ciągle mi je rozrywa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
no niestety rajstopy sa bardzo delikatne :) ale zawsze mozna miec zapasowa pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie kazdemu sie podobaja naprzyklad moj brat twierdzi ze stare baby tylko nosza rajstopki:-D no ale kazdemu co innego pasuje, mi podobaja sie tez ponczoszki takie z paseczkami do majtek ale troche wstyd takie nosic chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
czy ja wiem czy wstyd :) tak samo sa piekne i kuszace takie ponczoszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
a czy w rajstopach czujesz sie bardziej atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewellinaa
Ten program był w postaci rankingu najbardziej rozpowszechnionych fetyszy i po krótce było to wszystko opisane np. deptanie partnera w szpilkach, masturbacja bielizną, fetysz stóp, pończoch itd. Niestety było to bardzo dawno i nie pamiętam tytułu. Ale bardzo mnie to interesuje i co jakiś czas mi się to przypomina. Mam do ciebie 2 pytania. Co wy mężczyźni myślicie jeśli widzicie wystającą część majątkową rajstop (chyba tak to się nazywa :P) u kobiet? Podnieca was to czy wręcz przeciwnie? I 2 pytanie co myślisz na temat podkolanówek i tych "skarpetek rajstopowych" które kobiety tak chętnie noszą? Miałam kiedyś chłopaka, który smiał się ze mnie i mówił ze nosze antygwałty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
droga Ewelino. odnosnieczesci majteczkowej to mi sie bardzo podoba. Szczegolnie gdy siedze w towarzystwie kobiet i ktoras niechcacy pokaze co ma pod spodnica ;P szczegolnie podoba mi sie ten cienki paseczek ktory biegnie przez przod i tylek :) a jesli chodzi o podkolanowki to sa ok jesli kobieta jest w spodniach ale mimo wszystko rajstopy sa o wiele bardziej seksowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
do eewe. Jak czesto zakladasz rajstopy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewellinaa
W tym programie było jeszcze o wąchaniu różnych rzeczy. A ty wachałeś kiedyś brudne rajstopy lub inną bieliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewellinaa
No wiesz nie codziennie, ale np. 2-3 razy w tygodniu. W zimę może trochę rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
tak zdarzylo mi sie wachac rajstopy mojej dziewczyny :) ale powiem Ci ze slabo bylo czuc :) wachalem w czesci majtkowej i na stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
a zakladasztylko do spodnicy czy do spodni tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewellinaa
Oj, do spodni raczej rzadko, no bo po co? Głównie tylko w zimę jak są spore mrozy. Raczej do spódnic i sukienek no i czasem do szortów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
a jakie masz zdanie o kims takim jak ja? Co sadzisz o mojej fascynacji rajstopami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Pani Ewelina lubi masaż stóp?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię rajstopki. ....ale....dzisiaj o 20:50 koleżanka mi powiedziaĺa że wczoraj założyła pończochy. ...i mini. . Bez majteczek. ..podniecają mnie takie zwierzenia. ...jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewellinaa
Na pewno nie uważam to za żaden minus, w granicach rozsądku wszystko jest ok. Jestem bardzo tolerancyjną osobą, ale nie wiem jak z tym jest u innych kobiet. Mnie w każdym razie to nie odrzuca, ale wiadomo są ludzie i parapety. Masaż lubię oczywiście. :) Mam nadzieje że twoja dziewczyna często nosi rajstopy i pozwala ci się "spełnić". Jak chcesz mnie o coś pytać to śmiało. Nawet jak dzisiaj usnę to jutro odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko. ..marzy mi się sex w rzepaku. ...teraz kwitnie na potęgę. ....na żółto. ...dla nieświadomych. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
Ciesze sie ze to rozumiesz. Wkoncu z kims o tym moge pogadac wrealu chyba zadnej kobiecie bym otym nie powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc to mam wrażenie że podniesienie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojego. ...członka nie sprawi mi trudności. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×