Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ian900

uwielbiem rajstopy

Polecane posty

Gość fixmix
kobieta wygalada slicznie kazda w tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
Czasami nawet w upaly widuje sie kobiety w rajstopkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
niezły patent :P ale mimo wszystko wole klasyke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
mi cieliste i czarne :) napisalem autorskie opowiadanie erotyczne z motywem rajstop. Czy są chetne i chętni do przeczytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
bogini w rajstopach Było to ładnych parę lat temu.Byłem wówczas przeciętnym szesnastolatkiem.Lada dzień miałem jechać na uroczystość rodzinną.Tak się złożyło,że na tą samą imprezę miała jechać niejaka Angela,moja rówieśniczka,kuzynka mojego szwagra,dziewczyna bardzo piękna o dlugich ciemnych włosach i słodkiej dziewczęcej twarzyczce.Od kiedy ją poznałem od razu mi się spodobała.Wkońcu nadszedł wyczekiwany dzień.Długo zbierałem się do wyjścia,gdyż chciałem jak najlepiej wypaść przed Angelą. Dojechaliśmy,wchodzę razemz rodzinką do domu siostry. Przywitałem się pózniej wszedłem do pokoju,w którym siedzieli solenizanci. Niepewnym krokiem przekroczyłem próg.W pokoju stał suto zastawiony stól,na kanapach i fotelach siedzieli już goscie,którzy nie tracąc czasu pili już pierwszą butelke wódki.Nagle zza filaru pojawiła się ona.Trzymała na rękach dziecko szfagra. Moje tętno gwałtownie przyspieszyło,dłonie zrobiły sie wilgotne,gdy podeszła bliżej z trudem wydobyłem z moich ust krótkie i zwięzłe- "cześć" -no cześć-odpowiedziała Angela Gdy Przyszła bliżej mogłem podziwiać ją w całej okazałosci. Miała dlugie ciemno-brązowe włosy ułożone na bok,które z każdym jej krokiem falowały uwodzicielsko niczym wzburzone morze podczas sztormu.Usta pomalowane miała czerwoną jak krew szminką,Delikatny makijaż podkreślał jej kobiece rysy i dodawał charakteru.Bluzeczka była bardzo grzeczna i skromna. Bez dekoldu,z długimi rękawami w kolorze białym.Mój wzrok nieustannie schodził w dół ,a tam znalazł to czego pragnąl najbardziej.Dziewczyna ubrabna była w biała obcisłą spódniczkę do polowy uda,zakończoną niewielkimi falbankami a na jej nogach dostrzegłem cieliste rajstopy ,które nadawały temu wspaniałemu dziełu jeszcze więcej uroku.Nie mogłem oderwać wzroku od jej nóg.Były takie piękne i takie zgrabne,to był pierwszy raz gdy mogłem zobaczyć jej nogi. W tamtym czasie cały świat przestał dla mnie istnieć. Liczyła sie tylko Ona i jej nogi odziane w rajstopy.Po chwili Angela odłożyła dziecko do łożeczka. Młoda kobieta pochyliła sie by położyć maleństwo i chcąc nie chcą wyeksponowała swoje kształtne,kuszące pośladki.W piersiach aż zabrakło mi tchu.Wiele miesięcy marzyłem o tej kobiecie a teraz mogłem z dwuch metrów podziwiać jej wypięte pośladki.Spódnica była tak napięta,że wydawało się iż zaraz pęknie a ja rozbierałem ją wzrokiem. Moja wyobrażnia ściągała jej tą spódniczkę w dół.Wtedy oddał bym wszystko,żeby tylko mieć ją dla siebie przez chodzby pięc minut.Angela wkońcu usiadła do stołu.Rękoma pprzejechała po swoim tyłku i przytrzymując końcówke spódnicy usiadła na kanapie.Po chwili założyła nogę na nogę.Ja liczyłem,że moje oko dosięgnie choć przez ułamek sekundy skrawek jej krocza,niestety prawdziwe damy potrafią chodzić w spódniczkach tak,żeby nic nie było widać.Jednak ja napawałem się widokiem jej zgrabnych nóg. Pamiętam to do dziś.Jezdziłem swoim wzrokiem od stóp aż po uda przerywając tylko wtedy gdy ona podnosiła swój wzrok na mnie. Kobiety podobno czują takie rzeczy gdy komuś sie podobają.Napewno wiedziała że gapie się ciągle na jej nogi.Była bardzo pewna siebie,chętnie włączała sie do rozmów,ale ja nie miałem odwagi zadać jej chodzby najprostszego pytania.Mówiłem w myślach do siebie-"Stary. Możesz o niej tylko pomarzyć. To prawdziwa bogini. Nie zasługujesz na nią". Jednocześnie oddawałem się fantazjom,w których dotykałem i lizałem jej nogi.Byłem tak podniecony,że myślałem,że rzucę się na nią. Jednakże nigdy nie miałem śmiałości do kobiet.Dzis jest inaczej,jednak jako nastolatek, bardzo wstydziłem się w obecności atrakcyjnych kobiet.Onieśmielały mnie.Czułem się przy nich jak zero,choć bardzo mnie podniecały.Wkońcu jednak się przełamałem i dziś nie czuje takiego strachu przed kobietami, jestem w związku ale na ulicy bym się raczej nie odważył zagadać.Wracając do wątku,czas leciał a ja wciąż wpatrywałem sie w nią jak w obrazek.Cóż to był za widok. Piękna kobieta w rajstopach, czyli ucielesnienie moich snów.Własciwie mój stan wtedy to był jakiś rodzaj ekstazy,niesamowitej fascynacji.Nigdy wcześniej ani pózniej nie przeżyłem czegoś takiego.Angela raz za czas figlarnie kiwała stópką okazując swoje znudzenie. Momentami miałem wrażenie,że prowadzi ze mną jakąs gre.Często zmieniała pozycje.Głaskała się po nogach. Ja odebrałem to jako zaloty wobec mnie. A może poprostu chciała dla zabawy rozochocić faceta a potem olać. Tego się nigdy nie dowiem.Historia kończy się nieciekawie,bo tego wieczoru nawet nie pogadałem z tą dziewczyną. Pózniej pisałem z nią,ale nic z tego nie wyszło,jednak postanowiłem napisać alternatywne zakończenie tej opowieści. Godzina 21. Goście są w dobrym humorze,wypita gorzałka uderza do głow.David wciąż wzdycha do swojej bogini. Po chwili dziewczyna wychodzi do sąsiedniego pokoju,tłumacząc to potrzebą skorzystania z komputera.David wie że to może być jego pierwsza i ostatnia szansa.Chłopak wypił drinka na odwage i podążył za Angelą.David zapukał do drzwi. -proszę-usłyszał wysoki dziewczęcy głos. -o david!-powiedziała nieco zaskoczona dziewczyna,odwracając głowe od ekranu komputera. -wiesz,niezbyt dobrze tam się czuje w towarzystwie starzych.Mam nadzieje że Ci nie przeszkadzam-powiedział łamiącym sie głosem chłopak -ależ skąd-odparła z uśmiechem dziewczyna. Po chwili milczenia i wpatrywania sie w komputer, Angela powiedziała do Davida: -Widziałam,że patrzysz na mnie cały wieczór. -Yyy...ja...-bełkotał -To normalne,że kręcą Cie dziewczyny.Swoją drogą ta twoja nieporadność jest urocza-powiedziała dziewczyna David patrzył jej głeboko w oczy.Poczuł sie bardziej pewny siebie i powiedział: -Tak,to prawda. Wpatruje sie w ciebie odkąd tu przyjechałem.Jesteś piękna i taka kobieca. -dziekuje-odparła nieco zawstydzona kobieta. -Twoje nogi doprowadzają mnie do szaleństwa. Są takie zgrabne,a jeszcze w tych rajstopach wyglądają jak prawdziwe cudo-mówiąc to chłopak zaczął całować młodą kobietę. Ona tylko na to czekała,obaj znalezli sie w erotycznym transie.Pocałunki były długie i namiętne. Co jakiś czas chwytał ją za włosy i przyciskał jeszcze bardziej do siebie.Następnie nakazał jej wstać i usiąść na kanapie. Kobieta zrobiła jak chciał. On usiadł obok niej i położył rękę na jej kolanie. W tym momencie uświadomił sobie,że spełniły sie jego sny.Tak długo tego pragnął,marzył co noc o kobiecych nogach,patrzył na nie w szkole,na ulicy ale nigdy ich nie dotknął,nigdy nie poczuł,nie pieścił.Dziewczyna była lekko przestraszona,lecz on swoim ciepłym głosem ją uspokoił. Mężczyzna uklęknął przed Angelą,wziął do ręki jej nogę i zaczął swój erotyczny,fetyszystyczny seans,w którym główną role grały jej nogi i rajstopy.Bo przecież rajstopy bez nóg są tylko kawałkiem materiału. To z kobiecymi nogami tworzą cos wyjątkowego, ten niesamowity duet,który jest synonimem kobiecości.David wziął nogę Angeli do swych rąk.Zaczął glaskać,pieścić jego podniecenie sięgało apogeum.Lecz to mu nie wystarczyło. Wpadł w trans,chwycił jej stope,popatrzył na jej uwięzione w rajstopach palce,zaczął całować jej zagabną stópke,lizał ją gryzł wąchał. Delikatna woń spoconej stopy rozpalała go jeszcze bardziej.Dziewczyna była raz przerażona a raz rozpalona do czerwonosci.Strach mieszał sie z pożądaniem.Po chwili David zaczął iść coraz wyżej. Najpierw pieścił kolana potem uda,aż wkońcu chwycił za falbanki spódnicy uprzednio rozpinając zamek z tyłu,zdjąl spódnice energicznym ruchem.Widok,który zobaczył zwalił go z nóg.Jej piękne nogi były jeszcze dłuższe a nad nimi królował trójkącik z koronki przecięty klinem z rajstop.Oboje przeżywali ekstaze.Gdy poczuł że szczyt jest coraz bliżej,David rozszerzył jej nogi i mocnym ruchem rozdarł część majteczkową rajstop.Ona rozpięła mu spodnie i ściągła je na dół.Finał był coraz bliżej,wcześniej jednak zaczął pieścić łono palcami,następnie wsadził głowe między jej uda i zaczął wąchać jej krocze.Jezdził brodą po jej kroczu a ona jęczała z zachwytu.Kazał sie jej położyć na plecach,oparsł sie na rękach nad nią. Ona objęła go swymi nogami,na których cały czas znajdowały sie rajstopy,delikatnie wszedł w swoją księżniczke.Ona lekko jękneła ale bardzo chciała żeby doprowadził do końca.Trwali tak w tym miłosnym,pierwotnym uniesieniu przez kilka chwil aż wreszcie osiągneli szczyt cielesnej przyjemności.Leżeli wtuleni w siebie jakiś czas lecz nieubłaganie zbliżał sie czas powrotu.Angela założyła spódniczkę,on zapiął spodnie,niedługo pózniej każdy pojechał w swoją strone.Związek nie przetrwał długo,ale myśle że takie chwilę pamięta się do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
zachecam wszystkich do przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale namachałeś ;) Całkiem niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
dzieki :) częsciowo oparte na faktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A która część jest prawdziwa? Ta o fantazjowaniu czy akcja w pokoju? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
ta o fantazjowaniu :) zrezstą napisalem tam że to jest alternatywne zakonczenie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to mi umknęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
a co Ci sie podobalo najbardziej w tym opowiadaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz całkiem fajny styl pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
to znaczy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposób w jaki piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
jak chodzilem do szkoly to bylem dobry w takich opowiadaniach :) i dlatego teraz sprobowalem erotycznego opowiadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
gorąco zachecam do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajne nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajne opowiadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no całkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
widze ze chyba przypadło do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
a moze wy cos wrzucicie :) chetnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ian900 masz jeszcze jakis historie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
heh jak sie urodzi to będzie :) a mam jeszcze pytanko do dziewczyn :) jakich sytacji nie wyobrazacie sobie bez rajstopek ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
jestescie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia945
ja z reguły zakładam do spódnic. Nawet gdy jest ciepło,bo czuje się bardziej pewna siebie gdy mam rajstopy. A iść na wesele czy studniówke bez rajstop to sobie nie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysylajcie fotki swoich nóg w rajstopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×