Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ian900

uwielbiem rajstopy

Polecane posty

Gość gość
Miałam kiedys faceta ktory jak sie okazało miał fetysz stop. Tak mnie to obrzydzilo, te jego ciagle komentarze dotyczące stop i butów ze zerwalam z nim po 3 miesiącach. Dla mnie to nienormalne, nie lubie zbokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
a dlaczego to Cie brzydzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
Dlaczego Cie to brzydzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewellina
Cześć to znowu ja :) . Z chęcią odpowiem na twoje pytania. 1. Zwolenniczką rajstop jestem od czasów licealnych, wtedy też zaczełam zakładać je regularnie. 2. Ponieważ czasem gdzieś zaswędzi, trzeba podciągnąć rajstopy, przy sikaniu trzeba ściągać, często jest w nich gorąco, czasem spoci się wiadome miejsce. 3. Niekoniecznie to jest dziedziczne. Mama w ogóle spódnice zakłada rzadko. Mam rok młodszą siostrę, a ona wręcz nienawidzi rajstop. Zakłada je tylko np. na jakieś wesela i też nie zawsze. 4. Kobiety w moim towarzystwie rzadko rozmawiają na temat rajstop. Jak już to coś w stylu nie wiem czy takie rajstopy będą pasowały do takiej sukienki. 5. W szufladzie mam 10 par rajstop. 5 cielistych 15-20 den, w tym 2 w opakowaniu, 2 czarne chyba 15 den, 1 czarne 40 den, 1 czarne 60 den i jedne czarne 200 den z biedronki. 6. Najczęściej chodze w cielistych jak nie jest za zimno lub za gorąco i jestem w spódnicy lub sukience. 7. Rajstopy kupuje w sklepie firmowym gatta. 8. Kupuje najczęściej z gatty, ale jeśli jestem gdzieś indziej to nie widzę problemu żeby kupić w innej sieci. Czasem kupuje także w biedronce. 9. Nie nosze pończoch. Ostatnio miałam je na stódniowce. Czyli dawno. Nie lubię ich bo muszę ciągle uważać czy mi nie widać koronki czy mnie nie opadną. 10. Mówie rajstopy. I koleżanki też. Mama na te grube czarne mówi rajtuzy. Na przykład załóż dzisiaj rajtuzy bo jest zimno. 11. Cienkie piore po każdym użyciu, a te grube trochę rzadziej. 12. Podkólanowki zakładam do balerinek jak mam trochę krótsze nogawki i było by mi widać te- jak ja to nazywam skarpetki rajstopowe. Choć to nie reguła do trampków też czasem założę, czasem pójdę boso. 13. Co drugie moje rajstopy kończą w ten sposób swoj żywot. 14. Przez internet bym sprzedała, ale w realu trochę bym się wstydziła. 15. Rzadko je wącham tylko w celach sprawdzania czystości jak na przykład nie mam czystych, a chcę iść we wczorajszych. 16. Do rajstp najczęściej zakładam baleriny, trampki i botki. W zimie kozaki. 17. Wiesz co to dangling? Już wiem :). Dosyć często tak robię w balerinkach, często wręcz nieświadomie. 18. Po domu raczej zdejmuje. Ale jak przyjdę z koleżankami albo jest ktoś z rodziny to nie przebieram się lub ubieram się ładniej, czyli często spódnica/sukienka plus rajstopy. 19. Nigdy nie rozmawiałam meżczyzną na temat rajstop. Nie przypominam sobie. 20. Na gołą stopę zakładam baleriny i czasem trampki. 21. Skarpetki nosze do adidasów. Białe, czarne. 22. Kiedyś po WF w szatni zapomniałam ich założyć i później koleżanki się ze mnie śmiały. 23. Pod spodnie mam 40 i 60 czarne. Zakładam je w zime. 24. Niektóre czasem, inne wcale. Nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
no witam eewe :) jak tam dzionek mija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewellina
Nudze się przed komputerem. A tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
w sumie to dopiero teraz wrocilem :) bylem tu i tam a zaraz ide na trening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
wieczorkiem bede mial wiecej czasu to popiszemy o rajstopkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bob bobinski
Bardzo dziękuje za odpowiedź Ewelinko. :) A jak dzisiaj byłaś ubrana? Były rajstopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
a noze dziewczyny pochwala sie swoimi fetyszami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
a co myslicie o tym zebym zrobil opowiadanie o rajstopach :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ian900 brzydzi mnie to bo uważam to za nienormalne zachowanie. Kazdy lubi co innego i ma jakies odchyly ale ja stóp akurat bardzo nie lubie, nie lubie wogole ich oglądać ani o nich mówić. Nie po to sie stroje cała zeby facet patrzył mi sie tylko na stopy i nimi sie tylko podniecal. Do tego dochodziło lizanie i gryzienie stop co uważam za obrzydliwe. Pewnie jesteś z tych typów którzy kupiliby używane rajstopy i sie nimi jarali, dla mnie to obrzydliwe i zboczone, również lista twoich pytań budzi wątpliwości co do twojego zdrowia psychicznego. A ja wole normalnych facetow dlatego tym z dziwnymi fetyszami dziękuje za usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
nie no kupic bym nie kupil ale wachalem rajstopy mojej dziewczyny, ale ona nie wie o moich sklonnosciach bo mogla by mnie wlasnie ocenic tak jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
a te liste to nie ja sporzadzilem naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
mam takie jeszcze jedno upodobanie mianoeicie bondage i bdsm :) ale to juz rzadziej. A wy co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to może się lepiej nie przyznawaj bo może to być koniec twojego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
dlatego wole sie zwierzyc jako osoba anonimowa na forum. Tu mozna mowic wprost o sobie i to jest wlasnie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na wpisy kolejnych milosniczek rajstop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzo222
na jakie okazje najczęściej zakładacie rajstopy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświętnie bo są nie wygodne i drogie. Poci się w kroku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzo222
ale jednak je zakladasz mimo ze sa nie wygodne :) prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakładam w domu, bo oficjalnie to raczej w spodniach chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzo222
a jaki sens ma zakladanie po domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo byłoby mi zimno w samej spódnicy albo sukience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzo222
spokojnie :) tylko pytam. A czujesz sie bardziej atrakcyjna w rajstopach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, myślę że lepiej nogi wyglądają w rajstopach niż bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzo222
dla mnie to jest widok najwspanialszy na świecie.To prawdziwa fascynacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fixmix
najfajniejsze sa ponczochy podpinane do pasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzo222
przynajmniej w pończoszkach jest wentylacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×