Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ian900

uwielbiem rajstopy

Polecane posty

Gość gość
Złowrogi Tur przemierza bór hyc hyc hyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian900
laura może chcesz zostać moja rajstopowa muzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1996
W jaki sposób? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura zrobisz foot job w rajstopkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym żebyśmy przeszli na private jeśli nie masz nic przeciwko :) tu masz mój adres rajstopy9000@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mailu omówimy szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgódź się lauro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic piękniejszego niż widok kobiecej nogi odzianej w nylonowa opinającą rajstope. Uwielbiam patrzeć na ten właśnie widok. Szczególnie u nieznajomych np na jakiś imprezach. Albo na spotkaniach rodzinnych. Wchodzi taka ma krótka spódniczke ponad kolano. Siada poprawiając dłońmi tylna część spódniczki następnie zakłada nogę na nogę a ja rozkoszuje się widokiem nóg którym dopełnieniem piękności są właśnie rajstopy. Rajstopy są jak wisienka na torcie. Nogi bez rajstop są jak mecz przy pustych trybunach. Niby fajne ale czegoś brak. Wracając do tematu. Gdy namierze już taka kobietkę przyglądam się jej ukratkiem gdyż onieśmiela mnie jej uroda. I patrzę jak co jakiś czas gładzi się po udzie albo poprawia rajstopy na palach u stóp. Czasami bawi się też palcami u stóp rozszerzajac je. Patrzę wtedy na jej pomalowane na czerwono paznokcie przykryte beżowa mgiełka. Gdy wstaje i idzie do toalety rajstopy uwydatniaja każdy mięsień jej nóg. Są tak bosko opięte nie wspomne już o kolorze opalenizny który również zawdzięczamy rajstopom. Od dawna rajstopy podniecają mnie i fascynują. Ten niby nie istotny element garderoby stał się obiektem moich westchnień. Już chyba zawsze będę się nimi zachwycał. I nic nie działa na mnie tak jak kobiece nogi w rajstopach. Mam nadzieję ze spotkam kiedyś kobieta która to zrozumie i zaakceptuje. Na sama myśl o rajstopach wrze we mnie krew. Gdy widzę taka kobietę to oprócz podniecenia pojawia się jakiś kop energetyczny taki rodzaj euforii. Pozdrawiam wszystkie kobiety które chodzą w spódnicach i rajstopach. Dzięki wam świat jest piękny. Serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogada jakaś dziewczyna o rajstopach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam dziewczyny chodzicie już w rajstopach ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dziewczyny jak z tymi rajstopkami ? Nosicie już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie poznałbym jakaś panią która lubi chodzić w rajstopach. Często je zakłada lub wymaga od niej tego praca. Chętnie posłucham doświadczeń na ten temat. Piszcie drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzę o seksie z kobieta w rajstopach. Zrobiłbym w nich dziurę w kroku i zawsze by je zakładała do igraszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam dziewczyny macie na sobie rajstopy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil778
Witam. Też mam ten fetysz ehhh ale lubię go. Napisałem nawet opowiadanie ostatnio co by ulżyć sobie trochę bo nikomu znajomemu o tym nigdy tak szczegółowo nie tłumaczyłem co mnie kręci. Moja ostatnia dziewczyna powiedziała że jestem jakiś dziwny i że nie będzie się dla mnie przebierać do łóżka jeśli nie podnieca mnie taka jaka jest. Przerypany temat ogólnie ale może kiedyś spotkam na swojej drodze jakąś równie pokręconą dziewczynę co ja :) Bo szczerość jednak nie popłaca nawet w związku czasem trzeba powiedzieć to co chce usłyszeć albo po prostu tak trafiałem zawsze. Jeśli ktoś z Was je przeczyta to napiszcie w komentarzu opinię czy się podobało (jest tam taka możliwość na końcu) + jakąś konstruktywną krytykę. Będę wdzięczny LINK DO OPOWIADANIA - http://www.fikumiku.net/niespelnione_fantazje,106827.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Z głową nie powiem fajnie się czytało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dla mnie rajstopy to prawdziwa namiętność. sam nie rozumiem tej fascynacji ale gdy widzę kobietę w rajstopach to coś we mnie szaleje. oprócz tego uwielbiam obwachiwac używane rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil778
Hej "gość" odezwij się mam pytanie kamil.nowicki778@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mamy troszkę nadprogramowych kilogramów musimy zadbać też o nasze nogi, które jednak dźwigają ten ciężar. To jest świetne rozwiązanie http://fashionelka.pl/babski-wypad-do-paryza/ Rajstopy uciskowe pomoga nam to przetrwać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja Wam coś polecę http://fashionelka.pl/babski-wypad-do-paryza/ Na pewno warto zajrzeć, dzięki temu blogowi dowiedziałam sie że są fajne rajstopy uciskowe, które bardzo mogą się okazać pomocne w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam rajstopy, rajtuzy o roznej grubości ale zdecydowanie używam bawełniane i z mikrofibry dolna granica 70 den. W samych rajstopach dość często jestem w plenerze pukaj się w czolo jak mnie mijaja a ja mam ich gleboko w D moje sa za moje własne pieniądze kupione i niewidze w tym nic sprośnego ,przecież w samych spodniach tez chodza wiec ja mogę w samych rajstopach .Dlugo moznaby drazyc ten temat ale szkoda czasu dziś super pogoda wybieramse zaraz nad jezioro jakie 4 km z mojego domu .Oczywiście w samych rajstopach będę szedł po drodze jeżeli kogos spotkamto będę miał szczęście na w to zad***e nikt się niewybiera a jeżeli nawet ktoś mnie zobaczy mam to gdzies nieraz ju mnie tak ubranego widzieli i ciagle zyje narka Retrotights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×