Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baźka

seks po czterdziestce

Polecane posty

Taka jesteś pewna odległości od facetów tu piszących?? No nie dziwię się , że masz taką potrzebę , pozazdrościć temu , kto stanie Ci na drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że takie są realia znajomości zawieranych wirtualnie, że jak trafisz na kogoś kto spełnia Twoje kryteria to się okazuje że na drugim końcu świata mieszka. Spadam w rzeczywistość :) wpadnę pewnie wieczorem. Spokojnego.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazka, no i wlasnie za to udawanie w malzenstwie, ze wszystko jest ok i dobrze jak jest to mast to co masz i tyle. dla mnie jestes zaklamana picza. do mezusia bedziesz udawac, ze malzenstwo cacy jest a na boku bedziesz sie rypac. o prosze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy uda mi się dobry link wrzucić :) ale od wczoraj kołacze mi się po głowie więc się z wami podzielę :) KAT - Łza Dla Cieniów Minionych: https://youtu.be/OVXdDxm8JL4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baźka zobaczysz jak to się u Ciebie poukłada i w która stronę pójdzie, oby w jak najlepszą dla Ciebie ;) Też zmykam do poniedziałku i przyjemnego wieczoru Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tak na szybko. Gościu, masz prawo myśleć o mnie tak jak myślisz, może jeszcze kolejne siedem lat mam prosić i walczyć? Niczego nie zamierzam udawać, przecież on wie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz myślisz,że wypowiedzi kogoś,komu też nie wychodzi z jakichś przyczyn to erotyczne życie będą pomocne? Dlaczego wolisz tutaj spędzać czas,dużo czasu?Pewno żona winna,bo nieobecna. Nie ukrywasz,że chciałbyś tu poflirtować,więc gdzie miejsce dla realnej partnerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baźka a tak widzisz się broniłaś,że to nie jest temat-tani-anons.To tutaj takie typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźć
koleś, a kogo obchodzi twoje zdanie? Masz coś ciekawego do tematu to mów, a jak masz tylko wszystkich się czepiać to wypitalaj gimbusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wasi partnerzy (huczna nazwa) wiedzieli,jak się staracie tutaj o poprawę sytuacji pewno byliby szczęśliwi.Może zaproście ich do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest na temat.Seks po 40tce jest z******ty.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźć
Bażka, co tak smętnie, wrzuć trochę na romantyczny luz :) www.youtube.com/watch?v=hdUWHSlvgxg www.youtube.com/watch?v=G_Lsdk88AYM www.youtube.com/watch?v=FnlbR0xLFsg A z ogierami na rumakach -- do usług :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:25 Ja wiem czy mi tak nie wychodzi? Nie jest źle. .. Zawsze moze byc lepiej. Czlowiek w ogole zawsze dazy do czegos, postep jest nieodlaczny we wszystkim. No ale spoko, jeżeli u Ciebie jest na 100% ok to poradz jej, a potem mozesz poradzic mi. Nie ma problemu, nic juz nie mowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ciekawe czy jest jakaś różnica między rumakiem a ogierem. Pewnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze roznica miedzy rumem a rumakiem jest taka jak miedzy koniem a koniakiem Xx I jeszcze jedno... to co pisze nie traktuje jako prawd objawionych Gosciu. Gadam tu sobie tylko. Nie musisz mnie brac powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasuwa mi się myśl....rumak jest narowisty i rozbrykany a ogier to ostrość niczym papryczka chilli i zdecydowanie w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźć
Myślę też, że przeciętna kobieta wolałaby być ogierzona, niż rumaczona, chyba, że napiła by się rumu, to wtedy byłoby przyjemne z przyjemnym, że o pożyteczności nie wspomnę. Dobra, koniec przyjemności czas do roboty, muszę iść KT , bo znowu spadnie deszcz i będzie DB, albo nawet PZ :( www.youtube.com/watch?v=aXc-1zTIef4 Orobina relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od nastroju, potrzeb, stopnia zmęczenia, ochoty na seks w danym miejscu i czasie. Różnorodność jest bardzo wskazana. Więc najlepszy byłby taki 2 w 1:) A kobieta? Mężczyźni zdecydowanie wolą w łóżku te temperamentne z pazurkami, które umieją pokazać swoją seksualność tak by wzrok mężczyzny palił je żywym ogniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla spokojnego delikatna i eteryczna w pakiecie:) A tak naprawdę to nic nie trwa wiecznie z tej racji, że z wiekiem każdy się zmienia. Zmieniają się potrzeby i zapatrywania. Jedni osiadają na laurach bo jest im z tym wygodnie a inni rozwijają skrzydła. Tyle tylko, że wtedy zachodzi konflikt interesów a sytuacja jest patowa. Związek to sztuka kompromisów z obydwu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszzz,jaka ty jesteś mądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazka, jestes wredna baba i tyle w temacie. seksu nie dostajesz od meza bo udajesz grzeczna babeczke, ktorej nic w zyciu nie brakuje. odejdz od niego i wtedy rypaj sie z kim chcesz. jestes wstretnym babonem. udajesz, ze jestes szczesliwa w malzenstwie a tak naprawde nie jestes. troche dziwne, ze twojemu facetowi staje ale woli sie odwrocic od ciebie i spac. nie uwazasz? a wiec cos robisz zle !!!! NIE ON! zamiast popisywac sie w necie odejdz od niego zaklamany babolcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Facet.Jesteś już od ph wyleczony?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzian89
Coś na temat, ja mam poniżej 30 ale spotykałem się z kobietami dużo ode mnie starszymi bo mnie takie kręcą i powiem Wam że werwy zaangażowania i umiejętnośc***anny po 20-30 lat mogą pozazdrościć. A co do powodów dla jakich ze mną były czy były mężatkami czy matkami czy singielkani czy wdowami- co Was debilni komwntatorzy obchodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
witam mile panie:-)jak mija poranek?mój nad woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×