Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baźka

seks po czterdziestce

Polecane posty

Baźka No jak widzisz, aby tu pisać trzeba było przejść weryfikację niestety. A doradzać to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pisaniem na forum jest identycznie jak w piosence Stuhra o śpiewaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5/10 w takim wieku ma być powodem do radości?Przecież gospodarz siadł tu na laurach nie wczoraj.Dalsze 5 do celu zamierzasz dobić na forum?Z takimi atrakcyjnymi śpiącymi królewnami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Cię rozczarować gościu bo fruwające tu domysły nic mnie nie interesują a wszelkie stosunki jakie mnie łączą z Ja_Facet to wyłącznie moja i jego sprawa:) Ty ze wszystkiego robisz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam śpiąca królewna kolarzy się bardzo.... że tak powiem.... ostro :p kto lubi bajki dla dorosłych ten wie o czym piszę..... :p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:32 ale ja nie siedzę na laurach, każdy dzień przynosi jakieś nowe bodźce moja droga... ;) Co chcesz wiedzieć? Pytam po raz 16ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baźka Masz na myśli sytuację gdy mężczyzna budzi w środku nocy języczkiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co chcesz wiedzieć? Pytam po raz 16ty" Kolejna zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto_w_oczy
"Masz na myśli sytuację gdy mężczyzna budzi w środku nocy języczkiem?" Świetna sytuacja, nie raz robiona w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to miałam na myśli :) Chodziło mi o lekturę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można też odwrócić sytuację. Mężczyzna budzony ustami to też bezcenny widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby każdy szukał odpowiedzi w swoich ukrytych pragnieniach.....? Seks z czterdziestoma mężczyznami to nie moja bajka :) nawet dwóch to już za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz odpowiadać mad,to był żart oczywiście.Widać od razu,że sprawdziły się moje prognozy.Co ty możesz o pobudzaniu mężczyzny wiedzieć.Nie ośmieszaj się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Spokojnie, wykaż się cierpliwością:) Ja_Facet pojawi sie w odpowiednim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie to nasz Szakuł się podziewa, on by już pewnie znał odpowiedź :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazka kozaczko od 7 bolesc****akuj manatki i fruuuuuuu do kochasia. czemu tego nie zrobisz? na co czekasz ??? Przeciez chcesz przez nastepne 7 lat nadrobic niedoroochanie ??? No to do dziela !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze gościu, natychmiast zrobię co kazałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mad poszukaj sobie Śpiąca Królewna Przebudzenie Anne Rice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam ;) przynajmniej nudą nie wieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam ;) przynajmniej nudą nie wieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźć
hello boyz & girlz :P :D nie zwracajcie uwagi, niech karawana jedzie dalej, bo z ciekawego tematu zaraz zrobi się nudna mamałyga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko haha a moze zrob to o czym sama pitolisz 3 po 3 od kilku stron? napisalas, ze zneinawidzisz meza za to co on ci robi? a co on ci takiego robi? nie jestes przypadkiem z wolnej woli z tym czlowiekiem? a moze z milosci? chociaz tej milosci do niego u ciebie nie widac. udajesz tylko niedoroochana ofiare losu a prawda jest taka, ze ty rowniez nie masz na niego ochoty. i bedziesz tak z nim siedziec do konca swoich dni i udawac , ze go kochasz :) bo wiesz, ze inny cie nie wezmie :) no moze na romansik ale napewno nie za partnerke :) a co ludzie powiedza ? no i po co chrzanisz bzdety ? zaberaj sie do roboty ale nie obwiniaj swojego meza bo on ci nic nie robi. nie chce cie a to juz nie jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce cie a to juz nie jego wina. xx dzisiaj wróce do domu i powiem żonie: "sorry ale odchodzę bo mam ochotę na jakąś młodą dupę. To twoja wina, nie moja rzecz jasna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×