Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
bul, bul, bul tonę, tonę, tonę - to ja wasz prezydent, wybierzcie mnie, mnie, mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na koniec przegranej debaty Bredzisław powiedział, że dotarł do niego sygnał od obywateli. 5 lat ten sygnał do niego leciał, od roku jest już na Alfa Centauri (odległej o 4 lata swietlne), ale potrzebował jeszcze roku by dolecieć do Bula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pare dni ...POTEM" z pierwszej debaty, cytat bula :D dziwie się, że nikt nie wyłapał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawia mnie czemu nie było pyt. o służbę zdrowia nasza @kochaną@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'potega komorowskiego ' polegala chyba na tym ze nie wlazl na krzeslo nie nie zaczal przemawiac z wysoka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Debata jest sfałszowana to nie był Komorowski :D xxx Duda był lepszy niż w I debacie. Czy wygrał ? Nie wiem. Remis mi chodzi po głowie, w kilku momentach Duda wypadł b. dobrze, w kilku Komorowski. Plusem dla Dudy jest to że wyciągnął wnioski z poprzedniej debaty. Ale też praktycznie zakrzyczał Komorowskiego co nie każdemu się spodoba bo Komorowski był dużo spokojnieszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na złość
Mnie wystarczy jedno:"Polacy są WZGLĘDNIE bezpieczni w tych niebezpiecznych czasach." -takie słowa padły z ust PBK. I to jest zwierzchnik sił zbrojnych??? JA chcę usłyszeć z ust Prezydenta,że jestem BEZWZGLĘDNIE BEZPIECZNY :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przy biurku Pani Redaktor Olejnik stał kosz na śmieci?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatnich słowach debaty ten beznadziejny (jak i całe PO) "bul" stwierdził m. in., że "trzeba się wsłuchiwać w głosy obywateli i dlatego po I turze wystąpił o referendum" ??? Teraz ? Co za perfidia, myśli, że Polacy to idioci i nie rozumieją wciskania kitu ???!!! A czy wcześniejsze 2,5 mln głosów OBYWATELI ws. referendum dot. wieku emerytalnego i 1,0 mln głosów OBYWATELI ws. 6-cio latków do szkół - TO NIE BYŁY GŁOSY OBYWATELI ???!!! Skleroza go opanowała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie w jaki sposób komentują TĘ debatę potomkowie nazistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie??.czemu nie było w debacie o służbie zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pą Prezydą już wcześniej zacytował klasykę gatunku "1984" w spocie zmieniającym Dudę w Kaczyńskiego... Jeszcze powinni pianę toczyć. A potem na koniec wielbic Wielkiego Brata. Jak powiedział to p. Marcin Wolski: Gdyby IV Rzeczpospolita była choć w 1/10 taka jak opisują ją wrogowie, to trwałaby do tej pory a wrogów by nie było.myśleć ludzie!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tryb wyborczy. sie klania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wist z flagą PO spodobał. No i wstydzący się jej Komorowski, bezcenne. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W starannej polszczyźnie powinniśmy pisać i mówić „Weź tę książkę”. Tradycyjna forma tę bywa jednak zastępowana formą TĄ Wynika to stąd, że wśród różnych określeń rzeczownika rodzaju żeńskiego (w naszym wypadku jest to wyraz książka) tylko zaimek ta ma w bierniku końcówkę -ę, podczas gdy inne określenia przyjmują końcówkę -ą: „Weź tę książkę”, ale: „Weź tamtą książkę”, „Weź pierwszą książkę”, „Weź ładną książkę”. Mówiąc Weź tą książkę, odmieniamy zaimek ta analogicznie do tych określeń. W mowie potocznej jest to dopuszczalne, zwłaszcza w takich, jak podane w pytaniu, potocznych kontekstach: „Połóż tą łyżkę”, „Daj tą skarpetę”. Grzegorz Dąbkowski, prof., Uniwersytet Warszawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wiele bardziej bezcenniejsza,mina pani Olejnik,jak jej pan prezydent flaga PO zasunal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
kampania,kampania-debaty-debatami,a moze ktos mi powie,gdziez to zakopala sie Pani Kopacz? bo ani widu,a ni slychu o szanownej pani Premier :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumni ludzie wiedzą na kogo zagłosują,ale ciemnogród niestety powraca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
gość dziś Nie interesuje mnie w jaki sposób komentują TĘ debatę potomkowie nazistów. } o A mnie nie interesuje co ciebie interesuje lub nie. Proszę na przyszłość oszczędzić nam swoich nieinteresujących wynurzeń. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nationalsozialismus
:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Oetker był nazistą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kuku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
dziwnym trafem,ten caly"atak" nagle ma miejsce w ostatnich godzinach kampanii,juz chwytaja sie takich obrzydliwych i oslizglych chwytow,chcacych nie wiem brac na litosc? zenula do tryliona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Airbus nie dotrzymał już jednych zobowiązań, kiedy dostarczał helikoptery dla polskiego pogotowia ratunkowego. Był wtedy wyznaczony offset, który nie został przez nich zrealizowany. To wszystko w ogóle nie zostało wzięte pod uwagę. Dzisiaj ludzie w Świdniku są zrozpaczeni, nie wiedzą, co będzie dla nich w przyszłości. Dlatego, że ich firmy ogromnie liczyły na ten kontrakt" - mówił w czwartek Duda.xW liście otwartym Airbus Helicopters, który otrzymała w piątek PAP, firma uznała, że rozpowszechniono o nich "nieprawdziwe oskarżenia".x"W czerwcu 2008 r. firma Airbus Helicopters (wówczas Eurocopter) podpisała z polskim Ministerstwem Zdrowia umowę sprzedaży 23 śmigłowców EC135 i jednego symulatora lotu, które zostały dostarczone między wrześniem 2009 a grudniem 2010 r., zgodnie z zapisami umowy" - czytamy w liście.xxxCzyżby Duda miał mieć następny proces? I jak myślę, jeśli będzie pozew to pójdzie o DUŻE pieniądze.Duda podąża drogą swojego "gulu" Jarosława K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na karę miesiąca ograniczenia wolności i 20 godzin prac społecznych Sąd Rejonowy w Gdańsku skazał w piątek 18-latkę, która w czerwcu ub. roku podczas odczytu sztuki "Golgota Picnic" w Gdańsku rozpyliła aerozol o cuchnącym zapachu. Odczytywanie wyroku okrzykami przerwały osoby obserwujące proces.xxI tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatławiec rydzykowy...xKomisja Europejska chce narzucić przedsiębiorcom lewacką dyrektywę antydyskryminacyjną. Gabinet Ewy Kopacz popiera na forum Unii Europejskiej projekt dyrektywy godzącej w swobodę zawierania umów przez firmy świadczące usługi. O sprawie napisał „Nasz Dziennik”.xJuż wkrótce firmy mogą być narażone na wysokie kary w przypadku, gdy kontrahent poskarży się, że był dyskryminowany ze względu na religię, światopogląd czy orientację seksualną.xPoseł Adam Abramowicz z sejmowej Komisji Gospodarki podkreśla, że Polski rząd i inne kraje postkomunistyczne powinny powiedzieć stanowcze „nie”.xxCzyli jak widać pissiory sa za dyskryminacją... Komuchy jedne....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretyn blokujący topiki znowu się objawił. Widocznie wypuścili go znów z psychiatryka i efekty mamy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuch man on the moon zablokował znowu mój topik i pewnie niedługo zrobi to z tym...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej Duda brał pensję poselską i dorabiał na prywatnej uczelni, ale większej części dochodów nie ujawnił. Pozwala na to furtka dla posłów dotycząca działalności twórczej. Kandydat PiS na prezydenta twierdzi, że dopełnił formalności w sprawie pracy na innej uczelni. Nie pokazuje jednak zezwolenia z UJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×