Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

meżczyznę "tworzy" zestaw chromosomów XY w pierwszej kolejności. Zostawiając płody na boku: Zarówno testosteron jak i estrogen ma facet i kobieta , tyle że w różnych proporcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę wchodzić w głębszą polemikę o ST , sam bym się na to nie powoływał i nie jest to dla mnie autorytet chociaż niewątpliwe niektóre rzeczy tam napisane są niegłupie, większość zaś uważam za zabobon. Ludzie jedzą małże i jakoś żyją itd. Zostawmy to. >>> Powołałem się na artykuł w jednej z gazet ale po pierwsze nie pamiętam dokładnie treści artykułu tylko ogólnie o tych anomaliach zapamiętałem. W zasadzie jak ktoś chce podrążyć taki akurat temat to internet stoi otworem. Przykro mi nie podam linka bo to była wersja papierowa :classic_cool: i to był chyba artykuł w Neesweeku a znając twoje poglądy ta gazeta nie jest dla ciebie wartościowa więc i zapewne sam artykuł mogłabyś uznać za głupi. Chyba że źle cię oceniłem za co przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego że niektóre osoby mają "pomieszane" w genach co powoduje problemy emocjonalne i psychiczne oraz manifestuje się dziwnym wyglądem ni to chłop ni baba ... poczytaj o zespole Klinefertera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Seks w mózgu W podwzgórzu odkryto jeszcze strukturę, zwaną w skrócie BTS, która u kobiet jest niemal dwukrotnie mniejsza. Dr Dick Swaab z holenderskiego Instytutu Badań nad Mózgiem przeprowadził analizę tej struktury w mózgach mężczyzn transseksualnych. Okazało się, że miała rozmiary takie jak u kobiet. Jest to być może klucz do zrozumienia psychicznej obcości transseksualistów wobec własnego ciała. Na rozwój płci wpływają dziesiątki czynników. Dodane i wymieszane w różnych proporcjach prowadzą do odstępstw od kategorycznego podziału na kobiety i mężczyzn. "Jakiś czas temu naukowcy byli na tyle naiwni lub aroganccy, że wydawało im się, iż posiedli magiczną formułę zamiany Adama w Ewę. Ale nasze poczucie, kim jesteśmy, ma swoje korzenie znacznie głębiej niż tylko w postrzeganej gołym okiem anatomii" - ostrzega amerykański psychiatra Bill Reiner z Johns Hopkins School of Medicine w stanie Maryland. Organizacje osób o płci obojnakiej nawołują do rezygnacji z inżynierii seksualnej i pogodzenia się z istnieniem form pośrednich. Medycyna nie może ich uleczyć. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oblepiona_spermą jesteś hetero zboczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
co z tego , ze te mosty kosztowały mld, czy 2 mld ...to także idzie w koszty narodowego długu ,który się powiększa w POskim tempie ...czyli kadencja 8-letnia , a dawny dług publiczny x zwei + 0 .5 biliona zl do ponad biliona czyli dwa razy większy , niż za postkomuchow milera i pisu - po prostu płaci się urzędasom oraz budżetówce nadmierne pieniądze za sztucznie utworzone etaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby które mają anomalia genetyczne w sobie same za to nie odpowiadają :classic_cool: jak ktoś czuje się facetem chociaż ma pochwę i cycki to na pewno nie jest to jego głupi pomysł tylko niestety jakiś głębszy problem . Tacy ludzie istnieją i nic na to nie poradzimy. A zupełnie inną kwestią jest to że niektórzy chcieliby pomieszania z poplataniem , ale tak na dobrą sprawę pewne zmiany cywilizacyjne są nieuniknione, jednym się spodobają a innym nie. O żadnej trzeciej płci w sumie nie napisałem żadnego zdania póki co. Są dwie płcie a potem mamy różne anomalia jak obojnactwo czy transseksualizm itd. A co do reszty wypowiedzi to ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn "NAwet tam zwycięża wolność. Jeszcze 23 lata temu karano za homoseksualizm w tym katolickim kraju..." >>> Nie widzę związku między wolnością a pewnymi prawami które jedni mają inni nie. Wolność oznacza że dwóch gejów może kochać się wzajemnie w tyłek ale kwestie przywilejów małżeńskich nie mają nic wspólnego z wolnością. To są kwestie prawno-społeczne i zanim coś takiego zostałoby wprowadzone w RP chciałbym debaty i to poważnej a nie hucpy na necie jaka często ma miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ślub to związek mężczyzny i kobiety? Nie bido. To uroczystośc a nie związek. " >>> Tu shatyn ma rację. Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny a ślub to impreza :classic_cool: Za dożo emocji i plącze się co poniektórym. >>> "Dokładnie. Bo płeć to nie odpowiednie organy. Ale co ty możesz o tym wiedzieć?" >>> Uzywając takich skrótów myślowych na kafeterii narażasz się na ostre ataki i posądzenie o bycie głupolem. Ja wiem co miałeś na myśli ale większość nie zrozumiała stąd moja wypowiedź o determinacji płci napisana godzinę temu. Tożsamość płciowa to zagadnienie bardziej złożone aniżeli posiadanie "fiuta" czy ... już nie dokończę :-P o czym świadczą chociażby moje dzisiejsze wypowiedzi oparte na biologii człowieka oraz to że istnieją osoby transseksualne. Ale jak tak napisałeś to nie ma co się dziwić reakcjom bo ludzie rzadko wnikają w sens , jadą po płyciźnie i przy okazji jadą po tobie shatyn . Ale ty to lubisz bo od lat użerasz się na forum :classic_cool: z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co w PL jest najgorsze otulona.... jedną z gorszych rzeczy jest rozbisurmaniony stary kler na wysokich stanowiskach to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po shatynowemu się pożegnam, skoro nikogo nie ma to znikam na czas jakiś 🖐️:classic_cool: Jutro emocje po 21 to na pewno topik będzie pękał w szwach od wpisów . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„I wołam, ja, syn polskiej ziemi, a zarazem ja: Jan Paweł II, papież, wołam z całej głębi tego tysiąclecia, wołam w przeddzień święta Zesłania, wołam wraz z wami wszystkimi: Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulina a ja od dłuższego czasu mam bana na komórkę co jest o tyle udiotyczne że z komórki na kafe nie pisze a jak już to z wf. Dlatego nie zwróciłam na to uwagi dopiero przy wymianie telefonu na nowy. Też dziwne bo zmieniłam kartę sim wiec i ip powinno być inne. No chyba że kafe ma na wszelki wypadek zbanowane całą sieć w której jestem bo zdaje się jest to też sieć shatyna. Może to wkurzac ale nalepsze wyjście to olewka. Tym bardziej że takie bany w erze wf to debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
No proszę przez proxy poszło czyli banik jak ta lata. Znaczy się dostałam bana za shatyna :-D bo jak napisałam ja na kafe piszę jedynie z kompa a jak z komórki to z wf bo szkoda mi mojego limitu na net. W pracy w ogóle nie siedzę na kafe bo nie mam na to czasu. A i w pracy mam wf. Po południu to już lapek. Kafe debilizmy po prostu wymiataja. U mnie piękna pogoda wiec zalicze spacer nad morzem bo juz dawno tam nie byłam. I aby moc była dziś z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test play :classic_cool:♥♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karta do głosowania musi być opieczętowana. Jeśli nie jest, to znaczy, że Twój głos nie będzie ważny. W takiej sytuacji należy bezwłocznie zawiadomić policję w celu spisania protokołu i zadzwonić na nr 534569592 i poinformować o sytuacji. Proszę sprawdzić swoje dane na liście, bo są przypadki, że ktoś np. głosuje za naszych członków z rodziny, którzy nie głosują. Dane powinny być na liście. W Warszawie w I turze była taka sytuacja, że dwie kamienice były dopisane do listy i figurowały fikcyjne nazwiska. Były też sytuacje, że jedna kratka była większa (fawozyzowany kandydat) - to taka sztuczka psychologiczna. Ważne jest właściwe posatwienie znaku x. Jeśli będzie źle postawiony, poprawiany, komisja może takiej karty nie uznać. Jeśli nie ma nas na liście, jeśli zauważymy braki - należy wzewać policję. Spisanie protokołu to najważniejsza sprawa z takiej sytuacji, bo wtedy komisja nie ukryje już żadnego faktu. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub to związek mężczyzny i kobiety a wesele to impreza idioto :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ha właśnie wczoraj zajęłam sobie hybryde a że dziś tu Zielone Swiatki to do jutra muszę jakoś wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
ja natomiast po zdjęciu siebie z łoża udałem sie na moje pola uprawne , zasilając te różne roślinki czymś takim jak obornik bydlęcy granulowany - masa 25 kg oczywiscie w rekawiczkach wrzucam to do beczki z wodą , a następnie pobieram kanisterkami 5l i zasilam te roślinki - ociec w tym czasie zabrał pszczołom 30 kg miodu ...wygląda że ten rok może pod każdym względem- a zwłaszcza usuwania pasożytniczych chwastów z ogrodele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
nie figuruje na liście rolników, a z tych dopłat na 0.6 ha to raczej długo nie pociagnąłbym był , gdym je nawet zdobył - nie tędy droga w tej mojej sytuacji , tego praktycznie Jana bez Ziemi chociaz jednak z ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś kosze starą trawe.I jutro będe miał świeżą zieloną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz przekichane płacąc podatek od nieruchomości z 0,6 ha działki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ MAŁŻEŃSTWO; regulowany przez prawo trwały związek kobiety i mężczyzny zawarty w celu wspólnego pożycia, wzajemnej pomocy i współdziałania dla dobra założonej rodziny, a zwłaszcza wychowania dzieci. } o Oczywiście można to przedefiniować, jak wikipedia to zrobiła. No z tą trwałością różnie to bywa. Najlepsze argumenty podane przed referendum w Irlandii były podawane. "A jeśli twój przyszły wnuk zostanie gejem, powiesz mu że stanąłeś mu na drodze do szczęścia?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Ślub to związek mężczyzny i kobiety a wesele to impreza idioto } Ślub to uroczystość zawarcia małżeństwa. Cały czas mnie dziwi że ludzie dają się wmanewrowywać w sofistykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrek nie używaj wyrazów których znaczenia nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłem ja Shatyn.Nie mogę się zalogować,bo man of the moon mnie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz znikam..na czas jakiś,a raczej na sushi bidy jedne.:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×