Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
NAwet tam zwycięża wolność. Jeszcze 23 lata temu karano za homoseksualizm w tym katolickim kraju x raczej ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe darek sie jara prawami zboczeńców, stary popitolony kryptogej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sam sie do tego przyznał na jednym z zablokowanych topików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej ciemnogródxxCiemnogród to był ale pogonili katoli i mają wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniala wolnosc jak chlop z chlopem slub bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydawalo mi sie,ze problem zostal rozwiazanyxxTez tak myślałem. Proponowałem wiele razy swojego informatyka który bez problemu sobie poradzi z tym gnojkiem ale... Bez odzewu.Może to im na rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniala wolnosc jak chlop z chlopem slub bierzexxJeśli może zrobić to co chce nie szkodząc innym to jest prawdziwa wolność.Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech nie opluwaja dewianci instytucji o nazwie malzenstwo niech sobie zyja ze soba ale niech nie robia z tego ceremonii jakis bo normalnemu zdrowemu czlowiekowi wymiotowac sie chce jak sie takie cos widzi. O tobie nie mowie bo ty nie jestes normalny specu od niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż i ja się nie denerwuje bo nie ma czym i kim.Dziwi mnie tylko postawa Kafeterii...A i tak będę robił to co chcę.Żadne komuchy teraz i za komuny mi nie przeszkodziły...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona a ty co wchodzisz w dupe shatynowi zmienilas swoj front ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech nie opluwaja dewianci instytucji o nazwie malzenstwo niech sobie zyja ze soba ale niech nie robia z tego ceremonii jakis bo normalnemu zdrowemu czlowiekowi wymiotowac xxWolność nikogo nie opluwa cymbale.A jak ci się chce wymiotować to zażyj Aviomarine lub inny podobny środek...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladanie slubow pedalow to jest wolnosc ? moze wez pastylke na łeb okej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ci każe oglądac?Jesteś jeszcze większa bida umysłowa niż myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koncze temat pedalow bo juz mi nie dobrze sie robi ja wiem ze to jeden z twoich ulubionych tematow no ale o tym bedziesz musial porozmawiac sobie sam ze soba albo poszukac kogos innego ciemniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Tematy o wolności ludzi są jednym z moich ulubionych tematów.Podobnie jak o kk i pis które chcą koniecznie tę wolnośc ograniczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bida to jestes ty bo ciagle skomlesz tutaj ze ci jakies topiki blokuja :) masz bogate widac zycie jak placzesz z tego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myslalem ze to PO ogranicza nam wolnosc poprzez zrobienia z mojego kraju panstwa policyjnego oraz postawieniu miliona radarow :D no ale ty wiesz przeciez lepiej bo opierasz sie o fachowa sprawdzona prase typu onet wyborcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu płacze z tego powodu?Aaaa.No tak... Zapewne w twoim omamie tak jest.W rzeczywistości niczego takiego nie ma... Bido...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myslalem ze to PO ogranicza nam wolnosc poprzez zrobienia z mojego kraju panstwa policyjnego oraz postawieniu miliona radarowxxCzyli widzisz, że źle myślałeś bo PO nie zrobiło panstwa policyjnego a radary sa dla naszego bezpieczeństwa i do karania tych którzy łamią prawo w Polsce obowiązujące.Ale jak jest w twoim omamie to nie wiem. Pewnie tak jak opisujesz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skomlaj dalej pajacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety otulona ini muszą włązić tam gdzie ich nikt nie chce a potem narzekają.Tak jak ta gówniara która zaśmierdziła swoją obecnością i sprejem przedstawienie teatralne a teraz ma pretensje razem z rodzicami, że ją ukarano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wcale nie zrobilo panstwa policyjnego :D tak dla bezpieczenstwa :D a co na to lekarze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co na to lekarze??xxLekarze się na temat bezpieczeństwa i eleminowana z ruchu drogowego chamów, bandziorów i gnojków, nie wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich ślubów ? Niech nazywają swoje związki jak chcą ale ślub to związek kobiety i mężczyzny i zaklinanie rzeczywistosci nic nie da.To zalegalizowane prawnie związki a ślubem po prostu nie są tak jak noc nie będzie nigdy dniem.Nawet jak by odpowiednią ustawą tak uchwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w knurowie tez nie bylo pokazu panstwa policyjnego jak zabito chlopaka bo przeskoczyl ogrodzenie straszny z niego bandyta pieknie leb sprawie ukrecili jak to maja w zwyczaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz si zegnam bo nie zamierzam z toba spedzac wieczoru psycholu zyjacy wirtualnym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakich ślubów ? Niech nazywają swoje związki jak chcą ale ślub to związek kobiety i mężczyzny i zaklinanie rzeczywistosci nic nie daxxBędą nazywali tak jak im się podoba bo są wolnymi ludźmi w wolnym państwie.A to co ty sobie o tym "myślisz" nikogo nie inrteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w knurowie tez nie bylo pokazu panstwa policyjnego jak zabito chlopaka bo przeskoczyl ogrodzenie straszny z niego bandyta pieknie leb sprawie ukrecili jak to maja w zwyczajuxxxDokładnie. Wtargnął tam gdzie mu nie wolno było i został za to ukarany.Sam to sobie wybrał i do nikogo pretensji nie można o to mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to co ty sobie o tym "myślisz" nikogo nie inrteresuje. x no to jaka to wolnosc skoro mojego zdania nie bierze sie pod uwage :D jaki ty jestes prosty w obsludze :D prosty wyborca bronka czego oczekiwac wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×