Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
to za przeskoczenie ogrodzenia jest w kraju wolnym smierc ? to piekna wolnosc nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jaka to wolnosc skoro mojego zdania nie bierze sie pod uwagexxBo twoje prywatne zdanie jest twoją sprawą i nikogo nie interesuje. Na tym właśnie polega wolność ale ty swoim maluśkim intelektem nie jesteś w stanie tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ich zdanie to nie zdanie prywatne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to za przeskoczenie ogrodzenia jest w kraju wolnym smierc ?to piekna wolnosc nie ma co xxNie. Za przeskoczenie ogrodzenia można dostać gumową kulą. To są konsekwencje jego własnych czynów.Piękna wolność. Zrobił co chciał, złamał prawo i otrzymał za to co mu się należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ich zdanie to nie zdanie prywatne ?xxNie. Referendum to zdanie narodu a nie ich prywatne, bido jedna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostac gumowa kula a zginac to chyba jest roznica? z toba nie ma sensu dyskutowac bo ty jestes zwykly debil chcialbym ciebie poznac zeby ci napluc w morde smieciu j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty bys wybronil pedofila jebany skurwysynie zboczony kutasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dostac gumowa kula a zginac to chyba jest roznica?xxJest różnica ale dostajac gumową kulą trzeba się liczyć z tym, że może się zginąć, stracić oko, zęby itp.I nie próbuj mnie obrażac bo to nie działa.Za mały jesteś pikuś żeby mnie obrazić bido intelektualna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty bys wybronil pedofila j**any sk**wysynie zboczony k*****exxBroniłbym każdego kogo prawo do wolności zostało ograniczone... Bido.Ciebie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z gumowej kuli strzela sie ponizej pasa taki ma obowiazek policjant ale co ty mozesz wiedziec jak ty jestes zwykly netowy glupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta co moze miec madrego do powiedzenia facet po 50-tce z baba jako avatar:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz o tym zielonego pojecia.Strzelba do gumowych kul ma ogromny rozrzut, z dwudziestu metrów dochodzacy do 2 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zreszta co moze miec madrego do powiedzenia facet po 50-tce z baba jako avatarxxW moim awatarze nie ma baby. Jest fotyga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie swoje związki nazywają jak chcą ale nie mogą być ślubem .Bo ślub to związek kobiety i mężczyzny.Taki jest świat ze są pory roku pory dnia, trawa jest zielona i małżeństwo to kobieta i mężczyzna.I jeśli ktoś z uporem będzie starał się mówić ze trawa jest niebieska nigdy niebieską nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzel sobie w leb z gumowej kuli cymbale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotyga nie baba a Grodzka to baba Tak wygląda rozmowa z POmylonym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie swoje związki nazywają jak chcą ale nie mogą być ślubem .Bo ślub to związek kobiety i mężczyzny.xxI nazywają jak chcą i niczego im na szczęscie nie mozesz zabronić komuszku.Ślub to związek mężczyzny i kobiety?Nie bido. To uroczystośc a nie związek. W tym twoim omamie juz wszystko się plącze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz orange ze cos z fiutem to baba :D baba z broda wygrala eurowizje to tez baba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotyga nie baba a Grodzka to babaxxDokładnie. Bo płeć to nie odpowiednie organy. Ale co ty możesz o tym wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orange jest przeciez wolnosc wiec konia mozesz nazwac nawet psem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z WIKI...xŚlub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską w obecności świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś orange jest przeciez wolnosc wiec konia mozesz nazwac nawet psemxxO właśnie. MAsz prawo nazwać sobie coś jak chcesz i nikt ci nie może tego zabronić bo to twoja sprawa.Dokładnie. To jest właśnie wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy nowy mistrzowski tekst :D Bo płeć to nie odpowiednie organy czyli przy narodzinach dziecka z fiutem wolamy ooo dziewczynka sie urodzila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzisz otulona, prawo w Irlandii i wielu innych krajach określa związek gejów czy lesbijek jako małżenstwo.I na tym polega wolność właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zbliża się dziewiąta i ja musze wyjść na czas jakiś...Znikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwanie związku dwóch facetów czy bab małżeństwem to jak nazwanie Shatyna mądrym. Tego argumentu nie da się zakwestionowac.Wobec tego pa pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaciarz pewnie poszedl kopac podkop pod urne wyborcza zeby mogl falszowac wyniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona... Nie masz racji. Związki partnerskie w Irlandii były od 2010 roku. Teraz to jest małżeństwo dwóch osób bez względu na płeć. S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
O płci decydują chromosomy w pierwszej kolejności. Dzięki genom są cechy płciowe pierwszorzędowe i drugorzędowe itd. Podstawa biologii na poziomie gimnazjum czy ostatniej klasy podstawówki bo nie znam współczesnego programu jako że swoje lata już mam. Na płeć kulturową z kolei ma wpływ społeczeństwo które oczywiście od wieków promuje pewne schematy zachowań. Wielokrotnie wiążą się one z uwarunkowaniami biologicznymi ale też czasami są to szkodliwe już w dzisiejszych czasach stereotypy. Na pewno ubieranie chłopca w sukienkę byle tylko udowodnić że jest się bardzo trendy i nowoczesny jest głupotą. Faktem naukowym jest że są osoby które pomimo cech kobiety, chromosomów XX , czują się facetami czy też faceci mający oczywiście XY czują się kobietami. To skomplikowane zagadnienie i wiem tylko tyle że są to ludzie b. nieszczęśliwi. Gdzieś czytałem że na poziomie genetycznym wykryto u niektórych takich osób pewne anomalia . Tak więc to nie jest kwestia widzi mi się czy też zboczenia seksualnego takiego jak pedofilia itd. >>> Referendum w Irlandii i jego wynik jest kuriozalne bo to ultrakatolicki kraj , bardziej niż RP. Dla mnie związki partnerskie są dopuszczalne ale małżeństwo ma pewne przywileje bo mówiąc dosadnie "produkuje dzieci" a wiec przyczynia się do przyrostu naturalnego bez którego cywilizacja by upadła. Homoseksualny związek póki co dziecka mieć nie może chyba że zrobimy kombinację alpejską i dwóch gejów wynajmnie sobie kobietę która udostępni im komórkę jajową. Co do powoływania się na ST, ok. katolika rozumiem że dla niego zapisy w ST są ważne. Więc nie będę polemizował bo to już czyjeś opinie oparte na światopoglądzie który każdy ma prawo mieć swój. W każdym razie jestem sceptyczny wobec małżeństw homo- ale jestem za związkami partnerskimi bo nie dotyczą tylko homo- a głównie hetero w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×