Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
No to jak zwykle.Czy widzisz otulona czym jest pis i ich sposób myślenia?To włąśnie masz teraz demonstrowane...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano znowu... To zwolennicy pisu działają.Myślisz że tylko tutaj?Nie...A teraz mają swojego prezydenta a niedługo może i premiera.Ale... Odpowiedzialność spada na tych co głosowali an Dudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ci sie Iftar tylko wydaje...Bo to nie chodzi o te konkretne rzeczy tylko o coś co jest nad tym a nazywa sie WOLNOŚĆ.I naprawdę dziwie sie, że tego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy pis czy nie pis,pisalam nie pochwalam tego,nie chcesz czegos czytac,pisac nie wchodzisz na dany temat..kiedys tego w necie nie byloxxTo ludzie którzy chcą innym nakazywać, zakazywać, cenzurowac i pozwalać czyli... Pis... I kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ma obsesję. Wszędzie widzi PiSxxCzy pis jest za wolnością? Np do stanowienia kobiety o swoim brzuchu?Nie. To nie obsesja Iftar.To rzeczywistość której ty nie chcesz widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie aborcja nie jest wyrazem wolności.xxTo prawo o stanowieniu o swoim brzuchu Iftar. To właśnie wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn to chyba u ciebie???xxNo chyba tak skoro mieszkam w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale... Pewnie mam obsesję na temat blokowania topików.. Moich topików...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O moim brzuchu stanowi moja głowa. Seks nie zwalnia z myślenia.xxTak... Oczywiście nigdy nie słyszałaś np o pękniętej prezerwatywie czy z powodu choroby itp zmiejszeniu skuteczności antykoncepcji...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym Iftar, ja mówiłem ogólnie o prawie kobiety do rozporządzania własnym brzuchem.Tzn o wolności w rozporządzaniu własną osobą.Chyba udajesz że tego nie rozumiesz... Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może wiesz dlaczego prezydent Krakowa od lat nie mógł się doprosić pomocy w budowie obwodnicy???xxNie wiem. Mogę tylko przypuszczać, ze nie było na to pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka PO też zaraz zostanie zdelegalizowana...Poza tym to co wie dziewczyna z miasta, wykształcona to może tego nie wiedzieć dziewczyna ze wsi bez wykształcenia czy intelektu albo obu tych rzeczy na raz...Ale edukacja seksualna w szkołach też siię stanie "be"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ludzie mają prawo do bezmyślności i do skrobanki. Bo to wynika z WOLNOŚCI Iftar...Ale jak widze nie jesteś w stanie tego pojąc..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można. MAcie PAnie rację.Ale można też zrobić skrobankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne myślenie Iftar.Nie muszą mieć prawa do wolności bo to jest sprzeczne z moimi poglądami...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o tym włąśnie cały czas mówię.Pis jest partią która będzie ograniczac wolność bo... To jest sprzeczne (ta wolność) z ich poglądami a więc wszyscy musza się podporządkowac ich poglądom...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację otulona ale to nie o to chodzi. A o co chodzi ptrzeczytasz w moich postach powyżej.Aborcja to tylko jeden z problemów wynikających z ograniczenia wolności z powodu kogoś tam przekonań.Nie chcesz to nie rób ale nie zabraniaj innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz... Musze znikac bo ktoś tam ma awarię...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj co o referendum powiedziała Szydło. Referendum o in vitro. I już będziesz wiedziała... O czym mówię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i tym Shatyn teraz się zajmij. Pisz o kondonach bo na polityce bredzisto się nie znasz :-) Kondony to powinna być twoja nowa pasja :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS już dawno oznajmił, ze w sprawach światopoglądowych a więc wg nich to aborcja, in vitro, nauka religii w szkołach itp, nie może być referendum. I koniec. Bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to niewiele się zmieni. Prezydent to sobie może coś ewentualnie zaproponować, ale bez zgody parlamentu niczego nie wprowadzi. Gorzej jeżeli zbłaźni się za granicą, gdyż w tym zakresie brak doświadczenia, ale Bronisław nie był lepszy. Ogólnie to śmiać mi się chcę, kiedy słyszę, że Polacy się obudzili i teraz będą zmiany... dobre sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zaznajomienie się co na temat antykoncepcji sądzi KK. Bo jak widze tego nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzeć jaka nędza jest w Polsce a wy 2 dyskutujecie ktora ma racje... W Polsce jest nędza o jeszcze chca by kobiety rodziły dzieci by nie miec za co je chować:-) wiec oddają lub zabierają je pod byle pretekstem szumy medialne juz nawet czepiają i doszukują sie w normalnych rodzinach nie długo w Polsce rodzic nie będzie miał wpływu na własne dzieci. Jestem za antykoncepcja jesli kobieta nie planuje dzieci wolność decyzji przeciez to odpowiedzialność wiec jesli taka dziewczyna jest nie dojrzała do dziecka to antykoncepcja:-) co do skrobanek na ten temat sa różne opinie w Polsce jest maly przyrost dzieci dla tego prawa człowieka tak się buja by kobiety rodziły za granica kobieta jak nie chce to weźmie tabletkę do 12 tygodnia ciąży i jest to normalna sprawa lub pójdzie do gina i juz. W Polsce za czasów SLD bylo mozna aborcje robic w przychodniach przychodzilas i robilas. Ale wtedy byly inne rodzinne inne alimenty praca i nie bylo tej bidoty co teraz wiec kobiety rodzily i spokojnie chowaly. Były socjalne i inne. A teraz Male alimenty najmniejsze 400 rodzinne 70zl i może mops ze 100zl to za malo do np samotnej matki. Ktora do pracy nie może pójść wiec za to musi utrzymać siebie i dziecko. Wiec kto o zdrowych zmysłach chce rodzic dziecko. Nie ma prac jest bezrobocie kobiety wykształcone ze 50% druga ta polowa biednych. W Polsce kobiety nie chca rodzic dzieci. !!! Wymyślili bercikowe i różne p*****ly by kobiety chciały rodzic i chować dzieci. Bez faceta samotna kobieta Malo daje sobie rade. Znam jedna mezatke ktora urodziła dziecko według urzędu należy jej się tylko bercikowe i 70zl rodzinnego co miesiąc nic więcej patologia to Polska za granica kazdej kobiecie jest lżej i tam chca rodzic dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zabawne jest to zachowanie Michnika .Można powiedzieć ale jaja ale jaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
WOLNOŚĆ się pojawia jako jeden z elementów waszej dyskusji . :-) Ano wolność shatyn to wielka wartość, przynajmniej dla cywilizacji zachodniej. Wolność ma różne wymiary, wolność wyboru rodzaju szynki w sklepie aż do wolności wyboru zawodu czy partnera życiowego ( oczywiście środowisko społeczno-polityczne tą wolność zawsze jakoś ogranicza itd.) Ale są wartości wyższe niż wolność. Nadrzędne wobec wolności. Wolność totalna doprowadziła by do anarchii - to oczywiste. A co powiesz na to że wartością ważniejszą od wolności jest życie ludzkie ? Przecież jak ktoś ma ochotę mordować to prawo mu tego zabrania , a więc ogranicza jego wolność de facto. KK chce ochrony życia od poczęcia a więc od powstania zygoty i ma takie prawo. Inna sprawa że wciska się w politykę zapominając że konkordat zapewnia rozdział Państwa i kościoła . Ja uważam że wartością nadrzędną jest życie i wolność kobiety co ma zrobić z "zawartością" swojej macicy ( a nie brzuchem jak napisałeś ) powinna być ograniczona. Aborcja jeśli zagraża to życiu kobiety , aborcja kiedy ma urodzić się dziecko bez mózgu itd., ale nie aborcja "na widzimi się" bo ktoś "pieprzy " się bez myślenia. Edukacja seksualna i jeszcze raz edukacja i świadomy seks. Oczywiście za tabletką "po" jestem chociaż nie wiem czy powinna być tak łatwo dostępna , za słabo znam temat, na pewno nie popieram KK w kwestiach takich że zygota to już dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na topie shatyna sam porównałem Dudę do Kwacha i napisałem Kwaśniewski prawicy. Ma realną szansę na 10 lat prezydentury jeżeli wywiąże się z obietnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×