Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie gwizdali na Komorowskiego i krzyczeli WSI, a on im buziaki przesyłał

Polecane posty

Gość gość
Shatyn ale przeciez napisałam, ze mógł jak normalny człowiek się zachować czyli wsiąśc do samochodu jak przystało na człowieka z klasą, a nie odstawiać szopki. xxMógł. Ale mógł również w ten sposób potraktować chamstwo. I wg mnie dobrze zrobił.Z chamstwem tak trzeba walczyć. Czynnie a nie uciekać.Gdyby postąpił tak jak proponujesz to stwierdzono by, że zwiał z podkulonym ogonem.A on postawił się i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka tematu dziś Nie dawać, ludzie powinni je zarabiać. A tak szczerze (chociaż nie lubię dyskusji o polityce) to uważam, że należałoby się wziąść za mundurówkę i mase niepotrzebnych urzędników. Podwyższyć podatki bogatszym, zwiększyć kwotę wolną od podatku. Jak się w sumie wziąłby za to cżłowiek naprawdę uczciwy to myślę, ze pieniądze szybko by znalazł, ale ani Komorowski ani Duda tego nie zrobią.xxx:DWybacz uśmiech...Za mundurówkę? I co? Spowodowac, że tam ubędzie ludzi skoro i tak mało np policji na ulicach?Urzedników?Idź np do ZUS czy jakiegokolwiek urzędu (np rejestracja samochodów), do US i zobacz jakie tam są kolejki.Chcesz żeby były większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myślę, że przecież nie wiadomo komu dokładnie machał Komorowski, przecież tam różni ludzie byli zarówno jego zwolennicy jak i przeciwnicy. Ci gwiżdżący to przeciwnicy, ale ci którzy byli cicho to może właśnie Ci odbiorcy jego "całusków :) Jak dla mnie to takie robienie z igły widły... tak jak z tym czekoladowym orłem na drugiej debacie haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Shatyn czy możesz mi wyjaśnić w jaki sposób prezydent się postawił? przecież szybciutko biegł do samochodu i w międzyczasie na szybkiego przesyłał buziaczki i machał rąsią. To jest według ciebie postawienie się? Bo wiesz, co innego gdyby stanął i powiedział im, że mimo ich nienawiści on ich pozdrawia, życzy miłego dnia i bla bla bla. Ale on właśnie uciekał w międzyczasie robiąc idiotyczne gesty w ich kierunku. Tak, gdyby ich zignorował to pewnie nawet bym na niego uwagi nie zwróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatyn twoje topiki poblokowane to wp*****lasz się na cudze i głosisz swoje omamy, despracie? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie machał im rąsia a nie uciekł z podkulonym ogonem.Wg mnie to w tej sytuacji postawienie się. Ośmieszenie i zlekceważenie gnojków tak jak na to zasługują.To Twoja ocena ale jest wiele innych osób oceniających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
akurat kolejki nie świadczą o tym, że ludzi brakuje:D Pracowałam dwa lata temu w zusie i nie chcesz wiedzieć jak tam fajnie było:D W Polsce jest za dużo urzedników niepotrzebnych, takich od nic nie robienia. Jest za wiele przekrętów, za dużo tez nas bronek kosztował skoro na swój pałacyk potrzebuje więcej pieniędzy niż królowa Anglii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie właśnie postawił się im tym gestem pojednania czyli pozdrowienia... pomachał z uśmiechem :) Chamstwa nie można zwalczać chamstwem. Trzeba trzymać fason :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
oczywiście, że to moje zdanie:) Pisałam o tym wyraźnie. Każdy chyba ma prawo do własnego zdania. W koncu nasz prezydent sam o tej wolności trąbi od kilku dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat kolejki nie świadczą o tym, że ludzi brakujexxCzyli o czym świadczą? Że jak by było więcej osób obsługujących to kolejki byłyby takie same?Oczywiście, ze urzędników jest sporo w Polsce i pewnie za dużo ale... Mają co robić. Integracja z UE, nowe nieznane wcześniej w Polsce rzeczy wymagają większej ilości urzędników.I trudno ocenić czy ich jest za dużo czy za mało.Obserwując kolejki można stwierdzić, ze za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest za wiele przekrętów, za dużo tez nas bronek kosztował skoro na swój pałacyk potrzebuje więcej pieniędzy niż królowa AngliixxA to... Sorry.. Nieprawda... Powielasz kłamstwa rozsiewane przez pisorstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam już jak to miało być, ale chyba prezydent chciał mieszkać w Belwederze a nie Pałacu, ale ostatecznie go przekonano. Nie spieram się, bo nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu nasz prezydent sam o tej wolności trąbi od kilku dnixxNie. Komorowski trąbi o wolności od lat siedemdziesiątych, pewnie jeszcze wtedy Cie na świecie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborca Kukiza
Shatyn dziś ale... Mają co robić. Integracja z UE, nowe nieznane wcześniej w Polsce rzeczy wymagają większej ilości urzędników. I trudno ocenić czy ich jest za dużo czy za mało. Obserwując kolejki można stwierdzić, ze za mało x żle postawiony problem. To prawo i przepisy są tak posrrrrane że urzędników jest za dużo:-O Wystarczy zmienić kompletnie prawodawstwo a wlaściwie zlikwidować i napisać nowe i urzędnicy w takiej ilości staną sie zbędni:classic_cool: Okaże sie wtedy ile osób naprawde pracuje na ten kraj a ile na nim pasożytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budżet Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego na ten rok wynosi 168 milionów złotych. Bardziej kosztowni w utrzymaniu w Europie są tylko prezydenci Włoch i Francji oraz brytyjska królowa - czytamy na money.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żle postawiony problem. To prawo i przepisy są tak posrrrrane że urzędników jest za dużoxx^Tego nie wiem. Prawdopodobnie jest tak jak napisałaś.Ale zmiana prawa w całej UE to wiele lat pracy i zamieszania. W sytuacji kryzysu się czegoś takiego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś Budżet Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego na ten rok wynosi 168 milionów złotych. Bardziej kosztowni w utrzymaniu w Europie są tylko prezydenci Włoch i Francji oraz brytyjska królowa - czytamy na money.pl x no i sam widzisz jak jest, porównaj teraz gospodarki tych krajów i wylicz na ktorym miejscu w Europie poweinna znajdować sie kancelaria prezia:-D odpowiem za ciebie na oko - w okolicach Albanii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn po pierwsze to kolejki są dlatego, ze urzędnicy mają ważniejsze rzeczy do zrobienia, np. czytanie "Życia na Gorąco" i omawianie ciąży Cichopkowej:D I to jest autentyczny przykład, niejeden zresztą, z którym spotkałam się podczas swojego zaszczytnego piastowania stanowiska w Zusie:P Po drugie to nie wiem ile nas kosztuje utrzymanie prezydenta i jego włości dlatego napisałam to ze śmiechem. Nie zdziwiłoby mnie jednak gdyby to była prawda ani gdyby to była nieprawda. Po trzecie to urodziłam się w latach 70, ale fakt, że działalności z tamtego okresu Bronka nie mogę pamiętać. Tak czy inaczej jego pojęcie wolności jest dość wybiórcze, czyli jesli po jego mysli to jest wolnośc, zgoda i bezpieczeństwo, a nie po jego myśli to nie ma zgody dla przeciwników jego zgody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocna Zmiana, która powstała dzięki grubej kresce ( czyli SBcy i Komuniści dalej rządzą do dzisiaj) jest przez rządy PO i PSL utrzymywana przy życiu. Nic w tym kraju na dobre się nie zmienia. Sprzedano rynki miast, zakłady i najważniejsze - zniszczono entuzjazm ludzki. Panie Komorowski już pokazał co pan potrafi. Niech pan ma odwagę i skończy bo pamięć będzie po panu taka jak po Wałęsie. Może dzięki temu LIBERALNY REŻIM PO się skończy. Ja nic nie ukradłem w życiu więc nie muszę się bać zmian w polityce. Jak widzę popłoch u was jest wielki. Wasza polityka przypominająca rozgotowany ryż jest mdła. Wasz znak rozpoznawczy to Walcowa odbudowująca tęczę. Naprawdę dużo zrobiliście by nic nie zrobić. Wasze likwidowanie Agencji , a szkoda pisać ... ZAGŁOSUJĘ NA DUDĘ bo chce by dzieci miały lepiej. Teraz mogą jedynie o dzenderze posłuchać, a w domu jak za konspiracji nasze maluszki dopiero są uświadamiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo w Polsce stoi na głowie. Główni "aktorzy" afery podsłuchowej chodzą wolno a ci co ujawnili ich przekręty są ścigani, prokuratura i Urząd Skarbowy zajmują się ściganiem poszkodowanych w aferze Amber Gold a jej twórcy mogą lada moment wyjść na wolność, sąd skazuje Kamińskiego i jednocześnie uniewinnia posłankę-łapówkarkę z PO przyznając jej odszkodowanie, sadza się niewinnego człowieka za spalenie budki przy Ambasadzie Rosji a główny prowodyr chodzi wolno. Oto sentencja 8 lat rządów PO-PSL i 5 lat panowania Bronka herbu WSI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i sam widzisz jak jest, porównaj teraz gospodarki tych krajów i wylicz na ktorym miejscu w Europie poweinna znajdować sie kancelaria preziasmiech.gif odpowiem za ciebie na oko - w okolicach Albanii xxNo właśnie. Porównaj...{Popatrz na rosnące PKB. Poczytaj o zdjęciu procedury nadmiernego deficytu z Polski... A potem zacznij pisać na te tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
wyżej to ja:) I tak tylko dopisze,że w zasadzie to gość ma rację, chyba znajdujemy się na zbyt wysokiej pozycji jesli chodzi o te koszta:P a więc miałam rację, że Bronek nas za duzo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy inaczej jego pojęcie wolności jest dość wybiórcze, czyli jesli po jego mysli to jest wolnośc, zgoda i bezpieczeństwo, a nie po jego myśli to nie ma zgody dla przeciwników jego zgodyxxMożesz jakiś konkret podac na temat tego co nie po jego myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prawo w Polsce stoi na głowie. Główni "aktorzy" afery podsłuchowej chodzą wolno a ci co ujawnili ich przekręty są ścigani, prokuratura i Urząd Skarbowy zajmują się ściganiem poszkodowanych w aferze Amber Gold a jej twórcy mogą lada moment wyjść na wolność, sąd skazuje Kamińskiego i jednocześnie uniewinnia posłankę-łapówkarkę z PO przyznając jej odszkodowanie, sadza się niewinnego człowieka za spalenie budki przy Ambasadzie Rosji a główny prowodyr chodzi wolno. Oto sentencja 8 lat rządów PO-PSL i 5 lat panowania Bronka herbu WSI .xxxW punktach.1. "Aktorzy" chodzą wolno bo na podstawie nielegalnych podsłuchów nie można ich ścigać.2.Twórcy AG nie mają wychodzić na wolność.3.Sąd skazuje Kamińskiego za przestępstwa.4. Sąd nie może skazać Sawickiej bo na jej przestępstwa nie ma dowodów dzięki Kamińskiemu (za to też powinien być skazany).5. Za podpalenie budki skazano człowieka na podstawie dowodów.6. Nie ma żadnego "prowodyra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś Popatrz na rosnące PKB. Poczytaj o zdjęciu procedury nadmiernego deficytu z Polski... A potem zacznij pisać na te tematy... x gadka z toba jest jak z niepełnosprawnym z zespolem downa. Przed chwilą sąsiad alkoholik oddal mi 100 pln - czy to oznacza że już jest bogaty?:-D to jest wlasnie w skrócie twoje rozumowanie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak tylko dopisze,że w zasadzie to gość ma rację, chyba znajdujemy się na zbyt wysokiej pozycji jesli chodzi o te kosztajezyk.gif a więc miałam rację, że Bronek nas za duzo kosztuje.xxSporo kosztuje ale w końcu to on (m.in. ) reprezentuje nasz kraj. MA chodzic w bamboszach?Generalnie uważam, że prezydent w obecnej prawnej formie jest bez sensu. Szkoda na to kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadka z toba jest jak z niepełnosprawnym z zespolem downa. Przed chwilą sąsiad alkoholik oddal mi 100 pln - czy to oznacza że już jest bogaty?smiech.gif to jest wlasnie w skrócie twoje rozumowaniexxNie. To nie jest moje rozumowanie bo w żaden sposób nie odnosi się do tego co napisałem. To tylko jakieś konfabulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn :( 8 lat rządów i działania PO, praktycznie żadne nie były na korzyść. Teraz jak widzą, że ludzie dostrzegaja ze maja ich gdzies za te kłamstwa robia 'scenki', że niby cos sie dzieje. Nie wolno pod żadnym pozorem pozwolić zostać tym ludziom przy korycie. Podnieśli podatki, ograbili wszystko, sprzedają cały kraj, ośmieszają nas i co najważniejsze kłamią, afera goni afere jak za PiS afery były jakieś o totalne głupoty to teraz jak jest afera z PO to jest albo korupcja albo ogromna korupcja, co jest grane w ogole? WON z takimi ludźmi, nie wolno pozwolić żeby ich partia miała dalej prezydenta bo będzie dalej zasilał ich budżet i przeprowadzał rujnujące życie polaków :( musi być opozycja na miejscu prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborca Kukiza
Shatyn dziś 5. Za podpalenie budki skazano człowieka na podstawie dowodów x nikogo nie skazano za podpalenie budki, przeczytaj dokładnie relacje prasowe:-O klepiesz propagandę z TV, powiedz jakiś kawał albo co bo to jest k*****a nudne do wyrzygania:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 lat rządów i działania PO, praktycznie żadne nie były na korzyść.xxTo prześledź np polskie PKB na tle innych krajów przez cały okres rzadów PO. Zobacz średnie wynagrodzenie.Polska w rankingach korupcyjnych jest na coraz lepszym miejscu.Nikt Polski nie sprzedaje.Afery to głównie wydumane przez opozycję g****aane sprawki kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×