Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie gwizdali na Komorowskiego i krzyczeli WSI, a on im buziaki przesyłał

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe kto te wszystkie afery nakręca... zamiast zająć się współrządzeniem to pis ciągle coś wymyśla żeby tylko jakąś aferę zrobić. Ciągle tylko się o coś wykłócają zamiast zająć się robotą, albo te ich nie branie udziału w głosowaniu, głosowanie przeciwko itp. tylko dlatego żeby zrobić na złość PO :-/ no czy to jest normalne... dorośli ludzie a jak dzieci w piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie skazano za podpalenie budkixxgość dziś To odpowiedź na fragment postu:"sadza się niewinnego człowieka za spalenie budki przy Ambasadzie Rosji a główny prowodyr chodzi wolno. "xxxA więc odpowiedziałem, ze jak się kogos sadza to z powodu posiadania dowodów na popełnione przestępstwa.Intelektu zabrakło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
ja nawet nie wiem jakie PIS afery nakręca, ale gafy i padki prezydenta raczej żadnym nakręcaniem nie były:D afera taśmowa chyba też nie była zaplanowana przez PIS. No chyba, że tam w Sowie Jarek za spluwą stał i kazał im to mówić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afera taśmowa jest "nadmuchaną" aferą.Nie ma możliwości sprawdzenia czy to nie są montowane taśmy. Podsłuchy są nielegalne i ścigane przez prawo.A więc co to za afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gafy prezydenta?Są. Ale też nie takie o jakich "trąbi" opozycja...Np sprawa z Japonii.Okazało się, ze Komorowski stanął na podeście przygotowanym do zdjęć grupowych...I tyle... Żadnej "wpadki" czy "gafy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto nie miał wpadek? Kaczyński też miał, Kwaśniewski również... no życie, samo życie. Każdemu się zdarzają wpadki, ale po co to wywlekać i ciągnąć miesiącami zamiast skupić się na swojej pracy w rządzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, no czy Pani teraz serio pisze? Jak twierdzi Pani, że zmontowali głosy polityków PO? Ciekawe czemu w takim razie politycy nie oskarzyli i nie podali tego do sądu. Zamiast tego zrobili wjazd do redakcji i chcieli im wszystko zabrać? Prosze tego nie zwalac na PiS. Poniewaz to PO wykupiło ludzi, którzy robili największa afere przy "Krzyżu", są już na to dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'skupic sie na pracy w rządzie' - dokladnie, Komorowski NIC NIE ROBIŁ przez te 5 lat. SPAŁ, to chcecie nazwac jego praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn, no czy Pani teraz serio pisze? Jak twierdzi Pani, że zmontowali głosy polityków PO?xxZaraz zaraz...Zacytuj mój post w którym coś takiego napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn no niestety, ale w Japonii prezydent nie wszedł na podest:D wiem, że TVN szybko ta sprawę naprostował, ale prawda wygląda inaczej:P Poza tym gdyby wszedł na podest to dlaczego zareagowano by tak histerycznie żeby zszedł?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma możliwości sprawdzenia czy to nie są montowane taśmy. Podsłuchy są nielegalne i ścigane przez prawo. x ten gamoń to do usranej smierci bedzie bronic PO ktorego nie popiera i na ktore nie glosuje przeciez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czemu w takim razie politycy nie oskarzyli i nie podali tego do sądu. xxPrzecież przeciwko podsłuchującym toczy się sprawa w prokuraturze. Dopeiro po tym można występowac z powództwami cywilnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborca Kukiza
Shatyn dziś [18:17 up x szatyn, zrozum jedną rzecz, nie przekonasz ludzi których interesy sa sprzeczne z twoimi. Tak tu o to chodzi, o ineresy Jeżeli bronisz obecnego systemu to ja to rozumiem, masz w tym swój interes a konkretnie w jakiś sposób jestes uzależniony od budżetu państwa/gminy Mozesz być nawet biznesmenem ale twój biznes jest oparty na powiązaniu z korytem podatkowym i znajomościami. Ciekawe były badania nad sytuacją kiboli kilka lat temu - szok, wszyscy myśleli że to patologia a tymczasem okazało sie że większość tych ludzi pochodzi z rodzin prowadzących działalność gospodarczą :-D Nie dojdziemy NIGDY do porozumienia bo to "walka klas" - ty należysz do kasty korzystającej z mojej pracy a ja nie chce sie z tobą dzielić, proste:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn no niestety, ale w Japonii prezydent nie wszedł na podestxxNo to trzeba zobaczyć zdjęcia innych delegacji robionych w tym miejscu.K.P. coś takiego opublikowała. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto nie miał wpadek? Kaczyński też miał, Kwaśniewski również... no życie, samo życie. x w jeden tydzien komorowski ma tyle wpadek co kaczynski i kwasniewski nie mieli przez 5 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
afera tasmowa nie jest nadmuchana tylko zamieciona pod dywan. I nie trzeba być wyborcą PISu by to stwierdzić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze tego nie zwalac na PiS. Poniewaz to PO wykupiło ludzi, którzy robili największa afere przy "Krzyżu", są już na to dowody.xxCiekawe rozumowanie. Nie można na pis bo ktoś inny coś innego...:DAle skoro są dowody to poprosze o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szatyn, zrozum jedną rzecz, nie przekonasz ludzi których interesy sa sprzeczne z twoimi. Tak tu o to chodzi, o ineresyxxNikogo nie usiłuję przekonywac i nikogo nie bronię.Przedstawiam konkrety na swoje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe były badania nad sytuacją kiboli kilka lat temu - szok, wszyscy myśleli że to patologia a tymczasem okazało sie że większość tych ludzi pochodzi z rodzin prowadzących działalność gospodarcząxxJedno nie wyklucza drugiego. Patologia to nie stan posiadania tylko stan umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie zrozumcie ze ten oszolom bez tematu politycznego nie istnieje i wszedzie musi wypisywac te swoja madrosci takie ma zadanie zeby niszczyc kazdy temat szczegolnie dwa dni przez druga tura. TO jest typowe dzialanie czarnego PR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba poczytać zagraniczną prasę by wiedzieć, ze Bronek nie powinien tam wchodzić:P na świecie ludzie się z tego śmieją, a w Polsce wciskają ludziom ciemnotę, że to podest i Bronuś zachował się wspaniale, a okrzyk "szogunie chodź tutaj"nic nie znaczy, bo przecież japończycy polskiego nie znają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dojdziemy NIGDY do porozumienia bo to "walka klas" - ty należysz do kasty korzystającej z mojej pracy a ja nie chce sie z tobą dzielić, prostexxNie należe do kasy korzystajace z twojej pracy i nie biorę od ciebie żadnych pieniędzy.Zmyślasz po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o rząd całościowo, zarówno po jak i pis ogółem. Zresztą jak dla mnie to prezydent stricte nie rządzi, on pełni funkcję reprezentacyjną i nadzoruje pracę rządu. Takie jest moje zdanie. Mam wrażenie, że większość ludzi myśli, że funkcja prezydenta to tak jak król w dawnych czasach albo papież, czyli władza absolutna :P Mogę się mylić, ale taką mam opinię o tej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatyn twoje topiki poblokowane to wp*****lasz się na cudze i głosisz swoje omamy, despracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to trzeba poczytać zagraniczną prasę by wiedzieć, ze Bronek nie powinien tam wchodzićxxDaj linki to poczytam...A zdjęcia ludzi stojących w tym miejscu na podeście do zdjęć można zobaczyć na własne oczy.Prosze bardzo: http://tnij.org/g45dkvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że większość ludzi myśli, że funkcja prezydenta to tak jak król w dawnych czasach albo papież, czyli władza absolutna jezyk.gif Mogę się mylić, ale taką mam opinię o tej funkcji. x skoro nie jest to taka zadna wazna funkcja to czemu PO sie obsralo nagle i wszystrkie rezimowe media ??? bo strach zajrzal do dupska chyba tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to, że jak są jakieś dowody na PO to Pani mówi, że to kłamstwo PiS i na nie zwala... :) Dowodem na to, że afera była prawdziwa kazda kolejna, jest fakt, że sprawcy nie idą z tym do sądy :) Czytała Pani moze o WSI? Sumlinskim? Czemu Komorowski unika odpowiedzi? Czemu ciagle klamie? Jeden z dowod na obrońców krzyza jest tutaj: http://demotywatory.pl/4501110/Manifest-wkurzonego-wyborcy - Pani od wizerunku i manipulacji ludźmi, która podpowiadała komorowskiemu co ma mówić wraz z z jednym obroncow krzyza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bronuś zachował się wspaniale, a okrzyk "szogunie chodź tutaj"nic nie znaczy, bo przecież japończycy polskiego nie znająxxSiogun to ogólnie rzecz biorąc szef obrony, wojska. Prezydent mówił do szefa BBN. Czyli do odpowiednika japońskiego sioguna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×