Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie gwizdali na Komorowskiego i krzyczeli WSI, a on im buziaki przesyłał

Polecane posty

Gość gość
nie rozumiem kto się niby obsrał i czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś x Nie należe do kasy korzystajace z twojej pracy i nie biorę od ciebie żadnych pieniędzy. Zmyślasz po prostu x no to jeszcze gorzej o tobie świadczy, tracisz tu czas i bronisz PO jak niektórzy moi znajomi DEBILE :-D Znam taką kretynke, jej siostra zbankrutowala ostatnio a ta kretynka nie widzi żadnej zależności między jej sytuacją a systemem gospodarczym :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apewnie, ze bym ci podsunęła linki tylko po pierwsze ja to widziałam w tv szwdzkiej, po drugie nie chce mi się teraz szukać, bo jak się możesz domysleć w Szwecji nie była to jakaś afera, jedynie wzmianka, z której można było się pośmiać:) jeśli jednak coś mi się trafi to zapewniam, że linka podrzucę, ale żeby specjalnie przetrzepywać stronki szwedzkie to mi się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowodem jest to, że pani od wizerunku mówi coś do Komorowskiego?Ty tak na poważnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś na Demotywatorach jest dowodem na cokolwiek?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn jako dowod wkleil fotki na ktorych nie wiadomo o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jeszcze gorzej o tobie świadczy, tracisz tu czas i bronisz POxxNie bronię PO tylko tłumacze, ze zarzuty w stosunku do nich są oparte na niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apewnie, ze bym ci podsunęła linki tylko po pierwsze ja to widziałam w tv szwdzkiej,xx:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widziałem coś przeciwnego w telewizji norweskiej...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jest dla mnie to, że wyborca pis nazywa wyborców po kretynami i debilami. Normalnie kultura wyższych lotów :-/ Po tym właśnie widać jaki reprezentują sobą poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba w tv norweskiej nie widziałeś raczej i proszę cię nie ściemniaj:) To akurat ja pisałam o szwedzkiej tv, al link do strony po angielsku nie jest ode mnie. Norwegia też się z naszego prezydenta śmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jest dla mnie to, że wyborca pis nazywa wyborców po kretynami i debilami. xxTo normalne.Obrażanie, kłamanie, pomawianie jest czymś normalnym dla pisiorków. Przecież ich kandydat na prezydenta został skazany za coś takiego a prezesik chyba osiem razy dostał wyrok, wyrokowiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn zaraz wszystko udowodni chwile po tym jak udowodnisz cos z pierwszej strony :D albo zaraz pojdzie na tak zwana niesmiertelna kolacje :D poczekaj juz za chwileczke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba w tv norweskiej nie widziałeś raczej i proszę cię nie ściemniajxxWice versa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na kolację się wybieram... Niedługo.Jak ktoś chce, żebym coś udowodnił, uzasadnił to najpierw powinien spełnić moją tego typu prośbę skierowaną do niego. I to nie wazne czy na 30 czy na 1 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podałam ci adres do dwóch zagranicznych stronek gdzie pisze wyraznie ze Komor wlazl na krzeslo i to byla gafa. Odniesiesz sie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Szwecji, a w Norwegii bywam często bo mam tam teściów. Także telewizję szwedzką i norweską oglądam dość często i mogę więcej na ten temat powiedzieć niż ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałaś stronki o tym, że Kaczyńscy to kartofle?I to ma byc dowód na to, że są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też pisano, że to była gafa bo wlazł na krzesło.A potem się okazało, że to fake a nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fake bo tvn tak powiedzial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pierdnął, ten beknął, ten kichnął.... a dajcie już spokój z tymi pierdołami. Normalnie gafa na skalę światową a nawet międzyplanetarną :D Jakie to ma znaczenie, jakoś wszyscy przeszli po tym w zgodzie do porządku dziennego i nikt się na nikogo nie gniewa. No tak, ale niektórzy nie potrafią żyć w zgodzie i wszystko wyolbrzymiają i nigdy nie wybaczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie dlatego, że TVN powiedział tylko, że na to, że jest inaczej są zdjecia do których dałem link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet Pani widze, że nie raczyła wejść w link i nie umie czytać ze zrozumieniem. O co chodzi, to po co dawać Pani jakieś dowody? Dowodem jest Pani od Wizerunku, która pisała prace o Manipulacji w mediach. Więcej moze Pani przeczytać w wpolityce pl, prosze wpisac w google " Techniki manipulacji, czarny PR i zdjęcia z "obrońcami krzyża" " Czemu Andrzej Hadacz, który niby był za krzyżem i PIS, nagle jest wszedzie tam gdzie PO i Bronislaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Andrzej Hadacz, który niby był za krzyżem i PIS, nagle jest wszedzie tam gdzie PO i Bronislaw?xxBo w Polsce jest wolność.NAtomiast co do reszty twojego postu... Nie wiem do kogo to kierujesz... Ale obawiam się, ze ci nikt nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym zdjeciu widac kawalek podestu ale tam w srodku bylo krzeslo:O najpierw chcesz by ci podac zagraniczne strony a teraz to negujesz? czlowieku ja mysle ze gdyby sam komor ci powiedzial, ze jest jelopem i wlazl na krzeslo to bys zaprzeczal i mowil alez skad to byl podest panie prezydencie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale twoje zdjecia nic nie tlumacza twoje zdjecia podobne sa do tych co amerykanie kiedys pokazywali w spraiwe broni zaglady w iraku :D pokazali zdjecie ciezarowki ze tam niby jest bron i to miala byc ich prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym zdjęciu widac ludzi stojących wyżej niż ci przed nimi a stoją dokłądnie w tym miejscu na którym stanął Komorowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×