Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie gwizdali na Komorowskiego i krzyczeli WSI, a on im buziaki przesyłał

Polecane posty

Gość gość
Mnie też nikt nigdy nie zatrzymuje ani od nikogo z rodziny i znajomych o tym nie słyszałam. A to, że Polskę kryzys jako tako ominął to nie oznacza, że kryzys w innych krajach nie ma na nas żadnego wpływu. Widzę, że dyskusja znowu schodzi na psy, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma cie przeszukiwac policja jak ty ciagle siedzisz i pieprzysz o polityce w domu smiech.gif a samochodem to pewnie nie potrafiasz jezdzic albo go nie maszxxPrawie masz rację.No może oprócz tego, ze przejeżdżam miesięcznie 3-5 tysięcy kilometrów. Nie tylko po Polsce. I widze że w Niemczech jak napisali 50 km na znaku to ludzie tak jadą. A u nas ci sami ludzie jadą 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowieku ja chcialabym cie poznac, przeciez jakbys zaczal mi to mowic na zywo to mialabym darmowy kabaret przed soba x nie poznasz go bo to swiatowiec ktory 20 godzin spedza na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy PiS chciało stłamisić korupcje to co się stało?!?! Zrobili zamach na PiS inni politycy aby nie stracić stołków i rozporzadzili nowe głosowanie.xxNic takiego się nie zdarzyło. Radze pouczyć się historii najnowszej z niezaleznych żródeł najlepiej światowych, unijnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak 3-5 tys kilometrow przejezdzasz :D pogadaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USA ma właśnie dlatego Kryzysy, bo nie umiejętnie zarzadzaja swoim PaństwemxxW USA rządzi rynek pod opieką panstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatyn weź wypierdalaj na swój topik omamie bezkresny :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj z warszawy pojchalem do poznania koszt takiej podrozy A2 to 88 pln smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja sie zachowuje jak pisorstwo a ty masz wyprany mozgsmiech.gif piszesz, ze na brak argumentow ktos zaczyna obrazac, a sam robisz to samo. W razie utraty rownowagi na podescie?smiech.gif czlowieku ja chcialabym cie poznac, przeciez jakbys zaczal mi to mowic na zywo to mialabym darmowy kabaret przed sobaxxNie obrażam nikogo. To raz. A dwa.Prawie dwadzieścia lat prze[pracowałem na scenie w teatrze i wiem jak łątwo można utracić równowagę na małym podeście i jak to niebezpieczeństwo wzrasta z wiekiem aktora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowieku ja chcialabym cie poznac, przeciez jakbys zaczal mi to mowic na zywo to mialabym darmowy kabaret przed sobaxxJak tylko masz odwagę to bardzo proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie też nikt nigdy nie zatrzymuje ani od nikogo z rodziny i znajomych o tym nie słyszałam. A to, że Polskę kryzys jako tako ominął to nie oznacza, że kryzys w innych krajach nie ma na nas żadnego wpływu.Widzę, że dyskusja znowu schodzi na psy, szkoda.xxAno niestety...JAk nie mają argumentów to wypisują głupoty a jak i to nie pomaga to zaczynają obrażac rozmówców...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze takie fora czyta tak malo ludzi tak to by pewny glos mial duda jak by sie takiego szmatyna poczytalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie dwadzieścia lat prze[pracowałem na scenie w teatrze i wiem jak łątwo można utracić równowagę na małym podeście i jak to niebezpieczeństwo wzrasta z wiekiem aktora... x haha kabaret normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kabaret? Z jakiego powodu?Może jednak posłużysz się konkretami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez ty spadnij ze schodow czlowieku w koncu i zakoncz tutaj ta swoja niesmiertelna misje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co tam z konkretami? Nie ma?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zwiazku ze spadaniem z podestu ?? :D a jakie to maja byc konkrety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaa... aż mi się przypomina tekst "spieprzaj dziadu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze z czytaniem ze zrozumieniem masz kłopot.To przypomnę o jakie konkrety chodzi...xx"gość dziś Prawie dwadzieścia lat prze[pracowałem na scenie w teatrze i wiem jak łątwo można utracić równowagę na małym podeście i jak to niebezpieczeństwo wzrasta z wiekiem aktora...xhaha kabaret normalnie smiech.gifxShatyn dziś Kabaret? Z jakiego powodu?Może jednak posłużysz się konkretami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty powinienes stac pod lustrem w lazience u komorowskiego z napisem na czole osobista wazelina do tylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też Shatyn przekonał by głosować na Dude.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj dziadu w odniesieniu do tego dziwolaga to idealny tekst:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komorowski przegra. to pewne. wspolczuje wam. chcieliscie, macie, swojego dude, swoj pis. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie też Shatyn przekonał by głosować na Dude.DziekujexxA czym?Posłuż się konkretami w postaci cytatów z moich postów i uzasadnieniem do takiej oceny.I zobaczymy czy się przekonałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobrazcie sobie jakiego wytrysku dostanie szmaciarz jak komorowski wygra zaleje tutaj caly topik bedzie sie masturbowal dniami i nocami a potem powie ze robi 3-5 tys km miesiecznie i jest swiatowcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej z tym spieprzaj dziadu miałam na myśli, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jakie poglądy takie zachowanie w stosunku do innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste ja mam tak samo jak czytam tego idiote to wiem na pewno ze nie zaglosuje nigdy na komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co tam z konkretami? Dalej nie ma?To ty nie wiesz dlaczego coś piszesz i co to znaczy?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×