Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pale hasz

wiara w Boga, niebo

Polecane posty

Gość gość
Dodam jeszcze, że przecież ateiści w równym stopniu co tzw. wierzący, a raczej uprawiający jakąś religię, zachowują przykazania boże. I to wszystkie 10, a nie 9 jak nakazuje KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie bredzę debilu, gdzie bredzę, bo ty czegoś nie rozumiesz i to są dla ciebie brednie debilu? Gdzie odpowiedź - po co tu piszecie debile katolicy? Dlaczego muzułmanie tu nie piszą? W ogóle oni mają zakaz obcowania z niewiernymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BOGA NIE MA !! Uwierzcie mi . Szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście debilami i tyle. Wasze zmyślone bożki. Jeden debil żyd z brodą, a drugi debil mohamet arab z brodą i jeden drugiego chce przekrzyczeć. Mądry jest kto wie że obydwaj ci debile nie maja racji i są zmyśleni, a ich religie i prawa religijne są gó/wno warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych wierzących, co czytają Biblię: Czy wy rozumiecie choć trochę to, co czytacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A w co wierza ateisci ? > Ateista to taki człowiek który nie wierzy i nie może w coś wierzyć bo wtedy przestaje być ateistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateiści to tylko trochę mniejsi debile od ludzi wierzących. Oni ciągle oscylują między religijnymi bożkami a ich brakiem, a to nie jest droga do prawdy. Prawda jest taka że Matrix naśmiewa i kpi sobie z ludzi kalecząc ich wiarą i religiami. Ateizm to stanie na rozdrożu i tak długo jak się na nim stoi tak długo jest się niezweryfikowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również wierzę w B/oga Chwała Panu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 16:23 Wierzyć można tylko w coś. Napisz w co nie wierzy. Bo wg mnie mnie wierzy, że Bóg to jakaś istota i nie wierzy w bożków, tzw. świętych, ale za to wierzy w miłość, rodzinę oraz różne wartości, które uznaje w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle termin "wiara w boga" stawia was katolicy w położeniu takich otępiałych, manipulowanych ludzi. Wierzyć można sobie w to że jakaś drużyna wygra mecz, że skończy się szkołę, że lato będzie ciepłe itd. A ludzie religijni tylko wierzą czyli tak naprawdę wątpią, bo wiedzieć że bóg jest, a tylko w niego wierzyć to dwa różne pojęcia, z tego drugiego najczęściej rodzą się radykałowie i fanatycy którzy już nie wierzą - A SĄ PEWNI - że ich bóg jest i mogą się już dla niego zabić, zrobić zamach terrorystyczny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wierzyć można tylko w coś. Napisz w co nie wierzy. Bo wg mnie mnie wierzy, że Bóg to jakaś istota i nie wierzy w bożków, tzw. świętych, ale za to wierzy w miłość, rodzinę oraz różne wartości, które uznaje w życiu." x Wszelka wiara w cokolwiek, w jakiekolwiek wartości dobre czy złe czy w jakichkolwiek bogów jest ulotna i w gruncie rzeczy nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś gów/no warta. Nie jestem katoliczką, ale twój fanatyzm anty-religijny jest już śmieszny. A w biblii jest wiele różnych wartościowych aforyzmów czy fragmentów, które do dziś są powtarzane i przez wierzących i przez nie wierzących. Trzeba być głupim aby jednak tego nie dostrzegać, że nawet eliminując tą całą "świętą" otoczkę są w niej zawarte mądre rzeczy i pewne uniwersalne prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzy się, że Bóg istnieje i również wierzy się, że Bóg nie istnieje dlatego ateiści również wierzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara tworzy świat wartości i jest motorem napędowym naszych działań. Każdy w coś wierzy, ale niekoniecznie w Boga. Jeśli twierdzisz, że wiara jest ulotna i nic nie warta, to po co żyjesz? czym się w życiu kierujesz? i jak chcesz je zakończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda wiara ogłupia? ty fanatycznie wierzysz w jakiegoś matrixa, więc też jesteś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, z tego drugiego najczęściej rodzą się radykałowie i fanatycy którzy już nie wierzą - A SĄ PEWNI - że ich bóg jest i mogą się już dla niego zabić, zrobić zamach terrorystyczny itp. X Nie,oni zawsze się brali z materializmu, to tacy sami idioci jak wychwalania przez ciebie naziści, holdujacy kretynów i Darwinowi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara jest siłą napędową, a religia ogłupia. A wy nie rozróżniacie tych pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W biblii jest dobro dobo i zło którzy zawarli pisarze. A czy żył kiedykolwiek na ziemi człowiek w którym nie byłoby dobra i zła? Dobro i zło jest w każdym, mądrość - nie. Dlatego mądrość jest ponad dobrem i złem i ma prawo nim rozporządzać według uznania. Martwe są więc przepisy mówiące że ludzie okrutni i zbrodniarze są straceni - oni są pierwsi przed wszystkimi. Ci za ukrzyżowali waszego Jezuska, pluli mu w twarz byli więksi przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzy się, że Bóg istnieje i również wierzy się, że Bóg nie istnieje dlatego ateiści również wierzą X Ateiści nie wierzą ,a są pewni ze nie istnieje ,pytanie tylko skąd wzięło sie życie według ateistów ? W co oni wierzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrix to rzeczywistość, nie trzeba w nią wierzyć bo jest namacalna. Rzeczywistość sama myśli i się kreuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ateiści wiedza, ze życie powstało z powodu działalności chemii i elektryczności. Po prostu to była reakcja chemiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ateista NIE WIERZY. Czy to tak trudno zrozumieć? Nie wierzy jeśli chodzi o wiarę w cuda i zjawiska nadprzyrodzone, bogów i bożków, satyrów i szatanów. Za to wierzy żonie czy męzowi bo to zupełnie inna "wiara" niż ta o której wcześniej napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Martwe są więc przepisy mówiące że ludzie okrutni i zbrodniarze są straceni - oni są pierwsi przed wszystkimi." hahahahahha chyba tylko według ciebie psychopatko wszystkie istniejące systemy filozoficzne są odwrotne a zbrodniarze byli właśnie głupi, byli debilnymi fanatykami, często z paranoicznymi ciągotami (lub cierpiący na inne zaburzenia osobowości) i utopijnymi, płytkimi wizjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:49 Wszyscy naukowcy wiedzą, że do chemii i elektryczności trzeba dodać jeszcze "iskrę bożą". Inaczej tworzylibyśmy życie sami już od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateista niby nie wierzy i wydaje się mądrzejszy ale sam ma g****o do powiedzenia w tematach metafizyki. Powiedzcie coś ateiści mądrego o transcendencji. Zachwyćcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy naukowcy wiedzą, że do chemii i elektryczności trzeba dodać jeszcze "iskrę bożą". > Możesz podać jacy to naukowcy tak twierdzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś mój znajomy ateista powiedział, ze inteligencja jest jedynie "ubocznym skutkiem" ewolucji - hahaha :D już sama nie wiem co jest gorsze, fanatyzm czy materializm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Transcendencja jest związana z istnieniem czegoś obok, siły sprawczej, ponad wszystkim itp. Co z tym wspólnego ma ateista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:52 Wierzyć komuś to nie to samo co wierzyć w coś. Coś ci się pokręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Christian Boehmer Anfinsen biochemik: 1972 nagroda Nobla w dziedzinie chemii "Myślę, że tylko idiota może być ateistą. Musimy przyznać, iż istnieje pewna niepojęta moc czy siła posiadająca nieograniczoną zdolność przewidywania i wiedzę, która, po pierwsze, sprawiła, iż cały wszechświat zaistniał." Werner Arber genetyk i mikrobiolog: 1978 nagroda Nobla w dziedzinie medycyny "Chociaż jestem biologiem, muszę przyznać, iż nie rozumiem w jaki sposób powstało życie... Uważam, iż życie zaczyna się dopiero na poziomie funkcjonalnej komórki. Najbardziej prymitywna komórka może wymagać przynajmniej kilkuset różnych specyficznych makromolekuł biologicznych. W jaki sposób takie już dosyć złożone struktury mogły się połączyć pozostaje dla mnie tajemnicą. Możliwość istnienia Stwórcy, Boga, stanowi dla mnie satysfakcjonujące rozwiązanie tego problemu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×