Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
A Paulina gdzie teraz mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Paulina gdzie teraz mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dosyc luygo z nim jest i z tego co wiem to sie im dobrze ukalda no zbacyzmy jaki to dlugo potrwa ale ja mam nadzieje z ejuz tu nie woric bo zowu bedzie miesza miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jej dziecko? Z dziadkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ten problem, to inny sie pojawi i tak. Masz to jak w banku. I nikt nie będzie musial "mieszać" między wami, uwierz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z dziadkami i troche u na s jest stwiersizlam ze moge sie nia zjamwoac odciazyc troche bo nie s ajuz mlod zi wiaodmo ze nie maja tyle sil zeby sie nia zjamowac wiec czesciwow jest u nas czesciwwo u ndziadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaaaaaasne :D opiekuj się, opiekuj :P za darmo :D dzieckiem kochanki męża :D i kim jeszcze? Mama, która cię wydziedziczyła, bylym mężem... Kim jeszcze? Pierzesz, sprzątasz, gotujesz, robisz za pielęgniarkę i niańkę. Oraz kochankę, prawda? A wkrótce znów worek treningowy do bicia. Nieubezpieczona, bez pracy. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli sie zaczyna. Anita opiekuje sie mama anita opiekuje sie dzieckiem ktore powstało w wyniku zdrady jej meza a zaraz bedzie premiera anita sama zajmuje sie noworodkiem. Ale maz sie zmienił. Moze bardziej z wygladu niz z charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita a z czego bedziesz utrzynywac dZiecko? A jesli utrZymywać rodzine bedzie maz do powiedz co juz kupil dZiecku? Jak kompletowanie wyprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jej spokój, jedzą razem kebaby i niedługo wszyscy będą jak jedna, szczęśliwa rodzina zagadać kebaby: Anita, jej mąż, mama, dziecko Pauliny, dziecko Anity, mama Anity, Andżela. Uroczo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byly mąż Anity jako sułtana Sulejman, a one wszystkie - jako jego harem ;) serial lepszy, niż ten w tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak Sulejman. I turecki kebab :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam wczoraj cześć tematów Anitki i uderzyło mnie jedno - poza przestawianiem literek i całkowitym ignorowaniem znaków interpunkcyjnych ona nie robi żadnych błędów gramatycznych ani logicznych. Pisze poprawną polszczyzną, ma nawet dość bogaty zasób słownictwa. Dla mnie to dziwne u tak ograniczonej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pracuje wiec bedzie z czego dziekco utrzymac.. jeszcze nic nie kupilis,my bo to za wczesnie po co tak syzkbo kupwoac rzeczy zebys staly i sie kurzyly/?? kupimy jak ebdiz ekoncowka ciazy poza t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz miała macierzyński o ile ZUS się nie doczepi -a może. Zależy ile czasu pracowałaś u ojca wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego że np. krótko podlegałaś ubezpieczeniu u ojca, szybko poszłaś na chorobowe. Ogolnie fikcyjnego zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ich to inteteusje jak dlugo rpacowlama to jes tmoja sprawa przecie zjzasjcia w ciaze sie nie plauneuj... npoza tym skad niby b sie niemili dowiedzieci z enaprawde tma nie pracowla,AM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz nie robić takich błędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka nie pitol głupot, moja siostra też ma dysgrafię, ale wiadomości od niej nie wyglądają jakby pisała je będąc pod wpływem dopalaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zus tylko czeka żeby nie wypłacić zasiłku. Więc w twoim przypadku całkiem możliwe że się dowalą. Zajście w ciążę i pseudo praca sprawia że ZUS przygląda się uważnie co i jak. Pilnują kasy jak mogą więc się nie zdziw jak się do ciebie dobiorą. I mają do tego prawo. Jeśli nie masz dowodów na to że faktycznie pracowałaś to się najpewniej tylko objesz smakiem a nie dostaniesz żadnego macierzyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stąd, że wiele osób o tym pisało. A sam Zus prowadzi kontrole takich właśnie zatrudnień. Wystaw nos poza swój światek to się dowiesz czegoś pożytecznego. Nikt ot tak nie rozdaje na gębę świadczeń moja droga, a już szczególnie jeśli ojciec zatrudnia córkę. Witamy w realnym świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna dziewczyny.. Poniżacie się siedzac tutaj Do czego niby zmierza ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie życie kurek domowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poczatek konca! Jak spiewa Kazik Staszewski. Moze i kura domowa ze mnie ale wchodze na ten topic bo mi zal tej nawet wyimaginowanej postaci anity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×