Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
I uwazasz, ze Twoja uwaga coś zmieni? ;) Anita i tak znow napisze "witma, je ktos?" :D A potem sie nie odezwie, bo w tym samym momencie nie dostanie odpowiedzi. Wlasnie! Dlaczego nie dyżurujecie tu 24h/dobę??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sądzicie - co Anita ma nam dzis do powiedzenia? Głosujmy. Wersja nr 1 "Ugotowałam obiad i czekam na powrót męża z pracy. Mamą tez się opiekuję, ale juz jej nie dźwigam, bo przeciez jestem w ciąży, a kiedy mamę dźwignęła, to mnie zaraz boli brzuch. Lekarz mowi, ze to moze zaszkodzić dziecku. Ale poza tym jestem szczęśliwa, mój misiu mnie przytula i nawet mniej pije wieczorami." Wersja nr 2 "Nie wiem co robic. Mój byly dzis nakrzyczał na mnie, bo Paulina mu powiedziala, ze z kimś sie spotykałam i powiedziala mu, ze dziecko wcale nie musi byc jego. Tak się boję. Powiedzial, ze zrobi badania DNA dziecka po urodzeniu i jak sie okaże, ze to nie jego, wyrzuci mnie z domu. I gdzie ja pójdę?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka.co u ciebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonil dziksija do mnie tata pytsl sie czy wszystko w porzadku i powiedizlama mu prawde ze ie mui sie o mnie martwic ze jest w porzadku jestesmy nap;rawde szczelsiwi i juz nie mzemy sie doczekac jak nasz synek przyjdzie na swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie juz spokoj z tym projektem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita pominelas watek jak to sie stalo ze wrocilas do meza. Przyszedl do Ciebie a ty powiwdzialas ze to jego dziecko i od tej pory on sie zmienil? Bo wiesz zeby ktos udowodnil zniane na lepsze to trzeba miesiecy kilki a nie dni? A co jak twoj maz cie ponownie uderzy? A co jesli dziecko bedzie nie jego dzieckiem? A przeciez jest taka nozliwosc prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skad ktos sie moze dowiedziec i sprawdzic cyzje to jest dziekco jak nawet ja tego na 100 nie wiem a jestem prawie ewna ze to ona jest ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest ojcem ? O matko jak to możliwe :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pare miesięcy temu nie bylas tego taka pewna :P A o ile dobrze pamiętam, to spałaś w czasie tygodnia z trzema facetami, wiec prawdopodobieństwo, ze byly jest ojcem to tylko 33%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ale to jest jednak moj byly maz wiec jest wieklsze prawodpdodobiestwo bardzo duzo razy z nim sie kochalam a za tamtymi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo razy? A tu twierdziłaś, że to bylo raz i to z przymusu..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twierdziłaś, ze byly mąż, w czasie odwiedzin w domu matki, poprosił cie o chwile rozmowy na osobności i wtedy zgwałcił. I ze to byla ledwo chwilka, pięć minut. A o pomoc nie wolałaś, bo przeciez ani matka, ani Paulina (czy inna koleżaneczka), by wg ciebie i tak nie zareagowały. No to ktora wersja jest prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uwazasz, ze współżycie przed rozwodem zwiększyło szanse byłego męża na bycie ojcem twojego dziecka teraz??? A co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze raczej jest odwrotnie - jesli tyle razy współżyliście (znając ciebie bez zabezpieczenia), a ty w ciążę nie zaszłaś, to dziwne by było, gdyby teraz od pierwszego razu sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego że to Twoj były mąż ? Jak żona się puszcza z kochankiem i wpadnie to dziecko na pewno jest meza, bo to w końcu mąż ? Jesteś zwykła puszczalska kretynka. Czekam aż ten troglodyta pobije Cię i stracisz dziecko. A potem i tak do niego wrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takiego Twój były zrobił ze wrocilas do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahhahahhahahhahahhahhaahhahahhahahhahahhahahhahahhahahahhahahhajhajajajaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobił? Po prostu przyszedł. Wystarczyło. Anita juz dawno postanowiła, ze do niego wroci przy pierwszej nadarzającej się okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma znaczenia. Dziecko nie musi byc twojego meza. Sa bardzo duze szanse ze jest jednego z dwoch mezczyzn z ktorymi wspolzylas. No ale wracając do pytania. Co takiego obiecal ci i co zrobił twoj maz ze do niego wrocilas? A co z paulina i jej dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją droga- dalej ku*Wa nie rozumiem. Facet przeleciał jej matkę, zaliczyl jakas Paulinke. Ma z nia dziecko i nawet drugie bylo w drodze ale tatus je zabil poniewaz pobil ciężarna. A ty bedziesz wychowywac z nim dziecko? Nie brzydzi Cie fakt co wczesniej zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zmienił się"przecież ;) pewnie zaprosil na pizzę i ze dwa razy przytulił. Anicie to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Poszli na kebaba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłam przerażona, że tacy ograniczeni ludzi istnieją i żyją w takich chorych układach. Teraz juz wiem, że to projekt kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest akurat projekt kafe, ale niestety taka patologia istnieje na prawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×