Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
To już na serio przestaje być śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angela zrobilaby napewno wiecej bledow, to to glupia i tepa dziewucha :D Dajcie juz spokoj z tymi podszywami - zenada... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdziwiłabym się gdyby wróciła. To jest tak tępa dziewczyna, że na miejscu jej ojca dałabym jej w pysk. D******py z uprzejmości, bo jak odmówi takiej ot małej przysługi to ludzie nie będą jej szanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż Anity
tu maz anitki, ona juz nie wroci na kafeterie, zabronilem jej, bo potem ma glupie pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anita jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ona nie ma juz meza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jako mąż i nie -mąż był sprawcą wielu ciąż" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam teraz na jakiś nagły zwrot akcji, może jakieś poronienie? A wy co obstawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obstawiam, że mąż Anitki wpadł tam i zrobił jakąś rozróbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo albo pobił jednego z braci Anitki, jej ojciec wpadł w szał i wyrzucił Anitkę, bo ta nie zadzwoniła po policje. Anitka, że nie miała gdzie pójść to poszła do matki i teraz jest ich niewolnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka czy wszystko w porządku? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszysti porzadku czuje sie dore tylko mam takie napady ze ra mi goraco a raz zimno ale lekarz mi owiedzia;l ze to nic zlego bylam na usg i powiedial ze na 80% bedzie chlocpzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka a dlaczego tak długo nie pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeestess?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby postac Anitki naprawde istniala, to znalazlaby 5 minut dziennie, zeby tutaj cos napisac. Zwlaszcza, ze sama pisala, ze nie ma nic do roboty u ojca. Co taka dziewczyna moze robic innego poza siedzeniem w necie, kiedy sie nudzi? Cos mi sie wydaje, ze to jednak perfidny projekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mi sie zaczyna wydawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahh musisz sobie przypomnieć z kim sie bzykalas i kogo o alimenty pozwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, to po prostu pracownik Kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie doszlam do 4 strony kto to jest ta Anita? Ona parę lat już piszę na kafeterii? Ile ma lat i wogule ci to za patologia jakus były mąż kochanki i czego ona takie błędy robi w pisaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej, ty tez robisz błędy, więc powinnaś być bardziej wyrozumiała dla Anity. I co z tego, że ona nie ma nic do roboty. Nie pisze, bo nie ma o czym. Przeciez ona siedzi w domu, nic nie robi, więc o czym ma pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spojrzcie prawdzie w oczy - Anita to fikcyjna postac. Przeanalizujcie 'jej' zachowanie i dojdziecie do tych samych wnioskow. Ile razy jej temat dobije duzej ilosci postow, dziwnym trafem caly topik znika albo Anita nagle go porzuca piszac, ze wszyscy ja olali i zaklada nowy watek. Wszystko pieknie i ladnie, tylko, ze nikt jej nie olewa - ludzie nadal pisza, a Anita szuka wymowki, by bez podejrzen utworzyc nowy temat i zyskac nowych czytelnikow... Tak to wyglada juz od 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anitka pojawiła się mniej więcej wtedy gdy zniknęła Jania wzór do naśladowania-oddajcie moją rentę. Plotkowano, że ta osoba zginęła w wypadku samochodowym. I że by to ktoś z redakcji. Styl pisania był równie pokręcony. Może postać Anitki ma zapełnić lukę po Jani? Inna osoba z redakcji sobie chałturzy i świetnie się bawi, bo ta robota w końcu skomplikowana nie jest. Ale przyznaję, że raczej wierzyłam w istnienie Anity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwicie ie ze ja nie psiuze jak zawsze jak wejde i cos napsize to nitk mi nigdy nie odpisuje a pisac samej to siebuie to bez sensu,.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka bo rzadko sie pojawiasz ale pisz bo czytamy i jak nie piszesz to sie martwimy Co tam u Ciebie jak dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo akurat jak ty wchodzisz, to nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka, to jest forum a nie czat więc nie wiem dlaczego oczekujesz że odpowiedzi będą po minucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewaznie ktos odpisuje Anicie bardzo szybko (choćby dzisiaj), za to ona milknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×