Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
Nigdy jej nie obrazalam ,wrecz odwrotnie ,ale jesli to prawda ,ze wrocila do dawnego domu to chyba ,a raczej na pewno jest glupia . Pisze to ja ,osoba starsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znacie go wiec nie ocenijacife gyby sie nie zmienil to bym do niego nie wrocila uwierzcie mi przeciez wiecie ze nie jestem glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Anitko, wszyscy wiemy, że nie jesteś głupia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cche dla mojego dzecka jak najlepiej a tutaj bedzie mialo zapewiomna najelpsza przyszlosc z czego ja bym am zyla?? wiecznie n utrzymaniu tatay nie bede... zreszta widzialamze nie ejstem tam mile widziana przez jego zone a tutaj dziekco bedzie mialo sowj pokoj i niczego mu nie zabrKNIE bo bedzie nas na wszystko stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha- twoja glupota I naiwnosc az poraza coz- daje ci 2 mies I przybiegniesz tu z placzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko planujesz wziąść ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, to na pewno musi być projekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawę na ławę
360 stopni to pełen krąg koła, czyli Twoj były jest w tym samym miejscu, z którego zaczynał. Gdy mówimy o tym, że ktoś się odmienił diametralnie, to nazywamy to zmianą o 180 stopni. Gdy znów Cię uderzy, znów zamknie w domu, na Kafeterii pojawi się kolejny Twój temat z cyklu "poradźcie co zrobić"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitko a co powiesz na to ?? anitka_21 :) 2015.08.27 "pisalam woekelr azy ze do niego nie wroce juz nigdy iu dobrze o tym wiecie dlaczego ciagle mi wpeiracie cos czeog ja nie powiedizalma ani nie zrobilam??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tym znaczącym akcentem proponuję zamknąć ten wątek. Anitka w nosie ma nas i nasze rady, więc szanujmy się miłe panie i chodźmy stąd. Żegnaj Anitka, słodkiego miłego życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia223
Nie wiem dlaczego ale te wypowiedzi wyglądają mi na wypowiedzi kogoś innego. Niby robi błędy ale uważam,że to jest inny styl pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia223
Też opuszczam ten temat. Cześć wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie te wypowiedzi tez wydaja się pisane przez kogoś innego. Ale jak wejdzie się w profil użytkownika, to jest dużo tematów założonych. Więc albo to faktycznie projekt kafe kontynuowany przez inną osobę albo to tylko błędne wrażenie, a Anita jest tak głupia, że szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też poszłam sobie sprawdzić, czy Anitka to nasza Anitka. wyszło , że tak. Mimo to trudno mi wierzyć w to , co teraz pisze. Również zmywam się z tego tematu. 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redakcja tego portalu chyba uwaza swoich czytelnikow za debili... Teraz to juz przegieliscie :D Nie ma tu czego szukac :D :D :D Projekt zdemaskowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniekąd jesteśmy debilami, skoro tyle czsu robili sobie z nas jaja. Należy się spodziewać następnego wielce kontrowersyjnego tematu niedługo. Jania zginęła, anitka zdemaskowana, czas na nowy projekt :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jakieś namiary na wątki tej całej Jani? Chętnie bym poczytała ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jania wzór do naśladowania sobie wygoogluj, może nie pokasowali. Albo "gdzie jest moja renta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematy Jani sa pokasowane. Zostalo tylko kilka postow z 2009 roku. Zalosne to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto jest zwrócić uwagę ma czas pojawiania się tych postów, bo tempo jest ponadludzkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to na pewno o ten temat chodzi? Wygooglowalam to wczesniej, ale stwierdzilam, ze to nie jest topik Jani, bo nick ma inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no anitka, co powiesz? Ja też słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka potwarzamy Ci 100001 raz zebys sie nie pytala czy ktos jest tylko pisala od razu a jak ktos bedzie to Ci odpisze . nie rozumiesz , ze to pytanie czy ktos jest jest bez sensu ????? to nie jest chat!!!! tylko forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×