Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GrubyCzarnyKot

Kobiety, które łykają tabletki na odchudzanie są naiwne i słabe

Polecane posty

Nie potrafię zrozumieć ich zachowania. Jak można myśleć, że coś co wymaga nakładu pracy i dużej ilości poświęconego czasu można zastąpić tabletkami? Jak można wierzyć w to, że tabletka usunie to z czym skalpel ma problem? Bawią mnie fora o super skutecznych środkach odchudzających, moim zdaniem to świadczy o niskim ilorazie inteligencji i braku samozaparcia w działaniu. Jak szybko schudnąć? Jedz zdrowo i wprowadź na stałe w swoje życie aktywność fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MYSLE ZE SA SKLADNIKI naturalne oczywiscie ktore pomagaja w trawieniu , przemianie materii w spalaniu ale to nie jest cos co odchudza , nie w sensie ze bede siedziec na sofie z jednej strony pizza z drugiej strony torcik a magiczna pigolka odchudzi mnie 20 kg w miesiac takiego czegos nie ma i nigdy nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
http://www.e-odchudzanie.com.pl/garcinia-cambogia.html Długo po ciąży nie mogłam dojść do sylwetki przed zajściem w ciąże. Próbowałam wielu produktów czy to l-karnityna czy inne takie środki(trochę ich było). Moja przyjaciółka poleciła mi właśnie ekstrakt z garcinia cambogia. Z początku leżał w domu nie mogłam się do niego przekonać i jego cudowne działanie.Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie żeby mogło go zabraknąć w mojej codziennej suplementacji.No i powróciłam do mojej sylwetki z przed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystałam z suplementów które są na tej stronie:

dietalux.wordpress.com  

pomogły mi schudnąć w krótkim czasie prawie 15 kg !  Najważniejsze że są tanie   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×