Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostałam porzucona w ciąży..

Polecane posty

Gość gość
Jesli nawet mozesz nie usuwaj ciazy za pare lat bedziesz zalowala tej decyzji a zaden facet a tym bardziej ktos tak nieodpowiedzialny nie zasluguje ani na Ciebie ani na tego maluszka :) za pare lat spojrzysz na swoje dziecko i bedziesz szczesliwa ze zrezygnowalas z aborcji jezeli juz nie mozesz poddac sie aborcji to inna sprawa,zglos sie do jakiejs instytycji co pomagaja samotnym matkom dasz rade wierze w Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wy ja tak nakłaniacie do urodzenia? idź za głosem własnego serca i sumienia, mnie jakby porzucił i była daleko w ciąży to bym zawiozła debilowi dziecko, bo dlaczego kobieta ma rodzic w bólach , denerwować się czy wszystko się ułoży ,zawiozłabym mu żeby wiedział i poczuł jak to milo być porzuconym i samotnym z dzieckiem, najlepiej zostawić kobietę a ty babo martw się sama, ja bym mu napisała przed porodem ja się martwiłam ,wiec teraz ty się martw i opiekuj debilu. Prawdziwy mężczyzna nie porzuca kobiety w ciąży, tylko ja wspiera aż do porodu, ojjj to by musiało trafić na mnie, ja bym mu pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko potrzebuje ojca i matki nawet gdyby to była rodzina patologiczna, idź za głosem własnego sumienia i rozumu i wolnej woli, bo wolnej woli nikt nie może zabrać człowiekowi, co to za debile na tym świecie ,te jaja to bym mu obcięła. Współczuje ci kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usunęłam nie żałuje, facet okazał się debilem zostałam sama samotna w ciąży, nie chciałam tego dziecka, teraz gdybym kogoś poznała nawet wartościowego tez bym już dzieci nie chciała, bo za mocno zostałam skrzywdzona ,teraz jestem ostrożna nie ufna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co o tym piszecie przecież minęło już dawno 9 miesięcy i dziecko na pewno jest narodzone i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam niektóre kobiety biorą to co popadnie, bo o dobry egzemplarz ciężko, nikt niechce być sam, samemu ciężko a z dzieckiem być sama to jeszcze trudniej, ja miałam debila nie zapracowal na rodzinę, 50zl przyniósł na życie, zebym ja wybierała miedzy mlekiem a pampersami , usunelam i debilowi powiedziałam albo ci przywiozę po urodzeniu, albo oddam do adopcji, albo usune, masz te wybory co napisałam, wybieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana dziewczyno, trafiłaś na nieodpowiedzialnego chłopaka szkoda, ale dziecka nie usuwaj mimo wszystko :) Dziecko, które nosisz w brzuszku jest Twoim skarbem poświęć się dla dziecka a tatuś niech płaci jak ucieka. Sam jako chłopak marze by zostac tatusiem, nie załamuj się :) tylko ciesz Życzę udanego macierzyństwa przyszła kochana mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i nie wierze!!! Namawianie do aborcji jest przestepstwem!!!!! Przekaze to gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:35 Wal się nawiedzony kretynie... Że taż takie urzędnicze dupki chodzą po ziemi i nie zostali wyskrobani... Pojawienie się dziecka, które nie jest kochane jest tragedią, a nie szczęściem. A Ci, którzy tak namawiają do tych tragedii mają zamiar tylko polewać głowę wodą, ale jak trzeba się sierotą zająć to chowają głowę w piasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumfel
2015.06.01 Nikt teraz nie szanuje cnotek. Im bardziej wyuzdana tym lepiej. I te wyuzdane najlepiej w życiu wychodzą. Wspaniałe auto-obnażenie się współczesnej kobiety :-) ja pierd.... patologia jak na filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikka
Gdy mnie tak porzucił chłopak, nie wiedział, że jestem w ciąży. Zdecydowałam się na aborcję bo myśl o tym, że dziecko będzie mi go przypominać była niszcząca. Po usunięciu ciąży żałowałam strasznie i mój stan jeszcze bardziej się pogorszył. Potrzebowałam pomocy. Siostra zawiozła mnie do specjalisty. Leczyłam się w poradni Psychologgia. Udało mi się przejść przez depresję. Znowu radzę sobie w codziennym życiu i staram się już nie wracać do tego, co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jezus uzdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno moja przyjaciolka odeszla od meza po 2 latach malzenstwa, meza ktory ja zdradzał. Ma znim córkę, dlugo nie mogla znalezc pracy ale dzisiaj sytuacja sie uspokoila ma prace sa we dwie z coreczką i mówi ze nie zaluje jednego ze ma dziecko bo ta mała jedyna dała jej naprawde bezgraniczna milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co pisza ze daly facetowi wybor bo usune...same zrobilyscie sobie na zlosc. poza tym jak dobieracie sobie facetów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×