Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość Olgag
Witam nowr odchudzajace sie .Właśnie w trakcie obiadu jestem a więc pieczony na grilu łosoś, ryż z duszony z kurkami i kalafior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna stronka ale jakbym chciała chudnąć 10 kg m-nie to nie oblicza a to wydaje mi się sensowne przy mojej wadze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Mmm Olga, ale pyszności :) ja się szykuję na tydzień azjatycki w Lidlu :) Ma być od 3 sierpnia to pokupuję sobie parę rzeczy. Pizza brokułowa smakowała wszystkim, nawet dziadkowi ;) Rowerek już przekazali kurierowi, a więc czekam z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku ja również szykuję się na zakupy w Lidlu :).Lubię kuchnię azjatycką i może wynajdziemy sobie coś pysznego i dietetycznego.Znalazłam inny też kalkulator i wyszło mi,że potrzebuję przy swojej wadze 2500 kal,więc dieta 1000-1500kal będzie dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tak trzymać, nie schodź poniżej 1000 bo sobie krzywdę zrobisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Grubsia ja właśnie szykuję się na makaron sojowy, ryżowy chociaż normalnie w sklepach też są, ale kupię od razu kilka rodzajów. Będą mieć też dobre oleje, a dla mojego kupię liczi w zalewie - są pyszne, ale słodkie więc ja odpuszczę sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zobaczyć w necie gazetkę i zobaczę co tam dobrego będzie :).Ja się na obiad tak najadłam,że na kolację tylko jabłko i wafel ryżowy i koniec na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja dzisiaj zjadłam 1300 i zadowolona jestem :) sprawdzaj tylko etykiety i unikaj gotowych dań bo zazwyczaj mają dużo konserwantów ;) ciekawe jaki skład ma ich mleczko kokosowe :p jak dobry to kupuję od razu kilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Sprawdziłam sobie w necie i niestety, ale tylko mleczko w czarnej puszce ewentualnie by się nadawało, a takie w zielonej to sam syf. Sos sojowy też mają lipny. Zobaczymy jak makarony i ryże. Olej mają ok ;) no nic i tak się przejdę i sprawdzę etykiety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaak
Witam dziewczynki, u mnie dzis dzien ok, duzo owockow i wody, no i cwiczen tez nie zabraklo:) (ok 55 minut) Mialam plan cwiczyc 2 x dziennie ale narazie nie moge sie zmotywowac... Pozdrowienia dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile ma kalorii jedna kromka ciemnego pieczywa?Tofinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie to hula hop naprawde jest dobre na brzuch juz widzę zmiany delikatne,Tofinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samki Azji są też w biedronce,mam chęć spróbować liczi w syropie bo nigdy nie jadłam,dobre jest?Tofinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Tofinko polecam stronkę ilewazy.pl tam masz wszystko na obrazkach pokazane, a pieczywa do wyboru do koloru ;) Ja średnio liczę 100 kcal za kromkę chleba razowego. Liczi są przepyszne, co prawda te w zalewie to są mega słodkie, ale dla spróbowania możesz kupić ;) Jak Ci zasmakują to możesz polować na świeże :P Ajjj ale mi w brzuchu burczy :D Idę spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię na pewno ale dopiero w sobotę aby nie wykupili bo mam chec sprobowac.Karmelku ja tez ide spac bo brzuszek się odzywa:)Dobranoc:)Tofinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam liczi nawet bez zalewy a te w zalewie moim zdaniem są dopiero super :).Ja patrzyłam na ileważy na swój chleb razowy to było 75 kal ale lepiej sobie zobaczyć bo tam chlebów od groma :P. Ja jeszcze zaliczyłam pół Chodakowskiej(tzn te ćwiczenia,które nie obciążały aż tak kolan). No właśnie widziałam reklamę tego tygodnia w Biedronie a mam do niej bliziutko,więc też obadam :D.Dziś już zmykam spać bo muszę wstać jutro wcześniej do pracy. Dobarnoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Aaaaa Tofinko zaraz po przeczytaniu Twojego posta o Biedronce, weszłam na ich stronę i jutro od razu rano lecę wykupić połowę asortymentu z tygodnia azjatyckiego :D Super rzeczy mają !! aaaaa ja chcę już do Biedronkiiiiiiiiiiiiiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was....u mnie juz po urodzinach....zjadlam tylko jeden maly kawalek tortu;) 10.000 krokow zrobilam i 10 razy 30sekund na skakance.....przez te urodziny za niedbalam diete - nie to ze wiecej jadlam...ale bez sniadanie i nie o stalej porze.... Wiecie co,podobno na diecie traci sie miesiaczke...himmm ja mam juz drugi raz!!! Nienormalne to...macie podobne problemy??? Milego dnia zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czarna odezwij się. Jak 2 faza Ci idzie? jak wagowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_26
Witajcie dziewczyny dzisiaj się ważyłam i tak waga z poprzedniego tygodnia czyli 23,07 (58,7) waga z dziś (57,9) :-) Jestem bardzo zadowolona i zleciało mi po 1 cm :-) Co do miesiączki to ja mam normalnie bez zmian :-) zrobiłam sobie jednodniową przerwę z hula hop wczoraj bo bolą mnie lędzwia. Ale dzisiaj już będę kręcić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nisuar dzis tez jest dzien i mozesz to spalic cwiczac :) Ja od 6 na nogach bo dziecko tak wstało ,wypiłam kawkę i zaliczyłam hula hop 15 min kręciłam:) Mąż poszedł na zakupy ciekawe czy nie zapomni kupić liczi ,jak nie kupi to dopiero kupię w sobotę.Cały dzien u mnie swiatla nie bedzie także dopiero wieczorem napisze bo muszę baterię oszczedzac w laptopie:(.Jestem zadowolona z hula hop bo boki juz mam szczuplejesz:)Pozniej bede jedzic na rowerku:)Tofinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynka zazdroszczę wagi mi się waży 65kg:)bo mam 165cm i myślę ze bedzie spoko:)Tofinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bład mi się marzy 65kg:)Grubka i Karmelek jak u was dzien się zaczął?Tofinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Nissa okres może zanikac gdy jesz za mało. Ja póki co mam chyba normalnie :p nigdy nie wiem kiedy mam jak nie jem tabsow. Martynko gratki laseczko nasza :) Dzwonił kurier i ma być z orbim między 7 a 11 yeeee :) ja póki co kawkę wypiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_26
Dzięki wielkie :-) Żadna ze mnie laseczka jeszcze muszę ujędrnić mój brzuch :-p Karmelizowanaa pokażesz jaki zamówiłaś bo jak czytałam to trzeba wydać z 500 zł żeby był dobry w sumie to nie wiem czemu :-) i daj znać jak się ćwiczy:-) Też oglądałam może lepiej by mi się ćwiczyło i przyjemniej niż na rowerku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Cześć dziewczyny ja jeszcze w lozku pije kawe:-) Martynko ja jakbym juz miala twoja wage to bym na skrzydlach latala;-) ale trzeba walczyc moze mi sie uda kiedys:-) z wami razniej:-) super Karmelku zw juz dzis bedziesz go miec teraz bedziesz chudla ekspresowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Martynko ja kupiłam za 330 niby przeceniony z 500, ale na innej stronie normalnie kosztuje 330 także pewnie to tako chwyt marketingowy. Jedynie tyle, że kupiłam magnetyczny i podobno jest lepszy od mechanicznego. Jak czytałam to ponoć najlepsze są od 1000 zł wzwyż, ale póki co dobry mam taki za 330 ;) nie muszę mieć profesjonalnego z programatorem np. górki i doliny tj. interwaly na chwilkę obecną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :D U mnie dzionek zaczął się cudownie,bo z wagą mniejszą o kolejny kilogram!Myślałam,że źle widzę i stawałam na wadze chyba z 15 razy ale jest jak byk,kolejny kilogram lżejsza! :D Następne ważenie jednak dopiero w poniedziałek bo nie chcę wariować. U mnie dzionek zaczął się od małej kawy i 2 jajek na twardo z 2 kromkami ciemnego chleba.Na obiad będzie cukiniowe spaghetti z kurczakiem i odrobiną mozzarelli a na kolację makrela wędzona bo straszną mam ochotę.Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę takiej wagi.Mnie to się marzy chociaż równe 100kg na początek hehe.No ale jak się tak zapasłam to teraz nie ma zmiłuj i cztery litery do góry i działać.bez Was byłoby o wiele trudniej,dzięki że jesteście,przytulam mocno każdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaak
Grubasinska super, ciesze sie ze tak dobrze sie trzymasz i sa efekty;) ale masz racje, nie waz sie za czesto, a juz napewno nie codzien, to nie jest dobre bo zaczynamy obliczac w ile schudniemy itp a nie bierzemy pod uwage ze waga moze czasami stac albo pojsc w gore (mimo diety). Potem jest frustracja, a cyferki nie moga nami rzadzic;) Najlepiej to chyba raz na tydzien sie wazyc:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Grubaska moje gratulacje:-) super ze o 1 kg blizej do celu a majka ma racje nie mozemy sie wazyc codziennie choc to ciezko:-( latwo sie mowi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×