Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość czarna41
Hej kolejny tydzień czas zacząć czuje się super ,bo po 5 dniach krecenia hh mam w końcu talie i prawie plaski brzuch ,w srode ważenie po tygodniu ale juz teraz widac różnice a dziś tak 2 kromki razowca z pomidorem koktajl z jagodami leczo jabłko, orzechy twaróg z pomidorem i szczypiorkiem Miłego dnia i samych spadków na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Witam OlgaGda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik_40
Cześć dziewczynki ! Witam w poniedziałkowy ranek . Zgodnie z zapowiedzią poranna ważenie już się odbyło . Waga pokazała 89.5 kg:). Fajnie , że 8 z przodu , bardzo się cieszę. Od dziś dietka dalej . Teraz kawka a zaraz będzie śniadanie , niestety troszkę za późno. Muszę trochę wcześniej wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Ktosik gratuluje 8 z przodu- pewno super uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik_40
Dzięki czarna ...jest motywacja do dalszej walki . Jeszcze trochę schudnę i pomyślę o basenie , teraz krępuje się rozebrać publicznie. Dziś jak zwykle rower będzie , myślę , że ok 10 km .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) mi jakoś dziś nie chce się jeść. Wypiłam wodę, umyłam okno, teraz mąż robi kawkę to może coś wcześniej zjem żeby kawki nie pić na pusty żołądek. Dzis najgorszy dzień okresu więc zobaczymy jak będzie z ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Minionka cos jest na rzeczy- ja zrobiłam na sniad. 2 kromki a zjadłam tylko jedna, chyba żołądki sie nas skurczyly heheh ja też już ogarnełam chałupe, w sobote wysprzatałam na błysk a dziś rano jakby tornado przeszło- ciekawe kto tak syfi?krasnoludki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja wczoraj na kolację i dziś na sniadanie zjadłam troszkę tatara.Waga spadla od wczoraj jeszcze o 20 dkg .Pokazuje 73.1 jeszcze troszkę i przeskoczy na 72:) fajnie ze wreszcie cos sie u mnie dzieje.Na obiad mam ryz z piersia i sosem chinskim :)rybkę wędzoną mozna jesć ?nie jest zbyt tłusta?jak myslicie?bo bym troszkę poskubała na kolację.Miłego dnia wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie nie wiem kto tak brudzi. Widocznie te krasnoludki które brudzą uCiebie potem przychodzą do mnie:) Można ogarnąć, a za 5 minut jest to samo. Teraz musi się utrzymać do piątku, bo w nocy z piątku na sobotę wyjeżdżamy i chciałabym wrócić do czystego mieszkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Tofinka super waga- rybe wedzoną mozna jest tłusta ale to zdrowe tłuszcze ale mi muli komputer wrrrrrrrrrr wysyłanie wiadomości zajmuje kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Tofinko ja włączyłam do diety wędzoną makrelę i łososia - może to tłuste ryby, ale zdrowe. Dziewczyny nie wytrzymałam dzisiaj i się zważyłam i mam KILO mniej ! :D cudowne uczucie :) Ktosik gratuluję spadku wagi i ósemeczki z przodu :)) Dzisiaj jestem po basenie, zjadłam kanapkę z łososiem i kiełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelizowana no to pięknie:) super uczucie jak wchodzisz na wagę i widzisz efekty. Bardzo motywuje do dalszego działania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Karmelizowana gratulacje Melduje 70 min hh i biore sie za gotowanie leczo bede mieć obiad na 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja mam tak, że jak widzę efekty to z tej radości rośnie motywacja ;) Dzisiaj się też masowałam - zwykłą gąbką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Ło matko tego lecza wyszło tyle że musze połowe zamrozić bo nie chce go jeść do końca tygodnia hihihi za pół godzinki mam pyszny obiadek Ania gdzie jesteś ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Mmmm Czarna, ale mi "smaka" narobiłaś ;p uwielbiam leczo :) Jak nie zjesz to możesz mi podesłać hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Wyśle jak sie ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna no to masz z głowy gotowanie jak nie będziesz miała na to pchoty:) ja od soboty przez cały tydzień też nic nie gotuję:) już się nie mogę doczekać. Poćwiczyłam. Troszeczkę brzuszki okroiłam ze względu na niedyspozycyjność ale na udka zrobiłam wszystko tak jak miało być:) w środę kończę drugi tydzień. Ciekawe z jakim wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik_40
Dziś na obiad warzywa na patelnie z piersią kurczaka . Dziewczyny ryby można śmiało jeść . Ja w mojej diecie mam zarówno makrelę jak i łososia , tuńczyka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja na obiad zrobiłam zupę "papkę - krem" :p Podsmażyłam cebulę z pomidorami i fasolą czerwoną, przyprawiłam i zmiksowałam. Zamiast grzanek dałam łyżeczkę słonecznika ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka89_XXL
Hej dziewczyny. U mnie nie jest dietetycznie. Wszystko zaczęło się od piątku wieczorem. Ogólnie mam bardzo dużo stresu teraz i niestety go zajadam. Nie w głowie mi teraz diety aj. Mam nadzieję, że nie przytyję... W piątek jak dobrze pójdzie to się odezwę i wrócę do was. Trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Agnieszko trzymaj się dzielnie :) Jak musisz jeść to jedz, ale zdrowe przekąski np. pomidorki koktajlowe, ogórki kiszone/ korniszony, owoce. Ja też mam tak, że podczas stresu najchętniej zjadłabym całą zawartość lodówki... ;) Póki co się trzymam i mam nadzieję na wyeliminowanie tego złego nawyku. Teraz na kolację zjadłam kromkę ciemnego chleba i dużo sałaty z warzywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Aga wracaj jak najprędzej bo szkoda byłoby stracić to co osiągnęłaś ciężką pracą. Ja kończe kolejny dzień bez ani jednego grzeszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_26
Witajcie co do jedzenia to mi dzisiaj kiepsko poszło rano kawa na spacerze czyli mniej więcej o 10. 30 skusiłam się na red bulla. Po 12 zjadłam jajecznice z 2 jajek + kromki chrupkiego pieczywa miałam gości od 14 do 17 to wypiłam kawę i zjadłam z 5 malin i na kolacje można powiedzieć że to obiad zjadłam fasolkę szparagową 10 szt. na odrobinie masła z czosnkiem i chilli + 1 ugotowaną marchewkę z rosołu . i wodę piłam oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Martynko nie było aż tak źle, niepotrzebnie tylko ten redbull. Pomijając puste kalorie i dużo cukru to jest on zwyczajnie niezdrowy ;) Z drugiej strony nie popadajmy też w skrajności - raz na czas można się skusić na coś "niedozwolonego" byle z głową :) Ja dzisiejszy dzień zakończyłam kolacją o 18 i zjadłam dziś 1200 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×