Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość gość
No ja w dalszym ciągu szukam i nic nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja też nie znalazłam :( Za to dieta dzisiaj wyszła idealnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos namieszalam. Hmm.... dobra piszcie na beata21bl@op.pl dajcie namiary na siebie i bede was dodawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam do Ciebie maila.Olga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Napisałam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Ci na maila napisalam. Ide zaraz do lozia, bo mnie mozy... ;) Dobranoc, spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_26
Witajcie właśnie piję kawkę :-) Poprosiłam o dołączenie do grupy na facebooku jakby co:-) dzisiaj na śniadanko mam sałatkę ( sałata lodowa,seler naciowy,kukurydza,ser feta,szczypiorek,papryka, pierś z kurczaka. Sos to jogurt naturalny z czosnkiem niedzwiedzim ,chilli,sól i pieprz kolorowy :-) Bardzo mi zasmakowała:-) Potem ide na długi spacer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka66600
ja też coś tam klikłam i czekam ;) wczorajszy dzień oprócz tego makaronu całkiem ładny. Dzisiaj plan taki o: 1 śniadanie - mleko z otrębami i garstka rodzynek, godz. 7 2 śniadanie - duże jabłko, godzi. 10 przekąska - serek wiejski z rzodkiewkami, godz. 13 obiad - filet kurzy ugotowany w przyprawach z sosikiem czosnkowym i może do tego mizeria, godz. 16 kolacja - ta makrela co to za mną chodzi :) , godz. 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Dziewczynki dodane ;) ja się biorę za śniadanie i meldujcie się na fejsie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak sobie pomyslalam.... cicho sie tu cos zrobilo a bylo tak fajnie :O Mam nadzieje, ze nie bedziecie juz tylko tam siedziec :O ;) Tylko na chwilke zajrzalam, bo zabiegany dzien mam i zaraz lece dalej. Zjadlam wlasnie sniadanie, obiad i kolacje chyba w jednym :P jakies 1300 kalorii ;) Do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją namiętnością były lody ;p odstawiłam dopiero jak sobie kupiłam ten blender http://terapiasokami.pl/blender-ci-premium bo tu można zrobić sobie naturalne sorbety i zawsze to mniej tuczące, chociaż i tak trzeba uważać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem za tym żeby forum też żyło:) nie każdy musi chcieć mieć fejsa. Ja tu zaglądam, chociaż cały dzień tak cicho było że myślałam że to koniec. Jem obiad i zaraz lecę z synem na jakiś spacer, póki słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hej dziewczyny :) ja dzisiaj zjadłam na śniadanie : kromkę ciemną z kiełkami i łososiem, a do tego kawę. Z racji tego, że śniadanie zjadłam o 11 to obiad był po 14 : makaron orkiszowy + mieszkanka warzyw i szpinak, a przed chwilką zjadłam ser biały z suszonymi pomidorami i kiełkami, a do tego kawałek sera pleśniowego ;) No i chciałam się pochwalić, że od wczoraj zleciało mi prawie 0.5 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wole forum niz Facebook.... pewnie, mozna sie fotkami wymienic i bardziej prywatne sprawy omowic, ale pisac na codzien wole tutaj ;) i mam nadzieje, ze inne tez zostana. Zreszta oprocz dwoch z Was i tak nie wiem ktora ktora jest, bo nie napisalyscie.... hehe :P ja dzis jednak jeszcze na druga kolacje sie pokusilam, cos jedzenie za mna chodzi dzisiaj wyjatkowo... mielony z pure i buraczkami. Karmelizowana niezle waga Ci spada, oby tak dalej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Obawiam się Gosiu, że to tylko miesiąc tak będzie, a potem pewnie coraz gorzej no, ale trudno :D Skoro z nadbagażem chodziłam dobrych 10 miesięcy to teraz też musi trochę czasu upłynąć :p Ja dzisiaj też jestem strasznie głodna i nawet wiem przez co -> @ mi się zbliża, ale zapchałam się wodą gazowaną z cytryną i jest już ok ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny ja dopiero wróciłam z 4 godzinnego szwendania się po placach zabaw i teraz dopiero jem kolacje miałam do dzisiaj twaróg zrobiłam sobie z jogurtem pietruszką i rzodkiewką .Podzieliłam się z synem więc za bardzo to się nie obżarłam .Na obiad były wczorajsze pulpety z tym że dzisiaj z brązowym ryżem .Jutro zrobię faszerowaną paprykę ale nie jak kiedyś robiłam z mięsem tylko z samymi warzywami Nie ważyłam się i dzisiaj nie chce postanowiłam w następny poniedziałek się zważę .Pozdrawiam Was .Olga.gd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Mmm uwielbiam faszerowaną paprykę :) Zawsze robiłam z mięsem (mielonym) i z ryżem, ale to mięso to mało dietetyczne ;p Dobry pomysł Olga z nafaszerowaniem papryki innymi warzywami - muszę wypróbować ;) Jeszcze mam dla Was fajny pomysł na śniadanko albo kolację- ogórek zielony obieramy ze skóry i przekrawamy na dwie części, wydrążamy środek, rozdrabniamy siekając nożem i dodajemy startą rzodkiewkę, solimy, pieprzymy i wciskamy do pozostałości po ogórku tworząc tzw. łódeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
No to kolejny dzień diety zaliczam jako udany :) Dzisiaj 1100 kcal i dużo wody, a z ćwiczeń spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś też całkiem dobrze, nie licząc truskawek po 20, ale tylko z 10 ;) nie wiem skąd maż je wytrzasnął, ale były tak słodkie i dojrzałe, że jeszcze tak pysznych w tym roku nie jadłam. a teraz uciekam na spanko, bo o 1 me dziecię wstaje na cycuszka, a potem to już całkiem porażka z jego spaniem. Na szczęście jutro wolny dzień więc może trochę po odpoczywamy:) miłej nocy i smacznych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moj dzień prawie udany tylko teraz pozwolilam sobie na relaks i pije piwko z moim lubym :-) Miałam cheć sie zrelaksować bo czuje sie jak dzikus . wstaje rano spacer jedzenie zaplanowanych posilkow potem rowrek prysznic smarowanie olejkiem i spac i tak dzien w dzien . Mniej wiecej tak wyglada moja codzienność:-) Ale jutro juž spowrotem bez piwka w czwartek chwila prawdy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj dzien niestety wyjatkowo nieudany, nie moglam sie opedzic od jedzenia, az mnie brzuch rozbolal... :O no, ale mam nauczke, moze zmadrzeje na stare lata i przestane sie objadac na wieczor :P ;) Zabiegana taka jestem, ze nie mam kiedy na pupie siasc, to jedyny plus na razie, ale dobre i to, ruch jakis tam zawsze jest, chociaz to nie to samo co sport. No nic, nie smece juz, dobrej nocki, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień Dobry .Mój wczorajszy dzień to mega udany i dietowo i ruchowo bo wieczorkiem jeszcze poćwiczyłam ogarnęłam mieszkanko i padłam.Dzisiaj jadę z chłopakami nad jezioro skoro ma być taki upał mimo że blisko mieszkam od morza to wolę zaszyc się w lesie .Wracamy w niedziele wieczorem,będę zaglądać do Was i czytac jak mi się tylko uda.Pozdrawiam Was trzymajcie się. Olga.gda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już po śniadanku, ładny dzień się zapowiada :) a pan na dziś taki: 1 śniadanie - jajecznica na parówkach, bez tłuszczu, za to z synem na doczepkę ;) , godz. 7 2 śniadanie - kefirek z truskawkami (troszkę zostawiłam wczoraj w ramach ćwiczenia silnej woli) i pewnie też syn się podeśsie, godz. 10 przekąska - makrela, bo się w końcu zepsuje..., godzi. 13 obiad - pieczone udko z pieczarkami i cebulką, godzi. 16 kolacja - coś na co będzie chętka, a nie będzie tuczące ;) , godz. 19 a teraz lecę, bo mój mały pająk po meblach się wspina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hej dziewczyny, jestem równo po 21 dniach odchudzania i mam na wadze 85,3 kg czyli schudłam już 5,9 kg ;p Jestem szczęśliwa, ale dalej dużo kg przede mną ;) Dzisiaj na śniadanko ciemna kromka z serkiem kozim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_26
Witajcie ja dzisiaj śniadanie 1 banan. 2 śniadanie 2 kromki razowego pieczywa z masełkiem wędliną i keczupem ostrym :-) obiad makaron z sosem brokułowym ( ser feta ,brokuł jogurt naturalny, chilli,czosnek niedzwiedzi,sól ,pieprz ). Kolacja 2 kromki chleba razowego z masłem i pomidorem :-) Sos to z grupy z facebooka spodobał mi się pomysł i mi smakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przyzwyczailam sie tu zagladac i nie bede zakładac fejsa:)Ja dziś na sniadanie zjadłam kaszankę bez pieczywa a teraz czekam na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×