Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość Karmelizowanaa
Zrobiłam ją z mięsem mielonym, ryżem, pieczarkami, cebulką i dolałam trochę przecieru pomidorowego, doprawiłam i na wierzch dałam odrobinę sera feta ;p ten sam farsz dałam do papryki, ale nie chciała ładnie pozować do zdjęć i się wywracała ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysznie wygląda cukinia:)ale mi narobiłas ochoty w sekundę zrobiłam się głodna:) dobrze że mam makrelę to na kolację poskubie. Czarna mam zamiar codziennie jezdzic min po 20min a że moja dzidzia spi to pozwolilam sobie na dłuzej tylko że tylek nie przyzwyczajony i trochę bolal no i nie wiem czemu ale ręce tez . Smiałam się do męża ze jechałam przeszlo 39km na godzine wiec prawię jak stary autobus hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Tofinko jestem pod wrażeniem :) niezły wycisk sobie dałaś. Mnie też boli pupa od siodełka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Na dzisiaj koniec jedzenia ;p zjadłam jeszcze ciemną kromkę z szynką, wypiłam kawę z mlekiem i zamykam lodówkę :) Dzień dietetycznie udany, a ja nie mogę się doczekać mojego orbitreka <3 W poniedziałek zamawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Ja też skończyłam na dziś z jedzeniem rozgotowałam brokuła i zamiast sałatki była zupa-krem heheh też dobra. Dziś tylko godzinka hh nie dałam rady więcej- duchota straszna i chyba brak węgli w diecie robią swoje. Miłego wieczoru kobitki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Ja dziewczynki tez zjadlam cukinie bo zrobilam wyszla pyszna jeszcze na jutro mi zostalo:-) kurde ale duzo cwiczycie:-) ja tylko spacwr do babci zaliczylam bo kolacje jej zanioslam:-) chyba naleje sobie lampke winka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Uwielbiam makrelę :) Ostatnio jadłam na obiad :) Na jutro mam znowu cukinię i jedną paprykę bo tyle farszu mi zostało, że trzeba go wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Karmel...mi rowniez z polowe farszu zostalo takze jutro tez cukinia:-) mam jutro na 11.30 kosmetyczke takze obiad pozniej bedzie;-) ale teraz bym cos zjadla glod mnie dopadl:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Kluseczko co tam będziesz robić sobie za zabiegi upiększające jutro :) ? Zazdroszczę już teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
A chodze tak co 2 miesiace na oczyszczanie twarzy i różne maski i pillingi mi robi fajna skora pozniej:-) ja nigdy w zyciu chyba oprocz slubu nie mialam makijazu na twarzy ( nie umiem sie malowac:-() także wszystko widac bez pudru i musze sie ratowac zabiegami upiekszajacymi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Kluseczko jak ktoś ma dobry stan skóry to aż szkoda go niszczyć makijażem, a z drugiej strony jak ktoś chce ogarnąć skórę to też nie powinien się malować. Ja osobiście używam podkładu, różu / bronzera i tuszu do rzęs bo jakoś nie czuję się zbyt atrakcyjnie bez make-upu, ale moja koleżanka np. maluje tylko rzęsy i wygląda super. Ale ona to nie ma wyprysków i buzia jak z okładki :) Ja ostatnio byłam na kawitacji i potem kuzynka robiła mi maseczkę z alg i czułam się tak błogo... :D No i jeszcze bańki chińskie mi stawiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Ja ostatnio tez mialam u kosmetyczki ten kawitacyjny i pozniej nalozyla mi ta maske z alg kurcze malo nie zasnelam u niej;-) super skora pozniej:-) ja nigdy w zyciu nie mialam syfow wiec zadnych plam nie mam i smieja ze mnie ze mam skore na twarzy jak chrzesnica 1.5 roczna:-) to po tacie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
No to masz super i dobrze, że dbasz o skórę i nie zatykasz porów pudrem :) Mi to się zawsze chce spać z tej błogości czy u fryzjera czy u kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
No szkoda ze nie mam znajomej albo siostry kosmetyczki bo bym uzywala co tydzien;-) ale jakos trzeba sobie radzic;-) powiedz z czego wczoraj tak zakuwalas?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
No ja mam fajnie bo mam kuzynkę kosmetolog, ale niestety w innym mieście i korzystam jak wpadam do rodziców ;) Dzisiaj też zakuwam i tak do końca września :p Obecnie wkuwam postępowanie cywilne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
O matko nie zartuj ze jakies prawo chcesz skonczyc?:-( ja wymiotuje jakimkolwiek prawem 5 lat meki podziekuje i wspolczuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Prawo już skończyłam i mam mgr :p teraz dalej się kształcę i powiem Ci, że też mi to bokiem już wychodzi haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelizowana moge mowic Ci Karmel bo tak bedzie krócej?:)burczy mi w brzuszku wiec chyba niedlugo pojde spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Tofinko pewnie, że możesz :) Nawet fajniej brzmi :D Mi niestety dzisiaj w brzuchu nie burczy :/ Wolę jak burczy bo wiem, że się kurczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedziemy miec podobne niki:)bo karmel i tofi to chyba to to samo ihihi.Czekam jeszcze na meza za pol godzny z pracy wraca i to chyba z piwkiem dla mnie bo cos wspominal zebym czekala hmm chyba jeszcze go dzis spale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Tofinko w końcu sport to zdrowie hehe :D No, a nicki to mamy słodziutkie :D karmel i toffi mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
To szacun Karmel za checi ja odpuscilam i teraz praca jaka mam to tylko przez lenistwo moje:-( Toffi ja tez popijam ale winko bo maz wraca ale w piatek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Kluseczko, a nie możesz spróbować zmienić pracy ? Może jest jakaś szansa i byłabyś wtedy szczęśliwsza ? Poszukaj, może warto ? Co do winka to dobre na trawienie, ale ja mam zawsze napad obżarstwa po alkoholu i póki co się wystrzegam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Karmel narazie nie szukam bo nie jest najgorzej-agencja reklamy a jak szukam ofert to plakac sie chce poprostu najlepiej jakbysmy za darmo pracowaly:-( a Ty w pazdzierniku do szkoly czy pracy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Czy zdam egzamin czy nie zdam to i tak do pracy - tyle, że od wyniku będzie uzależnione do jakiej :D Agencja reklamy brzmi super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Chcialabym jak Ty cos w prawie robic:-) zazdroszcze;-) a agencja nie tak zle ale zawsze siebie widzialam na sali sadowej ale nie wszystko mozna miec:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki zmykam bo u mnie burza jest i muszę wszystko powyłączać .Do jutra.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×