Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sarunia83

przedłużanie włosów Poznań

Polecane posty

chce mieć długie włosy! ile to może kosztować, żeby było porządnie zrobione? pomóżcie Dziewczyny! moje w ogóle nie chcą rosnąć. Malowałam kiedyś włoski na blond, ale już z rok temu je wyprowadziłam, nie farbuję, odżywiam i cholera nie rosną prawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogólnie ze zniszczonych włosów się długo wychodzi, jeżeli po tym jak już je zniszczyłaś i mimo wszystko chcesz przedłużać to jedyną metodą, która ich nie zniszczy jest laserowe przedłużanie, w Poznaniu masz super salon na Grunwaldzie (Łazarz konkretnie) firmy Great Lengths, uważam że to jest jedyna możliwa opcja, wprawdzie jest droższa od tego zgrzewania włosów, ale Jezus! nieporównywalna w ogóle. Przedłużałam tam 2 lata i na bank wróce, ale na ten rok opcięłam sobie loba, więc mam przerwe ;) wiem że na fejsie jest teraz konkurs, że można wygrać przedłużanie włosków za darmo, może tym się zainterseuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli chcesz najwięcej dowiedzieć się o przedłużaniu włosów to polecam wybrać się na konsultację dotyczącą przedłużenia włosów. Wtedy bezpośrednio od fryzjerki dowiesz się jakie metody przedłużenia włosów są dla Twoich włosów dobre i wskazane - nie każdej z nas odpowiadają microringi! Wszystko zależy od Twoich włosów naturalnych - grubości, gęstości i kondycji! Wiem, że Klinika Włosów Beauty for You w Krakowie oferuje takie konsultacje bezpłatnie. Ja byłam u nich się dowiedzieć co mogę i ile to kosztuje. Metod przedłużania jest mnóstwo! Warto poznać wszystkie i wtedy dopiero podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dzięki, tylko że ja jestem z Poznania, nie będę jechać tak daleko żeby przedłużać włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę. Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne. Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakośc***asemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać. Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze. Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie. Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami. Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby. Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair . Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was. On korzysta z kliniki włosów w Krakowie. Tu znalazłem opis http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/ Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala1985
Dziewczyny jeśli zostawiacie zamówienie włosów fryzjerce, to zawsze będzie ryzyko, że dostaniecie jakiś chiński chłam. Jeśli jest taka możliwość to zawsze lepiej samemu kupić włosy. Tym bardziej, że są sklepy stacjonarne i nie trzeba zamawiać w ciemno przez internet. Pewnie zaraz ktoś na mnie naskoczy, ale trudno :) ja kupuję włosy w sklepie Kegel na Grunwaldzie - zawsze mogę dotknąć i idealnie dobrać kolor. Nie jest to jedyny sklep z włosami w Poznaniu, więc uznajcie to za przykład, a nie reklamę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaWe
W Poznaniu króluje Great Lengths :D Przynajmniej moje wszystkie koleżanki, które przedłużały włosy, są zadowolone . Tutaj możesz zobaczyć sobie co są w stanie osiągnąć z Twoimi włosami oraz skąd biorą włosy wysokiej jakości http://www.greatlengths.pl/. Mają duży wybór kolorów, wiec warto spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleczka88
Polecam Great Lenghts, moja dermatolog sama u nich przedłużała, więc chyba znają się na rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaNiewęgłowska
Poszukaj salonu z włosami od Great Lenghts, oni mają najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaa89
również polecam Great Lenghts - warto popytać w salonach o ich włosy i metodę Ultrasonic. a jeszcze lepiej sprawdź na ich stronie (greatlengths.pl), z którymi salonami współpracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu znam jeden słuszny salon Great Lengths - najlepsi na rynku. Przedłużają włosy w mistrzowski sposób (zobacz sobie na ich facebooku metamorfozy) a do tego w bezpieczny dla Twoich naturalnych włosów. Efekt? Mega! Nie widać łączeń, włosy są lśniące, zdrowe, cudowne! Co do ceny to zależy ona od kilku czynników - jakie masz włosy, jaką chcesz uzyskać długość itd, dlatego w tej sprawie najlepiej bezpośrednio kontaktować się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżela_ela
tylko Great Lenghts! przedluzam u nich reguralnie od kilku lat i zawsze bylo w porzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_wu88
podbijam - tylko w Great Lenghts. sama do nich chodzę wysłałam kilka przyjaciółek, które chciały przedłużyć włoski i wszystkie jesteśmy zachwycone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EizkazKostrzynia
Ja powiem szczerze, że byłam w wielu miejscach bo lubi,e testować profesjonalizm salonów i tylko w grejcie podeszli do mnie tak mega profesjonalnie. Także jeśli któraś się zastanawia to nie ma lepszej opcji niż Great Lengths!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarusia
tylko Great Lenghts! <3 megaprofesjonalisci, a jaki efekt na głowie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolla88
rany, uwielbiam Great Lenghts - regularnie przedłużam u nich włoski i są najlepsi <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszlym miesiacu zrobilam sobie przedluzanie wlosow- w koncu trafilam na profesjonalnego fryzjera, robilam u pana Piotra- Atelier Piotr Sierpinski. Ogolnie o tym miejscu slyszalam juz sporo dobrych opinii, a zalezalo mi na dokladnym przedluzeniu wlosow, tak zeby moje naturalne za bardzo sie nie poniszczyly. I wyszlo tak jak chcialam, pan Piotr stosuje metode, ktora jest malo inwazyjna dla wlosow i daje naturalny efekt. Wiec lepiej zaoszczedzic troche pieniedzy, poczekac na wolny termin u dobrego stylisty niz potem zalowac, ze fryzura brzydko wyglada. Moje wloski sa teraz ladne, dlugie, zero problemow z ich pielegnacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodmalinka
Przedłużanie włosów to szansa dla nas (tych z krótkimi włosami)! Wszystko jak sądzę zależy od firmy i od naszych włosów. Ale też warto się wybrać na przykład do jakiegoś salonu/sklepu i porozmawiać z Panią która pomoże i doradzi. Ja od jakiegoś czasu korzystam z włosów Kegel przy Białej w Poznaniu. Fajna Pani pomogła mi wybrać metodę na którą najlepiej by mi się przedłużało włosy i kolor włosów. Wybór jest spory, więc na początku miałam problem. Ale ostatecznie wybrałyśmy słowiańskie blond i są cudowne!!!! Mega polecam jak szukacie włosów do przedłużania w Poznaniu :P :P :P Zostawiam wam też stronkę internetową (www.wlosykegel.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kegel to dziadostwo. Kiedyś zamówiłam włosy z kegla. Miały być słowiańskie, najwyższej jakości, niefarbowane. A miałam jeden wielki puch na głowie. Masakra. A jak zadzwoniłam z reklamacją to, (podejrzewam, że właściciel odebrał) facet był agresywny, jak ja mogę jego włosy reklamować. No taki ignorant, że głowa mała. Zaczął się ze mną wykłócać. Cham i prostak. Nigdy więcej kegla i tych ich sztucznych włosów. Teraz mam piękne włosy z firmy emodna. Już jedne mam na głowie rok czasu i myślę że drugi rok też ponoszę te same włosy, bo nic się z nimi nie dzieję. Tak więc dziewczyny ostrzegam przed firmą kegel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika90a
Ja przedłużałam w salonie Great Lengths na Dmowskiego. Jak dla mnie to nie ma lepszego salonu. Pełen profesjonalizm - bardzo dobra obsługa, świetne podejście i wsparcie porzy wyborze najlepszej opcji. Jak dla mnie najlepszy i najbardziej profesjonalny salon w Poznaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościóweczka
Tylko Great Lengths jeśli chodzi o Poznań. Nawet nei szukaj innych miejsc - pełen profesjonalizm i przemiła obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka86
Ja wybrałam Great Lengths i tutaj ważne - koniecznie wybierajcie ich dedykowane kosmetyki. Nie wszystkie inne będą odpowiednie do ich włosków, co może zniszczyć efekt lub włosy i nie będzie utrzymywać się długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeczek1415
Nie wiem o co chodzi z włosami od Kegel. Mi się trzymają bardzo dobrze, kupiłam słowiańskie włosy i są super. Nie puszą się tak jak mówi koleżanka wyżej, są miłe w dotyku, miękkie i po prostu idealne. Ale jak koleżanka włosy pofarbowała lub potraktowała jakimś dziwnym szamponem czy środkiem to co się dziwić, że się jej puszą. Ja ze swojej strony włosy od firmy Kegel polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka778
Jak Poznań to tylko Great Lengths! Ja tak uważam, sama korzystałam z ich usług i wiem, że efekt jest trwały i nie zawiedzie żadnej z Was! Dzięki kosmetykom nie ucierpiały moje włoski, więc nie muszę się martwić co będzie gdy je zdejme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Koko
Przedłużanie włosów polecam metodą keratynową, próbowałam ringów i ultradźwięków. Wróciłam z podkulonym ogonem do pierwszej metody. Bardzo ważne są włosy jakich używa się do zabiegu. Dobrej jakości włosy starczą nawet na rok! Oczywiście przy odpowiedniej pielęgnacji. Ostatnio korzystałam z usług dziewczyny z ogłoszenia na OLX - nie schodzi z ceny, za to mam dobrze zrobione i w miłej atmosferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaBennet
Też mam problem z zapuszczeniem, do tego mam strasznie wypadające kosmyki i nie mogę tego zatrzymać żadnymi siłami. Będę musiała pomyśleć o jakimś przedłużaniu. Tylko wcześniej kupię chyba tutaj http://remy-hair.pl/wlosy-naturalne/ włosy naturalne, wyjdzie taniej niż w salonach fryzjerskich. Zapłacę jedynie za usługę założenia ich. Orientujecie się, jaka to mozę być kwota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaczekM
Zawsze marzyłam o długich włosach, nie wiedziałam zupełnie co zrobić. Trochę szperałam w necie i poczytałam o metodach. Znalazłam dużo plusów dla ultradźwięków i zdecydowałam się iść do salonu Great Lengths. Najpierw konsultacja próbna, umówiłam się na zabieg i jest cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×