Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Oj widze zawrzało tu ponownie. Mam nadzieję że znajdzie się w końcu ktoś mądrzejszy i temat zakończy. Każdy ma prawo mieć własne zdanie - i zostały już one wypowiedziane. Nie potrzebne tu dodatkowe stresy nikomu. xx ewap156 - tak jak dziewczyny pisały idź wcześniej. Będzisz spokojniesza czy ciąża rozwija się prawidłowo. Po co się denerwować aż do 17 września. :) xx Nadzieja78 - i jak tam M znalazł opaski na rękę? Mam nadzieję że pomogą. Ale podejrzewam że co tam takie mdłości oby wszystko z Kruszynką było ok. Kiedy masz teraz wizytę? xx zielinka_87 - powodzenia :) xx MH1 - gratulacje :) teraz już tylko zgórki będzie u Ciebie. Fajnie że Malutka rośnie :) A nie pamiętam macie już imię :) xx malena5 - gratulacje prawidłowych przyrostów :) Kiedy masz wizytę xx julia83 - Kochana pamiętaj że co się odwlecze to nie uciecze :) Najważniejsze żeby organizm było dobrze przygotowany :) xx Ania1602 - Kochana trzym,am kciuki za Ciebie. Mam nadzieję że los się uśmiechnie do Ciebie niedługo bardzo szeroko :) xx golf- i jak wiesz kiedy transfer? Jak się czujesz po punkcji? xx Azzurro - dzięki Kochana. Okaże się jak moje komóreczki już w niedzielę. xx darkness77 - niesamowite Dziewczyno skąd Ty bierzesz siłę :) xx Dziewczynki ja właśnie po wizycie. Mam 3 dorodne pęcherzyki od 18-23mm. Punkcję mam ustalona na niedzielę rano. Boję się makabrycznie. Dostałam dziś już całą rozpiskę leków. Czy Wy też miałyście globulki dopochwowe przed punkcją? Ja mam dziś jutro i po punkcji w niedzielę na noc. Poza tym dostałam jakiś antybiotyk Doxycylini od jutra do poniedziałku. Poza tym Lutinus 3x 1globulka. Duphaston 2x dziennie. i jeszcze Clexane - po 1 ampułostrzykawce i tak na 14 dni od dnia transferu. Jakoś dużo tego poza tym dopiero po 14 dniach oznaczenie beta hcg. Późno jakoś nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Asiuleczkaj, moim zdaniem estradiol adekwatny do ilosci komórek :) duzo leków Ci rozpisali, ale ja mam ten etap przed sobą, wiec moze dlatego tak to widzę :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielinka_87 - życzę aby to był właśnie ten Siłacz :D Wierz z całych sił :) o Nadzieja78 - jak z tą opaską :) ??? o Golf - jak samopoczucie? Jakieś szczegóły odnośnie zarodeczków i transferu? o Asiuleczkaj - no co Ty :D ... co takiego niesamowitego? :P termin testowania zależy chyba od tego ilu dniowy zarodek podadzą ... przy dwudniowym ten czas jest dłuższy (ja miałam podany pięciodniowy i betę miałam zrobić w 11dpt ... jeśli podadzą Ci dwudniowy ... wychodzi 14dpt :D ... Na pocieszenie dopiszę, że też się bałam niezmiernie :) ... okazało się, że "...nie taki diabeł straszny... :D" Będzie dobrze ... Zaciskam kciuki :) o U mnie gorąco :( O 7 pojechałam do szpitala na pobranie. Zadania zlecone przez lekarza (THS, prolaktyna, ATA, ACA) zapłaciłam 212zł czyli zaoszczędziłam 178zł :D będzie na jakieś "drobiazgi" do realizacji moich pasji :) Wykonałam dziś 2 kartki (tri-shutter) - dzień zaczął się miło :) Pierwsza kartka to pamiątka ślubna, a druga na roczek mojej chrześnicy. Oba wydarzenia we wrześniu, jednak często robię wszystko na ostatnia chwilę i później się stresuję, że nie zdążę ... Tym razem jest inaczej :) Miłego dnia ... u mnie dzisiaj na obiad "naleśnikowe wariacje" :D ... rzecz jasna w taki gorąc nie chce mi się gotować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julia83 nie chodziło mi o ciebie.. jest inna której argumentem do "gości" mniej lub bardziej proszonych jest spadaj tępa dzido itp. tylko nie wiem po co udaje ze to nie ona.. a niby tak lubi griszanke...w ogóle dorosłe z was kobiety przyszłe matki ,takie kulturalne,wszystkowiedzące a zachwujecie sie względem obcych jak prawdziwe chamice z macicą zamiast mózgu i agresja.. w życiu tak samo macie ze od razu jakiegoś buraka wyzywacie od tępych dzid? współczuje waszym lekarzom. ps. o dziwo griszanka jako jedyna zachowuje klase. co do porodu znieczulenie sie daje chwile i sorry ale ja bym, wolala miec mozliwośc miec je, tymbardziej ze to okolo 10-15 minut. Skoro idąc do dentysty mam znieczulenie to dlaczego rodząc i czujac niewyobrazalny ból . tym przypadku bede roszczeniowa i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - wiele osób pod szyldem "gość" pisze tutaj różne komentarze (często nie na temat), które ubliżają i wprowadzają nieprzyjemną atmosferę. W myśl powiedzenia "Najlepszą obroną jest atak" nie dziwię się, iż forumowiczki "zalogowane" odpowiadają na podobnym poziomie. Ideą tego tematu na kafeterii (bynajmniej w moim mniemaniu) była wymiana informacji, wsparcie i wzajemne zrozumienie w bądź co bądź dość trudnej dla niejednej z nas sytuacji. Dlatego też postanowiłam sama się zalogować i przyłączyć do tematu. Jeśli gości temat nie dotyczy, a piszą tylko po to, żeby "dobrze się bawić" wprowadzając zamieszanie czy wręcz chaos, dodając do tego dużo uszczypliwości ... to szkoda mi takich osób ... nudne musi być ich życie ... a niestety dodatkowo takie wpisy powodują niepotrzebne zaśmiecanie forum i niesmak przy czytaniu ... Pomysł: załóżcie sobie własny temat i tam "wylewajcie" własne frustracje ... zrozumcie wreszcie ... nie jesteście nam tutaj potrzebni (e) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozum! kazdy ma prawo tu wejsc! wariat jak i normalny czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darknessss ze co prosze?? nie jestesmy tu wam potrzebne ??? buhahah dobre sobie , laleczki sobie nie zycza ..... do wyzywania "obcych" na tym forum i wyzywania od tepych dzid itd to wiadomo kto pierwszy nie ?:-) co ciezaroweczki , staraczki itp:-)? kazdy ma prawo tutaj pisac , rozumiecie to czy ciezko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnym trafem jedna z was teraz nie"walczy" z obcymi... a zawsze walczyla.. coż by sie wydało ze to ona wyzywa swoje "kolezanki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiałam tylko jedno ... szkoda czasu na dalsze dyskusje :) Mimo wszystko miłego dnia wszystkim "gościom" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie karmcie trolli! :) Mam pytanko jeszcze do Was o zastrzyki, czy te zastrzyki z gonapeptylu co drugi dzien, robiłyscie zawsze o tej samej godzinie? bo ja dzisiaj niestesty nie bede miala mozliwosci zrobic tak jak zawsze i juz sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuleczkaj ja tez mialam oznaczyć dopiero po 14 dniach, ale wiadomo jak wygląda to w praniu.. będzie dobrze nie bój się. Globulki tez mialam to jest jodyna i antybiotyk tez, progesteron mialam w formie zastrzyków w brzuch zaraz po punkcji, także u Ciebie w jak najlepszym porządku :-) M.zamówił opaskę i będzie do odebrania w aptece wieczorem, powiem ze czekam na nią jak na zbawienie bo te mdłości żyć nie dają są ciągle od rana do nocy i nawet budzą w nocy makabra ;-) bo praktycznie jem ciągle to samo i bardzo niewiele..wizytę mam w czwartek. Leżę tylko i śpię na zmianę, sen trochę pomaga. Morela ja gonapeptyl robilam codziennie po pól ampułki i dr.mówil ze czas może sie różnic plus minus trzy godziny. Darkness mmmm naleśniki !!! Olśnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ataki przypominają mi sytuacje z przed kilku tyg kiedy w tv mówili ze jakiś chłopak popełnił samobójstwo a w Internecie jacyś głupi ludzie wylewali jad na niego i jego rodzinę. Niezależnie od tematu wylewanie jadu, za najczęściej własne problemy życiowe, jest tak poniżające i płytkie ze szkoda gadać. Nikt nikomu nie zabrania wypowiadania własnego zdania. Niestety chyba nie wszyscy widza różnice miedzy wypowiedzeniem swojego zdania a obrażaniem kogoś. Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuleczka imię wybrane ale nie powiem jakie :) jak sie urodzi to zobaczymy czy pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ja tez bym sobie zjadła naleśniki ale doszłam do wniosku ze za gorąco na stanie przy patelni. Kupilam pierogi i bach je do gara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap1560 to dziwne, że lekarz kazał Ci tak późno przyjść na pierwszą wizytę. Myślałam, że jest niedostępny wcześniej. Pierwsza wizyta w ciąży powinna odbyć się do 10 tygodnia ciąży. Jednak najbezpieczniej do 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Podczytuję Was codziennie ale jakoś tak nie mam co pisać może dlatego że poprostu czekam Napiszę najpierw ogólnie Bardzo mi przykro że tu się momentami robi tak niesympatycznie Każda wchodzi żeby dowiedzieć się czegoś nowego zadać pytanie pogadać Nie wiem po co się tak kłócić Kobietki każdy ma prawo do swojego zdania Jak się nam nie podoba forma gości to im nie odpisujmy Goscie kimkolwiek jesteście atakujecie i to wulgarnie i potem nas wyzywacie że my jesteśmy dla Was takie... dajcie spokój Jeśli faktycznie macie jakaś grupe na FB i naśmiewacie się z dziewczyn to spoko skoro tak lubicie spędzać czas A tak w ogóle szkoda że nagle tyle wpisów bez ników czyżby boicie się pod swoimi dotychczasowymi loginami wypowiadać swoje zdanie? trochę to żałosne Nadziejko jak samopoczucie w te upały? Iza pytałaś jakiś czas temu o moje torbiele Tak mam torbiel na prawym jajniku i "torbielki" w piersiach Jedna zmiana na tyle duża że muszę to sprawdzić na kolejnym usg Jeśli nie rozwieje to badanie wątpliwości czy ma ta torbielka treść litą muszę mieć jeszcze biopsje przed rozpoczęciem stymulacji Julia jak u Ciebie? Twój kalendarz niezwykle mi pomaga Hexe Jutro Twój wielki dzień Trzymam ogromne kciuki za powodzenie Ananasowa,Iza,Biedrona, Julia, Rafka startujecie :) Już wkrótce kolejne pozytywne bety :) kibicuję :) Asiuleczkaj moja imienniczko zaciskam mocno kciuki :* No i Malenka nie wiem czy Ci gratulowałam jeśli nie ogromne ogromne wizrtualne uściski przesyłam Wszystkie nasze Ciężaróweczki współczuję w te upały Chłodźcie się litrami wody :) A ja Dziewuszki 11 mam też wizytę u mojego poprzedniego gina w sprawie torbieli sprawdzimy czy zeszła i może dostanę na to jakieś leki zobaczymy... a 14 mam 5 rocznicę ślubu i jedziemy na 3 dni na Węgry Identycznie jak po slubie Miało być zakopane będzie powtórka sprzed 5 lat :) fajnie Nakręca mnie to pozytywnie Pozdrawiam w ten cieplutki słoneczny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Uffff... Jak gorąco :-D Co do oznaczania bety, ja pomimo podania dwudniowego zarodka miałam testować w 11dpt. x Byłam dzisiaj w klinice i okazało się, że faktycznie mam hiperstymulację i coraz więcej płynu w brzuchu... Dwóch lekarzy mnie konsultowało, bo to aż niesamowite, że przy krótkim protokole i niewielu komórkach przytrafiło mi się takie coś. Ale na szczęście nie zagraża to Kropeczce :-) Odciągnęli mi 100 ml płynu, miło nie było, ale co tam, tyle wytrzymałam i i to zniosę, a teraz dalej muszę się obserwować i szamać produkty białkowe :-) Dr powiedział, żebym bety już nie robiła, ale ja i tak zrobię :-P i chyba mocz zbadam, bo mnie nerka zaczęła boleć. O raju, ale się rozpisałam... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka ja też przy dwudniowym kropku mam robic betę 11 dpt. Tez mi się to wcześnie wydawało, ale jak widać jak ma być ciąża to będzie. Ty jesteś Gametowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia858 trzymam kciuki za usg, myślę że to będzie jedna z wielu nie groźnych torbielek i będziesz mogla ruszyć ze stymulacją :-) dziś caly dzień w zaciemnionym pokoju z wentylatorem i miska pod łóżkiem ;-) wlasnie założyłam opaski ( w opakowaniu są dwie) napisali ze daje ulgę juz po kilkunastu minutach, zobaczymy czy na mnie zadziala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MH1
dziewczyny nie wiem czy Wam pisałam o moim sposobie na przetrwanie: wilgotny ręcznik wkładam do lodówki i wystudzony kładę na stopy. natychmiastowa ulga gwarantowana. mam w lodówce 2 ręczniki i na zmianę je wyjmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Ania 1602 wiem ze to trochę późno a najbardziej to mnie tym rozbawił ze kazał mi przyjść na wizytę 3dni po testowaniu gdy moja beta było ok 100 przebadać mnie tak ze aż oczy mi wyszły a w zasadzie w tym momencie nie był nawet w stanie stwierdzić czy to ciąża pozamaciczna i nie wiem co to badanie miało wnieść a teraz pisze mi SMS ze następny termin 17 września albo mu się miesiące powalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę do dr I.P. x Dobry patent z ręcznikiem, mój mąż stworzył klimatyzator własnej roboty- zmrożone butelki z wodą, a za nimi ustawiny wentylatorek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuleczkaj dużo masz leków, ale to dobrze, pomogą! W stopce napisane ze masz wysokie FSH. Jak wysokie? Miałaś długi czy krótki protokół? Nadzieja i jak pomaga opaska? MH1 też w takim upale nie dałabym rady naleśników smażyć:) Ja umowilam się dzisiaj do P. R tym razem bo M.R na urlopie. Wizyta 20 sierpnia. To ma być 1-2dc. Obym do tego czasu dostała @. Ale tak mi się wydaje że wczoraj była owulacja bo jajniki bolały, więc myślę że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×