Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość Hexe
Kurde dziewczyny, mam taki wzdety brzuch ale boli mniej. czy to może być hiperka ? juz sobie wkrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
malena piszesz ze miałas lekka hiperke, czy z tego powodu mialas przesuniety transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe ja też miałam wzdety i to bardzo, przez 4 dni po punkcji. Pobrano mi 23 komórki. Ale hiperki uniknelam. Piłam dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenko gratuluję serdecznie;) który to dpt, że taka ładna betka? Xxxxx Nadziejko mam nadzieję, że to koniec Twoich przygód i kolejne mce będą spokojne. Ja nie wymiotuję, tylko mnie muli i odbija się bleeee:( niestety znowu. Xxxxx Asiuleczkaj nic się nie martw, mnie też nic nie bolało, a miałam 21 komórek pobranych. Po punkcji też cisza, więc tylko się cieszyć. Miałam takie obawy jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenko gratuluję serdecznie;) który to dpt, że taka ładna betka? Xxxxx Nadziejko mam nadzieję, że to koniec Twoich przygód i kolejne mce będą spokojne. Ja nie wymiotuję, tylko mnie muli i odbija się bleeee:( niestety znowu. Xxxxx Asiuleczkaj nic się nie martw, mnie też nic nie bolało, a miałam 21 komórek pobranych. Po punkcji też cisza, więc tylko się cieszyć. Miałam takie obawy jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - dr zapoznał się z moim przypadkiem zanim weszłam do gabinetu, więc pamiętał wszystko :) . Zapytał się tradycyjnie jak się czuję i czy nie chce porozmawiać z psychologiem po porażce. Kila razy pytał: "Ma pani jakieś pytania?" i zdecydowanie jego najbardziej lubię ze wszystkim u których byłam z tej kliniki :) o Nadzieja78 - tak jak mi podpowiadała intuicja, żeby nieco odczekać, dr obejrzał moje endometrium i stwierdził, że można transfer zrobić teraz, że to nie byłby błąd, jednak sam radzi wstrzymać się do następnego cyklu. o Asiuleczkaj - nie świruj :P :D ... poczekaj ... dziś dopiero wtorek. Mnie też czasami pobolewało czy zakuło, ale jak spróbowałam się przebiec, to myślałam, że umrę z bólu. Pobrali mi 14 komórek. Trzymam kciuki ... będzie dobrze :) o Malena5 - gratulacje :) dbaj o siebie :) na drugą betę najlepiej po 2 dniach śmigaj :) o Hexe - silnych zarodeczków życzę :) o Jakie zalecenia po wizycie? Estrofem - 2 razy po jednej tabletce ... cały czas (zmienione dawkowanie, bo wcześniej miałam 3 razy 1 tabl) od 5 do 15 sierpnia - 2 tabletki luteiny na noc i dalej czekać na @. Później znów wizyta między 11 a 14dc. Spytałam, czy mogę coś jeszcze zrobić, żeby byc lepiej przygotowaną i dr zlecił mi badania: TSH Prolaktyna ACA - p/c antykardiolipinowe ATA (a-TG + a-TPO) Może wiecie dziewczyny coś na temat dwóch ostatnich badań? Co sprawdzają? Jakie wyniki są ok? Gdzie je zrobić najtaniej (w Gamecie łączny koszt 390zł) Miałyście to badane (coś mi się wydaje, że ktoś kiedyś o tym pisał, ale nie pamiętam kto i kiedy :( ) Wydaje mi się, że trzeba się z lekarzem skontaktować zaraz po otrzymaniu wyników??? Kurcze o to nie zapytałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka :))))) czekamy grzecznie ale sie ciesyzmy, nam lekaz nie zabronił ;P musi byc dobrze!! :) asiuleczkaj - ja czuje sie dobrze, dzieki ze pytasz :) martwie sie nadal borelioza ale antybiotyk zjadłam i nic wiecej nei zrobie... :) staram sie nei świrowac :) Hexe - oby dolegliwosci szybko ustapiły :) doremido ak Ty sie masz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, dr stwierdził że mam płyn na dzisiejszym usg. x Ja po punkcji czułam się doskonale, dopiero po transferze masakra, ale teraz już wiem dlaczego- delikatnie rosnąca beta powodowała przesączanie się płynu (tak to zrozumiałam). x Hexe, mi przyspieszyli transfer z powodu zarodka, powiedzeli, że Gamecie jest regułą, że pierwszy świeży transfer jest w 2-3 dobie i że nigdzie nie ma tak dobrych warunków jak w macicy ;-) O hiperce przy transferze nic nie mówili, bo było ok, potem mnie dopadło i to w dosyć delikatnej formie ( tylko 7 kom mi pobrali). Pij Kochana litrami :-) x Zuzka1212, dzisiaj jest 11 dpt dwudniowego zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanie ... sprawdziłam ceny tych samych badań w Salve Medica (druga klinika leczenia niepłodności w Łodzi i tam koszt wyszedł 223zł (czyli mniej o 167zł :( ) Zastanawia mnie skąd taka różnica ... Macie może wgląd w cennik Diagnostyki? Bo ja nie mogę jakoś nigdzie tego znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness na temat aTPO i aTG ja mogę coś powiedzieć. Podwyższone wyniki tych badań + podwyższone TSH daje chorobę Hashimoto, którą ja niestety posiadam. Niby to może powodować poronienia lub obumieranie zarodka. Chociaż endokrynolodzy mówią, że jeżeli TSH jest w normie wszystko powinno być ok. Ale jak widać po mojej historii coś może być na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka1212 - dzięki ... teraz wiem, że ATA muszę zrobić. o Kobietki a badanie ACA miała któraś z was zlecone? Proszę się na mnie nie złościć z powodu moich niecierpliwych wpisów :P chciałabym po prostu wiedzieć wszystko od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ACA to chyba chodzi o krzepliwość krwi i ryzyko mikozakrzepów, które są groźne w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Darkness, cieszę się, że jesteś zadowolona po wizycie :) rozumiem, że na nastepną też się do niego umawiasz? :) nie wiem, nic o ACA, a co do aTPO i aTg to robiłam je w Laboratorium ALAB, taniej niż w Doiagnostyce no i Gamecie. Wyniki tez dostępne w internecie :) *Malena, juuuuuuuuupi!!!!!! bardzo się cieszę i za całego serducha CI gratuluję :))) niech beta pięknie przyrasta :) przypomnij tylko, kto jest Twoim lekarzem, bo już się pogubiłam ;) *Julia, powinnaś order dostać za prowadzenie tego kalendarza!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness, a dlaczego musisz płacić za te badania? jesteś przecież w rządówce, tak? rozumiem, ze przed kwalifikacją sa one płatne, ale po takze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiuleczkaj nie bardzo bo mieszkam w jednym domu z rodzicami :( Ale dzięki za radę. Mam jeszcze sporo czasu, coś wymyślę. Ale już jesteś blisko. Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - owszem, jestem w rządówce ... nie zapytałam w rejestracji czy muszę płacić (zapomniałam), ale zadzwoniłam przed chwilą i usłyszałam, że badania są płatne... A co do lekarza ... wszystkie wizyty chciałam do niego umawiać, jednak nie do końca to jest możliwe, bo dr przyjmuje tylko we wtorki i czwartki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, jestem u dr Połacia. x Jas też dzisiaj już zostawiłam 200 pln, a w piątek z całym tym pakiecie co mi zlecono... Ech... Chyba, że pojadę w czwartek rano do diagnostyki i tam zrobię, pewnie będzie taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ja robilam te drugie to na zespól antyfosfolipidowy, nie mam teraz wglądu do swoich wyników ale robiłam w diagnostyce i koszt byl ok.170zl z tego co pamiętam ale za jedno a w tym są dwa. Anty tpo , tg tez robilam razem z tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę i zacznę zastanawiać się czy nie pójść na medycynę :P Dlaczego? Naszła mnie taka refleksja ... skoro ACA dotyczą krzepliwości krwi, czy przyjmowany po transferze encorton i clexane nie zafałszują wyników tych badań???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Malena5 gratulacje, trzymam kciuki za przyrost. Darkness w rządówce tylko badania na wirusy oraz estradiol I progesteron są refundowane. A ty chyba pisałaś, że łykasz estrofem, a ja zawsze brałam dopochwowo na przyrost endometrium. Hexe ja miałam tylko 6 komórek a brzuch od punkcji wzdęty do dziś I zapewniam to nie od ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka, dzięki za wytłumaczenie, jak to jest z tymi badaniami! :) Darkness, to mam nadzieję, że wiekszosc wizyt wypadnie Ci we wtorek lub czwartek własnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - byłoby miło :) o Szmacioszka - szkoda tylko, że do kwalifikacji rządali ode mnie i od m... badań na wirusy i musiałam je zrobić za własne pieniądze. Nieważne ... zastanawiam się tylko, czy wszystkie te badania są niezbędne. o Nie wiem jak wy, ale ja czuję się fatalnie. Boli mnie głowa i dolny odcinek kręgosłupa :( i to do takiego stopnia, że nie mogę wykonywać żadnych ćwiczeń na brzuch :( Macie może jakiś pomysł na te doligliwości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoReMiDo
Malena5 :-) cudownie! Bardzo się cieszę że kolejna szczęśliwa gametowka i mamusia na naszym forum! Z niecierpliwością sledzilam czy nie pisałaś :-) Z Pingwin bardzo mi przykro....Trzymam za Ciebie kciuki! Wiesz że nie ma takich słów.... Z Hexe cieszę się że już po punkcji :-) dziwne że nie pozwolili ci spać, bo ja spałam :-) ale teraz odpoczywaj! Czekamy na dobre wieści o zarodkach. X Ania bardzo mi przykro ze masz taka sytuacje z mężem....mam nadzieję że powalczyć o swoje szczęście, bo każdy na to zasługuje, a ty na 1000 % Z Darkness też bylam bardzo zadowolona z P.R :-) mam nadzieje ze tak jak i mi i tobie przyniesie szczęście! Z Nadzieja oby już było tylko dobrze! Z Szmacioszka cieszę się że wyniki na usg się poprawiły i jesteś spokojniejsza! Z Pixi dziękuję za pamięć! Ja czuje sie dobrze. Ale już nie mogę się doczekać wizyty w przyszłą środę 12 sierpnia. 4 tyg przerwy między wizytami daje mi się we znaki :-) już też nas ciekawi kto tam się kryje....chociaz tylko u Mh1 dziewczynka po ivf. Czasem zrobi mi się nie dobrze lub głowa zacznie boleć ale póki co od zeszłego pon nie miałam migreny z wymiotami i to mnie cieszy. Jutro idę na krew i mocz. Dziś 15 tydz i 3 dzień . Brzuszek w końcu mi się trochę zaokraglil....ciekawe czy przytylam, Okaze się w srode. Z Trzymam kciuki za starajace się i klujace, życząc wysokiej bety, a ciezarowkom zdrówka dla 2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena- piękna beta, gratulacje! Xxx Hexe- sporo komóreczek, pij dużo wody. Xxx Doremido- jak fajnie to juz rośniecie:) Xxx A u mnie jak w zegarku po 4dniach od odstawienia luteiny przyszła @, wizyta u dr we wrześniu. Xxx Ale będzie na wiosnę wysyp małych bobasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknelam tylko na malenke.Malena gratulacje. Pozniej to nadrobie wasze wpisy.Ja tak szybciutko jutro punkcja.Dr.powiedziala ze raczej nie bedzie teraz transferu ze wzgledu na etriadiol niecale 4tys.Zadnego bolu nie mam,tak jak w perwszej probie.Nawet nie wiem kto bedzie mi robil?Calkiem zapomnialam.Chcialabym zeby tym razem sprobowala ze swiezego zarodka.No nic zobacze co dr.powie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness jak ćwiczysz mięśnie brzucha to odcinek lędźwiowy musi byc przyklejony do podłoża, poszukaj na necie są specjalne ćwiczenia zeby wzmocnić odc.lędźwiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo - pierwszy criotransfer robił mi P. R. ... częściowo było udane ... wiem, że była implantacja. Boję się, że jesteśmy z m... za starzy i nasze Mrozaczki zwyczajnie nie dadzą rady :( o Golf - zaciskam kciuki za same dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - Kochana zaciskam mocno kciuki za sobotni transfer. Zbiory owocne, więc wśród nich na pewno znajdą się dorodne okazy, z których będą piękne zarodeczki :) Ja miałam tylko 16 komórek pobranych i wylądowałam na IP, tak brzuch bolał i był jak balon.. ale to chyba tak ma być niestety :( x Golf, Asiuleczkaj - rety Wy już prawie na finiszu.. Mocno zaciskam kciuki za Wasze punkcje.. x Malena - gratulacje :) x Ananasowa - tak, ja się gonapeptylem kłuję co dwa dni ;) x Julka - wizyta 6.08 jak pójdziesz krótkim protokołem to może w podobnym czasie będziemy miały nakłuwanie ;) x Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki.. myśląc o Was jak się macie w te upały... Współczuję, ale na szczęście mają potrwać tylko tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafka22s
..Hexe niezły zbiór :) A jaki miałaś estradiol? ..Ananasowa wizytę na rozpisanie stymulacji miałam 28.07 dlatego, że mój dr jest teraz na urlopie. Dostałam gonal 100j i menopur 150j ale dopiero zaczynam od 18.08, teraz mam tylko antki i gonapeptyl. ..Iza82 tak została rozpisana mi stymulacja, nie wiem dlaczego tak późno :( ..Nadzieja78, asiuleczkaj dziękuję :* ..Malena5 piękniutka beta :) Widać, że dla kropka jest bardzo dobrze u mamusi w brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×