Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Iza po tych wiadomosciach o komorkach ktore moga sie nie nadawac masz 2 zarodki i pozytywna bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide teraz do lekarza 30 wrzesnia a na polowkowe dopiero 7 pazdziernika. Musze zrobic badania. Wrocilam tez na joge dla ciężarnych. Za tydzien zaczynamy szkole rodzenia. W ogóle jestem strasznie zakrecona. To prawda że w ciazy jest mozg ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze z calego serca żeby kazda tu czekajaca mogla cieszyc sie ciaza i macierzyństwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam was poucinalo mi post kilka razy go edytowalam, dobrze ze sobie skopiowalam tekst! X Darkness, Julia czekamy teraz na Was! Julka mozesz przy moim niku napisac chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo dopisane:) Biedronka jutro niezmiennie zaciskam kciuki. Szmacioszka , golf, malena, Nel jaki u Was termin porodu? Pamiętacie którego urodziła Azzurro i goscx? Kiciolka jak idzie gonapeptyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita - przepraszam, ale już poprawiłam ... ja mam podwyższone anty - TG ... wynik 27,7 IU/ml a normy [0,00 - 4,11]. Lekarz przepisał mi euthyrox N25 w dawce 0,5tabl codziennie rano, na czczo, pół godziny przed posiłkiem. o DoReMiDo - :) o Szykuje się do pracy ... za oknem mgła i nawet nie jestem w stanie opisać, jak mi się nie chce ruszać z domu :( Pozdrawia ciepło życząc miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido fajnie wiedzieć kto tam mieszka. Łatwiej sie porozumiewać :) Darkness u mnie dzisiaj podobna pogoda i tez musialam wyjść już domu. No ale dupa w auto i jakos dalam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingwin123 - fantastyczna wiadomość. Gratuluję CUDU. Uwielbiam czytać takie wiadomości. x Julia83 - jesteś zaradną kobietką. Doskonale poradziłaś sobie z brakiem paliwa. Niejedna by się rozpłakała i nie wiedziała co począć. Jesteś niesamowita. x darkness77 - niech dobra passa i lepszy nastrój trwają nadal. x Iza82 - gratuluję :-) x MH1 - niedługo będziesz tulić swoje maleństwo. Ależ to szybko zleciało ;-) x rafka22s - przykro mi, że się nie udało. Odpocznij i nabierz sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness nie wiem jak u Ciebie ale u mnie robi się pięknie! Słonko wyszło i robi się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 - u mnie też słonko już ostro dogrzewa ... dobrze, że nie brałam żadnej bluzy czy kurtki ... zapowiada się duuuuże ciepełko ... o Jeszcze tylko 4 lekcje i zostaną 2 dni do weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami89 miałam podanego jednego pięciodniowego blastusia, przeżył rozmrożenie więc trzymam za niego kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido:) Biedrona 3 mam za dzisiejsza wizyte Rafka :(:( Julia odwazna jestes ze tak po ciemku szlas po paliwo,no ale nie mialas wyjscia:) Ja nie wiem kiedy mam termin porodu bo nie mam karty ciazy.Dopiero na 1 pazdz.ide na wizyte i wtedy mi zalozy to bedzie ponad 10 tydz.Ale raczej na kwiecien termin :).Czuje sie dobrze,nie mam mdlosci ani wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapchane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Mam pytanie do Was, dzisiaj 12 dzien po iui,nie wytrzymalam i zrobiłam betę...wynik 1,2mIu/ml. czy uważacie że jest sens powtarzać? normy dla labolatorium powyżej 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia jest sens powtarzać bo to dopiero 12 dzień. Zrób 14 dnia po IUI ale dzień w którym miałaś IUI licz jako 0. Może dopiero zarodek się zagniezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Nie śmiem wierzyć że się udało. Tak liczę iui miałam 04-09 po 9 rano na pękniętych pęcherzykach. Do jutra mam brać leki i tak naprawdę powinnam bete zrobić jutro ,niestety nie wytrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Biedrona daj znać jak po wizycie! Jestem bardzo ciekawa, ja mam wizytę z usg dopiero w sobotę;( nie mogę już się doczekać ;(( Rafka ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Tak liczę. iui miałam 04-09 po 9 rano. Nie śmiem wierzyć że może to coś zmienić. Do jutra przyjmuję leki więc powtorzę betę sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Się powtarzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Minia 78 myślę, że wynik ok, mi zawsze mówili, że ma być powyżej 1 po iui Julia mój termin 27.01.2016. Trzymam kciuki za owocną stymulację Agusia za twojego blastka też ściskam kciuki Oczywiście kibicuję Wszystkim i gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacioszka nie wprowadzaj Minie78 w błąd niby czemu po iui ma być powyżej 1 i to wtedy jest Oki, nie wydaje mi się. Minie bardzo mi przykro to pisać ale moim zdaniem to nie ma szans, nie poddawaj się następnym razem na pewno się uda trzeba w to wierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naturalny cud nie mam szans, korzystamy z dawcy. Nie mam siły żyć, nie wyobrażam sobie życia bez dzieci. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martita
Raffka wiem co przechodzisz ja sama przez to przechodzę 6 iui z dawcy nasienia nie udane. Podejście do in vitro też nie udane słabo się stymulowanie i lekarz stwierdził że nawet jak byśmy uzyskali kom to mogłoby być słabej jakości nie miałam siły nawet próbować. Ale zdecydowaliśmy się z mężem adopcje zarodka, szukaliśmy kliniki i jako jedyna od ręki że tak powiem zarodki ma tylko klinika novium transfer to koszt 3800. Wiem że może jeszcze za bardzo cierpisz w tej chwili by o tym myśleć ale może kiedyś rozważycie z mężem taka możliwość. Jak byś miała jakieś pytania to chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka przepraszam zapomniałam tyle nas tu jest.. Ale są jeszcze inne szanse, choćby adopcja zarodka ..trzymaj się bo to jeszcze na pewno nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka współczuję kochana. Masz złamane serce... Też nie wyobrażam sobie życia bez dzieci. Mówią że można się z tym pogodzić, ale mi jeszcze daleko do tego etapu. Walcz, bo to daje siłę do życia. Julita mam podobne wyniki antyTPO. TSH przy staraniach powinnaś mieć w okolicy 1. Nie wierzę że nikt Ci tego nie zlecił wcześniej. Ewidentnie Hashimoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Julita, ja tez mam hasimoto. Lecze je od 2 lat a mimo to poronilam. nie pisze tego zeby Cie zdolować, a jedynie zebys teraz nie miala wyrzutow ze tego nie zbadalas wczesniej. Podleczysz sie i sie uda!!! znajdz dobrego endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×