Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

No to wszystko się zgadza! No pewnie że byśmy pogadaly! Następnym razem podejde! Już wiem która to Ty. Gdybym pamiętala że masz wizytę to bym Ciebie wypatrywala. A ja pierwszy raz bez M byłam. I w piątek też sama jadę bo ma jakieś targi. Tylko zatankuje na full:) A Ty teraz już bez wizyty od następnego cyklu bierzesz estrofem? Też to przechodziłam już raz, ale w Gamecie inaczej. Znalazłam pierwszy minus. Że wyników nie dostaje online jak w Invikcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- No i super :) Rafka - jak tam u Ciebie? Julia- Ty to masz przygody, ale wiesz że to tylko wyjdzie Ci na szczescie, będziesz sie z tego śmiać za jakis czas. Proszę napiszcie co tymi protokołami pliiiiisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Rafka jak tam??Masz już wynik?Czekamy z niecierpliwością:) agusia jak tam po transferze? dbaj teraz o siebie:) i mów do brzuszka?Jakie miałaś podane zarodki? Julka ojej Ty to masz przygody...masakra...ale dobrze,że dałaś radę jesteś silną babką!!:) a Twoje komóreczki będą mega silne i będzie śliczny bobas :) już jesteś bardzo bardzo blisko:) a ja jeszcze troszeczkę:( ehh to czekanie jest najgorsze...już poświęcam się bardziej pracy...robię byle co byle tylko nie myśleć.. Iza Kochana doszło już do Ciebie?:) wierzyłaś od samego początku w swoje komóreczki,zarodki i widać skutek!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha chyba pytala który protokół lepszy dlugi czy krótki jesli dobrze pamiętam. Moim zdaniem nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, ja miałam krótki protokół z antagonistą, tak jak Julia. Fajnie, bo szybko, ale i tak hiperstymulację miałam... x Ja już po lekarzu. Powoli odstawiam Encorton i zmniejszam luteinę. Usg było piękne! Malutkie ma prawie 3 cm i machało rączkami, nóżkami, fikało koziołki. Magia, tak mi się buzia cieszyła! 06.10 idę na prenatalne (tak to się chyba nazywa?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha różnica jest taka że w długim zanim zaczniesz brać np menopur to wyciszasz się dodatkowo gonapeptylem. To indywidualnie jest dobierane. Jak wysokie AMH to powinno się robic krótki żeby nie przestymulowac. Ale invicta Wawa tylko robi długi bo uważa że jest bardziej skuteczny. Miałam długi wcześniej. Teraz krótki. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie udało się. Znikam na razie z forum . Nie dam rady udźwignąć tego wszystkiego. Jestem załamana a mój m to raczej nie mówić. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i pingwin gratuluję Wam bardzo :) Wrzesień okazuje się bardzo łaskawy :) Rafka22s - przytulam! Dziękuję wszystkim za pamieć i kciuki :) jestem już po i odpoczywam w domku przez najbliższy tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka- przykro mi :( moze jeszcze nie wszystko stracone i za jakis czas wrócisz do nas obwieścić naturalny cud, czego Ci życzę. To jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi czy lepszy jest krótki czy długi protokół. Wiem, że to wszystko zależy od organizmu. Pierwszą procedurę miałam długi z gonapeptylem i skończyło sie hiperką. Teraz dr planuje dla mnie krótki protokół (jezeli do niego dojdzie, wybiegamy troche w przyszłość, jezeli iui sie nie uda) przy moim wysokim AMH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi czy lepszy jest krótki czy długi protokół. Wiem, że to wszystko zależy od organizmu. Pierwszą procedurę miałam długi z gonapeptylem i skończyło sie hiperką. Teraz dr planuje dla mnie krótki protokół (jezeli do niego dojdzie, wybiegamy troche w przyszłość, jezeli iui sie nie uda) przy moim wysokim AMH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi czy lepszy jest krótki czy długi protokół. Wiem, że to wszystko zależy od organizmu. Pierwszą procedurę miałam długi z gonapeptylem i skończyło sie hiperką. Teraz dr planuje dla mnie krótki protokół (jezeli do niego dojdzie, wybiegamy troche w przyszłość, jezeli iui sie nie uda) przy moim wysokim AMH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka22 - bardzo mi przykro, miałam nadzieję, że się uda. Wypłacz się, odpocznij i wracaj do walki. Ale nade wszystko życzę z całego serca ... naturalnego cudu :) o Zocha82 - ja miałam krótki z antagonistą. Udało się uniknąć hiperki, chociaż i tak nie miałam od razu transferu (progesteron chyba za wysoki). Crio 2 Blastków i ... biochemiczna ... "sukces połowiczny", ale odnaleziona prawdopodobnie przyczyna - anty - TG podwyższone. W październiku kolejny crio ... oby ostatni :D o Malena5 - piękne widoki :) Dużo zdrowia dla Was :) o Nie rozumiem o co chodzi, chyba biometr "szaleje" ... Jest 20:04 a mnie łóżko już "ciągnie" na maksa :( A tyle jeszcze przygotowań do pracy :( Kartkówki niesprawdzone :( Ale za to cukierki kupiłam ... jutro imieniny :D i do pracy zanoszę ... taki zwyczaj :) Chociaż nie wszyscy przynoszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka22s - tak strasznie mi przykro :( Jednak mimo wszystkiego trzymam ogromnie mocno kciuki, abyś wkrótce podzieliła los Pingwinka... Życzę Ci tego z całego serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka współczuję, kurde jakie to wszystko niesprawiedliwe... Jak czytam Twój wpis to mam wrażenie że mnie też się nie uda i też znikne z forum bo nie dam rady... Nie masz pojęcia jak bardzo wiem co czujesz. Aż mi się płakać chce. Kochana nie masz mrozaczkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwin123
Rafał bardzo dobrze wiem co czujesz . Sama przez to przechodzilam. Może warto odpuścić a samo przyjdzie tak jak u mnie. Fakt denerwuje się teraz bardzo ale co ma być to będzie. W kazdym bądź razie jakoś tak do końca nic nie czuję. Wczoraj jeszcze zdążyłam się umówić na wizyte w piatek do lekarza do mnie. Wtedy wszystko się okaże. Dziewczyny czuję straszny niepokój. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwin123
Miało być Rafka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka tak bardzo mi przykro:(:( domyślam się co czujesz:(:(:* musisz teraz odpocząć aby znów powrócić do walki:* masz jakieś mrozaczki? Agusia ilu dniowe zarodki miałaś podane?:) pingwin 3mam mocno kciuki aby wszystko było ok:* tylko za bardzo się nie stresuj bo to szkodzi maleństwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka baardzo mi przykro, szczególnie jak sobie przypomniałam Wasza historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martita
Darknes77 a mogłabyś napisać ile wynosiło Twoje TP?) jakie są normy i co dostałaś by zbić ren wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martita - przykro mi również, ale widzę że się nie poddajesz... Tak trzymać!!! Trzymam kciuki... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka baardzo mi przykro, szczegolnie jak sobie przypomnialam Wasza historie :( ale nie poddawajcie sie, moze teraz potrzebny jest Wam glebszy oddech. Ja wierze ze jeszcze bedziecie rodzicami. Cudowna z Was para a Ty jestes fantastyczna kobieta i mysle ze Twoj maz doskonale zdaje sobie z tego sprawe i otrzymuje od Ciebie ogromne wsparcie. Bardzo Wam kibicowalam i jesli bedziesz chciala pogadac odezwij sie na fb. Ja tez powoli znikam z forum, podczytuje Was jeszcze ale jestem juz na innym etapie co nie znaczy ze nie trzymam za Was kciukow. Doskonale wiem jak smakuje porazka i jak to bardzo boli, wierze jednak ze wczesniej czy pozniej kazda z Was doczeka sie tego najwiekszego Cudu! Nadzieja, Darkness bylyscie że mna od poczatku i Wam kibicuje szczegolnie. Mam nadzieje ze Wy tez wkrotce pochwalicie sie zdjeciami swoich pociech na fb. Za kazda z Was 3mam kciuki, bardzo duzo wsparcia i cieplych slow otzrymalam na tym forum za co dziekuje. Walczcie mimo przeciwnosci losu! Cuda sie zdarzaja. Moj synej jest takim cudem! Ciekawa jestem czasem co u Sissi Cesarzowej??? Powodzenia dziewczyny na każdym etapie na jakim się właśnie znajdujecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martita
myślę że poddam się wtedy gdy przytulę moje maleństwo do piersi ;) to był mój trzeci transfer, pierwszy się udał ale niestety w 6 tygodniu ciąża obumarła... potem dwa następne całkowicie nie udane. Czekam teraz na okres i chce przystąpić do następnego. Po 6 latach walki 6 iui i nie udanym podejściu do in vitro zdecydowaliśmy się z mężem na adopcje zarodka i te trzy transfery to właśnie z adopcji zarodka. Dla nas to nie ma absolutnie żadnego znaczenia że nie bedzie to nasze dziecko biologiczne ale to my je wychowamy i bedziemy kochać najmocnej na świecie;) jest tyle zarodków które inne pary oddały do adopcji i one też czekają na kochający dom;) ale sie rozpisalam , bardzo mocno trzymam za was kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka okropnie mi przykro :( :( :( Zerknęłam specjalnie, żeby Twój wynik zobaczyć :( Przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich wpisów. Jutro postaram się nadrobić. Dziś padam już na twarz. Szczęśliwa padam :* Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, bylam tydzien w domu rodzinnym i poczytywalam i trzymałam kciuki! X Przede wszystkim gratuluje Biedronce i Moreli! Trzymam kciuki za dalsze etapy i rozwoj maluszkow! X Pingwin 123 super wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajesz nadzieje ze czasem po wielu niepowodzeniach los moze sie odmienić! Rafka strasznie mi przykro..... Iza po tych wiadomosciach o komorkach ktore moga sie nie nadawac masz 2 zarodki i pozytywna bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×