Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

``` a_gusia88 trzymam kciuki za jutrzejszy transfer ;) ``` julia83 patrzę na kalendarz i widzę siebie u góry ciężarówek. zaczynam się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 no to już tuż tuż... Niesamowite. Pamiętam jak pisałaś do nas o becie, najpierw nam bo M nie odbierał hihi. To były emocje. Moje początki przygody z IVF i myślałam że zaraz po Tobie i Milicie zaciaze... A Ty zaraz urodzisz a u mnie nic:( Iza to było bardziej niż pewne!!! Pytanie tylko czy jeden czy dwa maluchy! Gratki! Pingwin ja tak Tobie kibicowalam. Przygnebil mnie Twoj ostatni nieudany transfer, a tu taki News! Kochana zaciskam kciuki za 9 miesięcy Twojej ciąży! To jest CUD. Nawet po in vitro nie wszystko stracone! Biedronka pisałaś do gościa a ja nawet nie zdążyłam przeczytać jego wpisu! Szybka reakcja w usuwaniu. Jeszcze jeden wpis gościa i się przenosimy. To postanowione. Darkness dzisiaj byłaś w Gamecie??? Może się minelysmy bo ja spędziłam tam 3,5h!! Ale byłam zła. 1,5 godzinne opóźnienie plus wcześniej 2 godziny byłam żeby zrobić badania. Lekarz powiedział że na razie małe i mało pęcherzyków. Jakieś może 3 większe ale to dopiero początek więc zupełnie się tym nie martwię. Zwiększył mi dawkę od dzisiaj na 187 - o jedną podzialke na strzykawce i opoznil o jeden dzień zastrzyki orgalutranu. Miałam brać od dzisiaj a bede od jutra. No i nie mam wizyty w środę ani w sobotę, tylko zamiast tych dwóch jedną w piątek, zatem ananasowa nie spotkamy się :( U mnie niestety, chociaz bardzo się staram dbać o siebie, stymulacja nie może przebiegać bezstresowo. Tylko co wyjechałam z gamety , zdążyłam wjechać na ekspresowke i zabrakło mi paliwa. Kontrolka braku paliwa się zepsuła!!! To się nazywa pech! Zatrzymalam się na poboczu, ciemno jak w d... No bo przecież 1,5 godzinne opóźnienie. Ja nie swoim autem. Dzwonie po assistance bo mi przysługuje,żeby mi przywieźli benzynę, a mila pani pyta mnie co za autem jestem i który rok. Sprawdzam w dowodzie bo nie wiem, wszystko czytam, 2004. Miła Pani dziękuje za rozmowę bo pomagają w ten sposób tylko autom do 10 lat, no paść można! Ale przecież mój jest młodszy, ten zarejestrowany na mnie. To nic. No i d... Dzwonię na ubezpieczalnie - tylko podstawowy pakiet wykupił szwagier. Taka usługa jest odpłatna 260zl plus paliwo... Ehhh Widzę przede mną znak ze zjazd na stację za chwilę. Mówię Pani że sprawdzę co tam za zakretem i zadzwonię bo zniechecila mnie godzina bezczynnego czekania na pomoc... Włączyłam awaryjne i pomaszerowalam. Okazało się że jest Shell!!! Co za ulga. No ale kawałek to był. Jakieś 20 minut w jedną stronę w ciemnościach , dobrze że w telefonie jest takie coś jak latarka!! I co chwila tir obok mnie. Rrrrr Kupiłam zbiorniczek, zatankowalam i wróciłam do auta. Oczywiście w stresie czy jeszcze tam jest i ktos mi go nie holuje:) U mnie nie może być tak spokojnie, normalnie, tylko zawsze coś:) Dopiero o 23 byłam w domu. No i zastrzyk wzięłam godzine później. Lecę spać bo padam. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia trzymam kciuki za transfer! Musi być szczęśliwy! Pingiwn musi być dobrze. Z całego serca Ci kibiciję i trzymam kciuki! Morela, Ania, Mh1, Julia dzięki kochane :* Julia, mąż z mamą cały czas mówią, że 2 maluszki. Też się doczekasz. Na pewno się każda z nas doczeka! Ale przygoda okropna :( Dobrze, że sobie poradziłaś i to sama. Podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza musialam zobaczyć Twoja pozytywną betę i jest :-) !! Super. Pingwin to prawdziwy CUD :-) gratulacje..życie jest jednak nie przewidywalne i kolejny przykład dla podłamanych że zawsze trzeba mieć nadzieję. Julita odpisałam na fb Julia ;-) co za przygoda! Masz kobito jaja :-P. Estradiol jest ładny w piątek juz będą konkretne widoki na usg. Darkness :-) Biedronka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingwin to prawdziwy cud :) i kolejny na forum :) Iza82 wiedziałam że ci się uda z tak pięknymi zarodkami :) teraz czekamy na piękny przyrost betki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza82 - super :) ... jutro zbadaj przyrost :) Niechaj beta rośnie :) o Rafka22 - czekamy zaciskając kciuki :D o MH1, Biedrona1979 - :) o Julia83 - tak Gameta Rzgów wczoraj o 17.30. Może się widziałyśmy??? Jeśli jesteś blondi :) i byłaś wczoraj w białej bluzeczce i jeansach, to minęłaś się ze mną gdy czekałam w kolejce do rejestracji :) o Pozdrawiam ciepło ... rany jak mi się nie chce iść do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza82 - SUPER :D po cichu gratuluję :) x Rafka22s - kciuki mocno zaciśnięte :) Wiem, że będzie dobrze... x A_gusia - trzymam mocno kciuki za crio :* x Julka - ja pierdziele, Ty to masz przygody. Ja w tych ciemnościach raczej bym się nie odważyła kroczyć ;) W takim razie spokojnej dalszej części stymulacji życzę :* x A ja odliczam godziny do jutrzejszej wizyty ;) Dobrze, że rano już będą wyniki ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia gapowe sie płaci :-P śmiech na sali typowa baba bez wyobraźni ot co :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness tak! To byłam ja! Biała bluzka na ramiaczka:) Kurczę, byłaś za mną w rejestracji? Ja za mało obserwuje ludzi! Biedronka czekam z Tobą Rafka, Agusia dzisiaj Wasz dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież gościu :) Ty jesteś wszystko wiedząca i byś przewidziała że tym razem kontrolka się nie zaświeci. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness już wiem! Ty miałaś rozpuszczone włosy , taki trochę ciemniejszy blond. I spojrzalysmy na siebie jak przenioslam się na te krzesła przy oknie. Ehh szkoda że nie wiedziałam że to Ty! No ale kochana wyglądasz kwitnaco, pełen entuzjazm! Tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już podczas stymulacji jestem nierozgarnieta jak kobieta w ciąży :P Może to dobry znak. Dzisiaj patrzę na kartę stymulacji a tam jest jak wół żeby zwiększyć dawkę dopiero od dzisiaj. A ja już wczoraj zapodalam 187:/ Mój M mówi że nic się na pewno nie stało i żeby dzisiaj też wziąć 187. Normalnie mi się takie rzeczy nie zdarzają !!! Damn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pingwinku gratulacje. To już kolejny cud na forum. U mnie przecież były już dwa. U Alex też wydawało się niemożliwe. Teraz dbaj mocno o siebie. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka - o kurde... Może zadzwoń do lekarza? Wiesz zwiększona dawka wszystko przyspiesza... Ja na bank skontaktowałabym się z lekarzem, bo np. podgląd w czw a nie w pt będzie konieczny... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```julia83 ale masz dobrą pamięć! a co do Twojej przygody to bardzo współczuję. mi się kiedyś rozsypała nawigacja 200 km od domu, pierwszy raz na tamtej trasie, wszędzie objazdy, las, 23 godzina, telefon rozładowany. myślałam, że umrę ze strachu! dobrze, że miałam paliwo. udało mi się jakoś trafić na właściwą drogę i wrócić do domu ale ile mnie to nerwów kosztowało... ```rafka22s kciuki cały czas zaciśnięte. ```julia Biedronka dobrze radzi - skonsultuj się z dr żeby nie było, że wszystko szlag trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddzwonila do mnie Gameta. Lekarz powiedział żebym się niczym nie martwila i przyjechała na konsultacje w zaplanowanym terminie. Ufff. Chyba bardziej chodziło o to czy starczy mi Menopuru. A teraz będę musiała pewnie dokupić. No cóż jak to piszę gość gapowe się płaci. Moge płacić, oby było wszystko dobrze z komoreczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na szybko.... Pingwinku :D:D wspaniałe wieści!! trzymam kciuki ściskam Was Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pisałam do was wczoraj jednak mi się nie udało :( trzymam za was kciuki martita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingwin123 - super wieści. Cieszę się niezmiernie :) Dbaj o siebie. Oby tym razem nic złego się nie stało :) o Julia83 - Włosy ciemny blond, okulary i niebieski segregator :P Nie wiem czy z tym "kwitnąco" to nie pomyliłaś mnie z dziewczyną siedzącą na krzesłach pod oknem, która rozmawiała z kimś przez tel. :P Ja zwróciłam uwagę na dziewczynę w bluzeczce białej ("lejącej się") bez rękawów, która "nerwowo" :D przeglądała dokumenty (w koszulkę miała włożone). Później stałam 2 raz w kolejce do rejestracji i ta sama dziewczyna przeszła od strony gabinetów i wtedy spojrzała na mnie. To byłaś Ty? :) o Jeszcze 3 dni i weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness tak to byłam ja. Miałam kartę stymulacji w koszulce:) i wtedy odbierałam wynik estradiolu i od razu napisałam na forum. A Ciebie doskonale kojarzę. Widziałam Cię 2 razy więc pewnie jeszcze wtedy jak wychodziłam żeby zadzwonić. Byłaś uśmiechnięta stąd mówię kwitnaco. A o której byłaś drugi raz przy rejestracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia83 - jakoś przed 18 chwilkę ... zaraz nam ktoś tu zarzuci, że sobie pogaduchy nie na temat urządzamy :P Miałam ochotę podejść i powiedzieć, żebyś się nie przejmowała, że sama to niedawno przechodziłam i trzeba myśleć pozytywnie :D Szkoda, że nie starczyło mi odwagi ... Pewnie byśmy sobie pogadały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×