Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość ewap156
Hej dziewczyny u mniue krwawienie juz ustalo i krwiak sie z mniejsz ja chodze tylko do ubikacji nawet posilki mam do lozka i miakam spokoj z bolem brzucha a wczoraj bolalo i wxdzien i w nocy ile max no spy bralyscie i bardzo mnie to zmartwilo a najgorsze ze no spa na mnie nigdy nie dzialala .Myslalam ze ten bol zwiastuje znowu krwawienie z krwiaka bo tak mialam w szpitalu ale. Jednak nie .ja jestem w 11 tygodniu czyli idziemy podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość morela, Biedrona1979 - super bety. Gratuluję kobietki. Jesteście w ciąży :D:D:D x Azzuro - gratuluję synka o życzę Wam samych cudownych chwil. x rafka22s, Iza82 - kciuki zaciśnięte za Wasze bety. Wierzę, że pójdziecie śladami moreli i Biedrony. x ewap156 - cieszę się,że krwiak jest mniejszy. Leż i pachnij, jeśli tak trzeba ;-). Ja nie plamiłam intensywnie, ale lekarz mówił, że gdyby plamienie wystąpiło to brać no-spę forte 3x1, a w razie silnych bóli miałam brać tabletkę relanium. x julia83 - życzę samych dobrych wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) nie bylo mnie trzy dni i mialam masę czytania, dzieję sie czyli jak zwykle burza mózgów :-P nie odniosę sie do wszystkich ale kazdy wpis przeczytałam, i albo sie uśmiechnęłam albo chwile zamyśliłam :-) jestem z Wami . ewap nospe max trzy razy po jednej do tego przy silnych bólach w szpitalu podawano mi paracetamol i pyralgine w kroplówkach po 500j. Dr.mówil ze w razie boli mogę w domu paracetamol ale nie korzystałam. Teraz wróciłam do nospy i magnezu bo od kilku dni znów mnie pobolewa brzuch, wtedy kladę sie na lewym boku i przechodzi. Malena juz tak daleko zaszliście ze będzie tylko lepiej:-) u mnie 14tc .. Biedronka karta ciąży w 6 tc na wizycie serduszkowej, o ciąży w pracy wiedzieli od samego początku bo jak dzwoniłam ze będzie L4 to powiedzialam w czym rzecz. Julia wykonam zadanie :-) tylko sie trochę ogarnę kochana :-) Dla Azzurro ogromne gratulacje :-) mamy nadzieję ze wszystko odbyło sie w miarę szybko i oboje mają sie dobrze .. pozdrawiam wszystkie dziewczęta !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Dzień dobry! Mh1, bardzo wzruszył mnie ten link, który wstawiłaś... Ewap, też jestem zdania, że lepiej wziąć nospę niż czekać aż ból sam przejdzie. Azzurro, buziaki dla nowo narodzonej Kruszynki! Nadzieja, dziękuję, że piszesz nam o różnych bólach, bo czasami się zastanawiam czy ze mną jest wszystko ok, bo czasami muszę nospę brać... A ja dzisiaj miałam totalny zjazd ciśnieniowy, tak mi słabo było, że mąż musiał śniadanie dokończyć... Masakra... x Dziewczyny, czy Wam też zacina się forum na bardzo długo? Czasami jak dodaję post, to nie widzę go (ani innych odpowiedzi) przez ponad 2 godziny. Irytuje mnie to okrutnie! Wieczorne odpowiedzi mogę przeczytać dopiero rano i na nic odświeżanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena wiem jaki to strach i ile znaczą słowa pocieszenia ze ktoś tez to przechodzi/ł i mimo to jest wszystko ok :-) dr.kazal mi brać nospe regularnie trzy razy dziennie razem z magnezem zeby do bólu nie dopuścić a nie czekać na skurcze i dopiero wtedy bo to nie ma sensu. Nie trzeba bać sie nospy nie jeden lekarz mi to powiedział w trakcie mojej walki o utrzymanie ciąży. Mówil jeszcze zeby popijać wtedy melisę. Jak po czterech tyg brzuch sie uspokoil to dawkę zmniejszyłam do zwyklej nospy a potem odstawilam ale teraz znów biorę. Odpukać nie wymiotowałam 3 dni :-) tylko lekkie nudności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```malena5 ja też się wzruszyłam i dlatego chciałam się nim z Wami podzielić. miłego dnia drogie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No spe biore 3razy ale na mnie no spa nigdy nie dzialala a jaki u was jest ten bol bo u mnie jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap, mam taki sam ból, ale nie cały czas, wieczorem najgorzej. Na mnie nospa też nie działała jak miałam @, ale teraz daje radę :-) x Nadzieja, nie zazdroszczę wymiotów, ale z drugiej strony jak ich nie ma, to też jest niepokój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez się przycina forum...niestety niektore Wasze wypowiedzi czytam z kilkugodzinnym opóźnieniem;( a te posty "przepycham" to mnie tak rozśmieszyły ;p nasze forum zmienilo się w mały zatkany kibelek! ;p U mnie dzisiaj juz lepiej z humorem, próbuje myśleć pozytywnie i uwierzyć w końcu w Nasze szczęscie:) A moje koleżanka mi wczoraj powiedziała, że jest w ciązy:) bardzo jej pogratulowałam, i tylko się uśmiechnęłam do mojego kropka:) Zresztą u niej to była wpadka, bo w poprzednim cyklu oddawała swoje komórki do invikty dla par, które potrzebują dawców(piękny gest!) i wszystko jej się rozlegulowało...i sama zaszła w ciąze ;) Ananasowa jak samopoczucie u Ciebie? Nadziejka cieszę się, że Twoje mdłości ustały!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela :-) Malena absolutnie mnie to nie martwi bo to juz czas najwyższy zeby te straszne mdłości odeszły w siną dal ;-) :-) ewap dokładnie bóle jak na @ , czasem klucie, ciągnięcie..wiecie na mnie niby nospa tez nie działa ale jak bralam regularnie to na pewno w jakiejś mierze rozkurczala co miala rozkurczyć a bez niej byłoby gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zwykła nospa nigdy nie pomagała, ale forte już tak. x Nadzieja78 - no już wielki czas pożegnać mdłości i wszelkie niedogodności. Teraz będziesz wchodzić jak to mówią w "miesiąc miodowy" ciąży. x Morela15 - czasem takie cuda się zdarzają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta nospa nie do konca jest tak bezpiecznie wiec nie wciskaj kitu ze twoj lekarz mowi ze nie trEba sie jej bac i tak jest napewno. Otoz zaden lek nie jest badany na ciezarnych jedynie jest informacja ze brac jesli korzysci przewyzszaja ryzyko w ciazy. I nie mowie zeby nospy nie brac wcale bo poki co nie ma innych lekow na skurcze. Ale nospa nie jest obojetna dla dziecka wiem bo kilku lekarzy to mowilo rowniez pediatrzy ze wiele dzieci "z nospy" maja napiecia miesniowe. Jednakze na dzien dzisiejszy zaleca sie nospe na skurcze ale nie radzila bym jej jak cukierki pic 3 razy dziennie i to tej silnej jesli nic sie nie dzieje. W klinice wielu lekarzy rozsadnych radzi wrazie bolu wziasc jedna nospe mocna a gdy bol ustapi sporadycznie raz na dwa dni jedna tabletke ale tej slabej. Nie pisze tego zeby kogos obrazic (wiem jak skaczecie do gosci) ale bedac 3 lata temu w pierwszej ciazy rowniez zmagalam sie ze skurczami i to cala ciaze i wtedy dostepny byl fenoterol i (w niektorych gabinetach adalat) i te leki byly podawane przeciw skurczom i wtedy kazdy z lekarzy a bylam w spzitalu X razy i mialam doczynienia z wieloma mowil zeby nospy unikac jak ognia bo ma szkodliwy wplyw na plod. A wychodzi to nawey po latach. Bedac teraz w ciazy nagle lekarze ktorzy kiedys kazali mi nospe z domu wyrzucic zmienili zdanie i tez daja nospe bo muszs bo nir ma innego leku. (z jakichs powodow wycofali fenoterol i adalat) widicznie tez musial byc szkodliwy ale takich informacji nikt nie poda. Wiec ja z dobrej woli daje wam rade nie bierzcie tego gowna lepiej 3x1 magnezu a nospe wrazie potrzeby a nie profilsktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzyj swoje wywody gościu wiarygodnymi źródłami :-P tylko nie wstawiaj artykułu z przyjaciółki czy forum :-P napięcie mięśniowe zdaje sie masz do teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka, czekam na informację o wysokiej becie :) Też dziś będę testować. Muszą być 2 wysokie bety! Miałam podane 2 zarodki 6BB i 4BB (tak mi dr powiedział). Dzięki za kciuki :* Ja za Ciebie też trzymam! Też mam objawy okresowe już od punkcji albo wcześniej. Dziś się bardzo nasiliły. I robiłam sikańca... i nie wiem czy to moja wyobraźnia czy jest cień cienia kreski... no ale kilka h i będzie wszystko jasne. <> Julia, daj jak stymulacja? Ciężko było bez męża ale potem nadrobiliśmy 2 tygodnie razem :) A na panieńskim było super, nawet nieco potańczyłam - tak bez odrywania nóg od parkietu hehe :) A Ty jak tam na weselu? Wybawiona? <> MH1 no ale to dobrze, też wolę mniej miłego dr ale żeby wszystko wyjaśnił i był szczery i wiedział co robi. Czy możesz powiedzieć gdzie się leczyłaś? <> PikiDiksi :( :( bardzo mi przykro. <> AZURRO GRATULACJE!! Buziaki od cioci Izy :) <> Darkness :( ta @ zawsze nie tak... O ciekawa pozycja, kiedyś na pewno im sie przyda. Może też kupię. Też lubię takie radosne okoliczności :) :) <> Biedrona :* też trzymam kciuki, żeby beta rosła i rosła. MNie też boli dziś brzuch i to bardzo, przestraszyło mnie to. Ale po Twoim i moreli wpisie troszkę odetchnęłam. <> Ewap najważniejsze, że jesteście w domu i na pewno będzie dobrze. A leżenie to na pewno koszmar :( Cieszę się, że się poprawiło. Dzielna jesteś. <> gość morela, też byłam tydzień na L4 (mój też się uparł ale i sama miałam na to chęć) i nie mam z tym problemu. Są rzeczy ważniejsze niż praca. Trzymam kciuki za rosnącą betę. Będzie dobrze, nie zadręczaj się tak :( <> kkahha :* dzięki :* <> Malena :( to od dziś mąż robi śniadanie i podaje do łóżka :) Też tak czasem mam z forum ale to chyba jak się na kolejną stronę musi zapisać. <> Morela WOW! No to piękny gest ze strony koleżanki. I też dostała nagrodę, nawet nie wie jaką :) <> U mnie tak jak pisałam, dziś ból brzucha jak na @ ale za kilka godzin będę wiedzieć co to znaczy. Trzymajcie kciuki, źeby beta była wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny gość ma problem z czytaniem ze zrozumieniem ehhh... nie napisalam zeby łykać jak cukierki tylko jeśli mialam non stop bóle czyli skurcze to chyba logiczne ze kazal mi brać ja regularnie niż czekać na poronienie. Nospa nie jest jedynym lekiem na skurcze, jest jeszcze scopolan i inne leki które mogą podać w szpitalu. dziewczyny ja sie z tym forum żegnam bo miarka sie przebrała, jestem teraz bardziej nerwowa niż zwykle i po prostu szkoda mi zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
Hej. Nie będę się rozpisywał bo zaraz jadę do taty. Ale mam 2 pytania. Gdyż poznałam przyczynę moich poronień. Są to jakieś przeciwciała tarczycowe. W skrócie lekarz wytłumaczył mi tel dziś że mój organizm sam niszczy moją tarczycę. I teraz pytanie brała któraś z Was taki lek Eutyroks N25? I czy jakoś pomógł. A drugie pytanko do Nadziei. Czy miałaś robioną Histeroskopię e Artemidzie? Bo ja mam mieć robioną i jestem ciekawa jak to się odbywa. Napiszę resztę wieczorem. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc jestem 11 dzień po transferze dziś rano zrobiłam test ciazowy i wyszedł negatywny po paru godzinach spojrzałam na niego i jest dość wyrazna druga kreska wiem ze nie należy odczytywać wyniku po 15 minutach ale robiłam już sporo testów i nigdy mi nie wyszła druga kreska. Na badanie krwi idę jutro. Może powiecie mi czy miałyśmy kiedyś taka sytuacje i jak to się skończyło. Dodam że test to pink test pozdrawiam. Martita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cos dziewczyny gosc morela i ja to jest ta sama osoba;p tylko jak pisze z telefonu to nie moge sie zalogowac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza kciuki za wynik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, kciuki zaciśnięte! Ja też widziałam bladziocha na teście i mojemu niosłam czyczasem nie wyobraziłam jej sobie :-D Będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita często cień kreski okazuje się pozytywną beta więc myślę że u Ciebie też tak będzie! Daj znać jutro! Nadziejka na spokojnie :* Ja słyszałam że duphaston ma zły wpływ na płód - lekarz powiedział że jest to przyczyna problemu z bioderkiem u mojej bratanicy. Ale bez tego leku ciąża by się nie utrzymała... Uwierz mi gościu że Nadzieja wolalaby tej nospy nie brać, ale wybrała mniejsze zło. I nie musisz takich rzeczy tłumaczyć. Iza na weselu wybawilam się mimo że było bezalkoholowo. :P Rafka Iza czekamy! MH1 na lezaco nigdy nie próbowałam zastrzykow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie wytrzymałam i po przyjściu do domu wyciągnęłam po jednym teście ciążowy, z każdej firmy jaki miałam (przez te lata to jednak od czasu do czasu coś tam kupowałam). I niechciący też test owulacyjny. Test owulacyjny wyszedł wyraźnie, jeden test ciążowy no ja coś widzę, pewnie normalni ludzie by nie widzieli a na drugim teście ciążowym widzę na pewno baaaardzo bladą drugą kreskę!!! Nie mam już drugiego tej firmy bo bym zrobiła jeszcze jeden czy nie jest zepsuty! Szkoda, że nie zrobiłam go rano! Niech już będzie 21 bo oszaleję do tego czasu!! Siedzę i płaczę ze szczęścia już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafka22s
Iza82 oczywiście że trzymam kciuki. Czekam z niecierpliwością na info o wysokiej becie. Mnie dzisiaj boli krzyż, promieniuje aż na pośladki. Nie poszłam dzisiaj na betę, bałam się . Sikanca tez nie robiłam. Azzurro gratuluję z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Witajcie. Mam pytanie do Was o iui. Ile dni po zabiegu na pękniętym pęcherzyku można zrobić betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja miałam inseminacje, to lekarz zawsze zalecał dwa tygodnie po robiec bete:) Iza czemu tak długo na wynik czekasz?:( do 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita ja biorę euthyrox n 50, mam niedoczynność tarczycy. Histeroskopie miałam robioną w Artemidzie tzn dostałam skierowanie do szpitala i lekarz z artemidy mi wykonał te badanie. Leżałam w szpitalu 2 dni, nie placilam za to bo byłam na NFZ. Wiem że to pytanie do nadzieji ;) ale chcę pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×