Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
Darkness który to Twój dpt? Za wizytę stwierdzającą ciążę kliniki pobierają już opłatę, są ponoć takie które tą 1 wizytę mają za darmo ale pisałam w tej sprawie do MZ i jest to ich wolna wola. Mnie skasowali 200 zł, a normalna wizyta w klinice to 150 zł, za kolejną wizytę (bez usg) też zapłaciłam 200 zł i wtedy wiedziałam że nie chcę prowadzić ciąży w klinice. Moje wcześniejsze doświadczenia przy dwóch procedurach też były niemiłe bo płaciłam niemal za każdą wizytę. <> Szmacioszka to wymiary bobasa bdb, u mnie prenatalne było w 12 tc ale z usg wyszedł 13 tc, dziecko miało wtedy 6,7 cm. <> Nadziejko jak samopoczucie? Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
No wreszcie działa .. Darkness tak jak pisalam wcześniej, czekamy do poniedziałku :-) Justynka widać ze są jakieś wiadomości ale nie widzę ich po prostu nie wiem o co chodzi czy mi sie fb przywiesiło.. Szmacioszka dziewczyny mają rację czytalam tez trochę na ten temat, nie martw sie. Zuzka Ty serduszkowa masz 24, a ja zapisalam sie na 23 tez na wizytę zobaczyć chociaz dobrze umiejscowioną kropkę..to będzie mój 24 dpt Kinia niech m.sprobuje wit.ProMen, poza tym dieta na wzmocnienie orzechy brazylijskie itd nie załamuj sie bo tak jak dziewczyny pisaly, to się leczy .. Zosiu u mnie bez zmian, czasem boli , czasem nie, nie plamie i nie mogę doczekać sie wizyty bo mozna zwariować jak tak boli kilka godzin to się wszystkiego odechciewa. Czytam fajna książkę "Utracona i odzyskana" Lucy Foley wciągnęła mnie i jakoś czas leci. pozdrawiam wszystkie dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia.D - wczoraj był 21dpt. Beta wyszła 438,71 mIU/ml. Najgorsze w tym wszystkim jest to czekanie. Nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj do innego laboratorium, bo przecież zawsze może być jakaś pomyłka. Wynik z dziś (po 19 godzinach od ostatniego) - 441,3 mIU/ml. Z tego całego stresu zaczęło mnie boleć w okolicach splotu słonecznego ... jeszcze mi tylko nerwicy brakowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness... nie wiem co napisać, mam nadzieję, że to pomyłka... Xxxx Nadziejko ufam, że limit naszych nieszczęść wykończony. Ja trochę jestem przerażona moją wysoką betą. Przy pierwszej ciąży będąc w 7tc miałam betę ok 9 tys a teraz 16dpt i już 11tys!!!! Na początku straszyłam M, że to bliźniaki. Potem przeczytałam, że wysokie bety są przy dziewczynkach - co go bardzo ucieszyło;) Ale ostatnio trafiłam na info o zaśniadzie groniastym:( i od tamtej pory już nic na ten temat mie czytam! Podobno serduszko już można zobaczyć w 21dpt, więc trzymam kciuki, że Ty właśnie zobaczysz!;) a potem ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuzka ja tez miałam cykora z tym zasniadem groniastym, ale tez myslałam ze moga to byc blizniaki no i sa:) teraz przechodza etap zabkowania, wiec nic innego nam nie zostało jak czekac na pierwszy zabek:) nadziejko juz wiem:)pytałam kiedy masz wizyte pecherzykowa:)23 musi byc szczesliwa data:)dla mnie jest bo w tym dniu 32 lata temu przyszłam na swiat jako pierwsze dziecko moich rodziców:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka to prawda Twoja ostatnia beta oszałamiająca :-) tylko sie cieszyć ! Tez slyszalam gdzieś opinie z płcią, podobno byly jakieś badania w tym kierunku..jeszcze tydzień i wszystko sie wyjaśni, bo najgorsza w życiu jest nie wiedza ;-) ja zrobię betę w środę zeby dr.na wizycie pokazać przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadzieja wierze ze tak bedzie:* justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! Kinia- gdy mój męża wyniki po zabiegu pokazały 0 plemników, byłam przerażona, przed zabiegiem było ponad 7 mln. Na szczęście biopsja nam pomogła. Dziś byłam na wizycie kontrolnej po punkcji, no i mamy 4 bardzo dobrze rokujące zarodki. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda zamrozili 4 blastocysty ? To super wynik :-) zawsze to raźniej ze "w razie co.." Julia fajnie ze będziesz już działać, widzę ze po dlugich protokołach na forum przyszedl czas na krótkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja- pewnie że tak :) jutro zamrożą, a ja niecierpliwie czekam na sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka 7 pęcherzyków reszta drobizna, zapłodnili 6 , jedna mi podali i zostala jedna.. Estradiol marny ok.1600. Ty kiedy startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane po przerwie :) Myślałam sporo o Was, ale przyznam szczerze, że nie zaglądałam. Mieliśmy z M. układ, że żyjemy na urlopie bez netu ;) Udało mi się odpocząć od tematu i w ogóle nie myślałam, może dlatego że jestem jakaś zobojętniała na wszystko i za bardzo nie wierzę, że tym razem się uda... Jak M. na urlopie coś mówił, że jak będzie dziecko to coś tam… ja przemilczałam i szybko zmieniałam temat ;) Ale urlop był SUPER i przynajmniej wypoczęliśmy :D x Zuzka1212, Chuda23 – gratulacje :D X Nadziejka – gratulacje Kochana :D cieszę się, że w końcu możesz odetchnąć.. Teraz z niecierpliwością czekamy na wieści z wizyty serduszkowej :) X Hexe – ja też mam wrażenie, że wszystkie skutki uboczne stymulacji mnie dopadają ;) ale damy radę Kochana.. Zobaczysz! Mam wrażenie, że ostatnio podzielam Twój nastrój oprócz mdłości póki co ;) X Magda7814 – gratuluję pięknego wyniku :) i życzę powodzenia na dalszym etapie… Twój estradiol był na takim wysokim poziomie i mimo to uniknęłaś hiperki? x Julia – cieszę się z Twojej determinacji i woli walki :) Nie bardzo rozumiem postępowania Klinik i chyba nie zrozumiemy. Najważniejsze, że ostro działasz. Trzymam mocno kciuki!!! x Szmacioszka – wierzę, że wszystko będzie dobrze i skończy się tylko na strachu… x Syllkaa – dużo, dużo i jeszcze raz dużo zdrówka dla Kubusia i sił dla Ciebie.. :) x Kkinia – mój M. też miał 100% nieprawidłowych plemników i po pólrocznej suplementacji wyniki poprawiły się i teraz mimo liczby, która skacze od 1 mln do 23 mln to morfologia wynosi 3-4%. To nie jest szałowy wynik zdaję sobie sprawę, choć norma niby od 4%, ale to wszystko zależy od liczby plemników *****iwych.. My nie mamy szans na naturalne poczęcie bo jak z 23 mln *****iwych jest 60%, a z tego 4% prawidłowych to sama rozumiesz.. Zależy jakie są u Was pozostałe parametry.. Głowa do góry może uda się je poprawić suplementacją i dobrą dietą :) x Darkness – trzymam mocno kciuki za dobre wieści w poniedziałek… x A_gusia – jak tam samopoczucie? Od dziś zaczęłaś stymulację :) Nel – Co u Ciebie??? x Iza82 – kciuki zaciśnięte… x Annie84 – zaglądasz tu jeszcze? Co u Ciebie Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darkness twoja beta jest niestety zbyt niska,te przyrosty świadczą na niekorzyść przykro mi :-( wg mnie juz po drugim badaniu krwi nie było ok ale nie chciałam Cie dołować.traymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona1979- dałam radę, w poniedziałek miałam punkcję, dopiero wczoraj poczułam się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzuro
Zuza- na innym forum dziewczyna w 15 dpt miała betę 11tys a tydzień potem czyli 22 dpt już 105 tys. Strasznie sie wystraszyla i w glowie miała negatywne scenariusze. U niej w dodatku pęcherzyk byl bardzo rozmyty i lekarze kręcili glowami ze to nie skończy sie dobrze. Teraz jest w 20 tygodniu ciąży, spodziewa sie jednego dziecka i póki co wszystko wskazuje ze jest zdrowe. A ten zaśniad zdarza sie rzadko. Ja tez się o nim naczytalam wczesniej, niepotrzebnie, lepiej wszystkiego nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 20:27 - "...nie chciałam cię dołować..." ... to po co pisałaś??? Jestem inteligentną kobietą i wiem czego mogę się spodziewać I kolejny raz proszę ... oszczędź sobie takie komentarze ... ja ich zwyczajnie nie potrzebuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Azzurro nie mam wypisanych tych trisomii, o których wspominałaś, może będą z wynikami krwi Nadzieja i Biedrona dzięki za pocieszenie, jednak trochę mnie to stresuje, poczekam na wizytę u genetyka i wtedy zdecyduję czy robić aminopunkcję czy niffty Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darkness77 - nie możesz tak się odnosić,przykro nam jest,że tak się stało- chociaż nic straconego. Wiele kobiet przechodziła negatywną betę i ty też komentowałaś to. Wiem,że jest ci teraz ciężko ale twoje zachowanie jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Zosia, fakt dzidzia duża, a jak wyciągnęła nogę, to mega długa, Twoja dzidzia też duża. Darkness trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjness kurczę przykro mi,ale naprawdę nie traktuj ludzi obcesowo bo to niegrzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20:51 - przecież Darkness nie napisała nic obraźliwego ... Gość z 21:00 - przeczytaj sobie definicję wyrazu obcesowy ... przecież dziewczyna wyraźnie napisała, że prosi o nie pisanie, że komuś przykro itd ... można zwyczajnie było uszanować jej prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy slepe jestescie dalej? Na wsszym forum jest jakis trol tzn jedna z was ktora sie nie loguje a komentuje w taki sposob. A co do darkness tu raczej nie ma szans na zdrowa ciaze -takie zycie ale to nie powod odnosix sie do innych z fochem! Piszesz na forum ogolnodostepnyn gdzie kazdy ma prawo komentowac (tym bardziej ze ty zawsze komentujesz kazda swoimi "radami") jesli nie Yczysz sobie komentarzy to po co to pisalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej też nikt nic obraźliwego nie napisał-a jak już coś się napisze,że jej przyrost o niczym dobrym nie świadczy to już wielka obraza. Wiele z nas to przechodzi i nie musi tak się bulwersować,tym bardziej,że jeszcze nic straconego. Jak innym się nie udawało to też stawiała swoje komentarze. Nikt tu nie jest złośliwy wręcz przeciwnie wszyscy trzymamy kciuki za to aby jej się udało,tylko trochę szacunku dla innych bo każdy chcę wyrazić swoje zdanie. Takie chwiejne nastroje mogą świadczyć o czymś dobrym :) głowa do góry albo jest nam pisanie mieć dziecko albo nie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darkness... Uszanuję Twoją prośbę, mam jednak nadzieję że Twoje marzenie spełni się jak najszybciej... <> Szmacioszka to już taki mały człowieczek ;) mój miał te prawie 7 cm ponad 1,5 miesiąca temu, mam nadzieję że teraz już trochę podrósł ;) w środę mam wizytę to może dowiem się ile mierzy i waży aktualnie, a najbardziej czekam na połowkowe 3 sierpnia. <> Nadziejko cieszę się że wszystko dobrze :* Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Szmacioszka- dziwne. Z tego co kojarzę to inne dziewczyny z forum tez miały wpisane to ryzyko. Przeciez o to wlasnie chodzi ile wyjdzie zeby podjąć kolejne kroki. Ja robiłam w Gamecie i potem moj prowadzący tez z Gamety wlasnie tylko spojrzal na to ryzyko i dalej juz na nic nie kierował. To tak jak byś miała niepelny wynik tego badania. No ale cóż. Skoro idziesz go genetyka to pewnie Ci dalej doradzi. Jak chodzi o mnie to ja gdyby cos bylo zle to robilabym amniopunkcję bo ona jest najpewniejsza, choc jeszcze jest biopsja kosmowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness - nie reaguj na wpisy proszę... x gość dziś - piszesz „na Waszym forum”, tzn. że cały czas nas podczytujesz skoro wszystko o nas wiesz? Ciekawe tylko w jakim celu? A może też jesteś jedną z nas… x gość dziś – a Ty z kolei musisz być jedną z nas ;) x Dziewczyny proszę miejcie na tyle odwagi żeby się podpisywać, zwłaszcza że nie zawsze piszecie jako goście, żeby kogoś obrazić. x Ania1602 - zapomniałam zapytać jak tam się mają sprawy u Ciebie? Na jakim jesteście etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×