Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gośćucztru
gość dziś ... jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut....jeszcze kilkanaście dni...jeszcze chwilka...zobaczymy co wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20_41
Mogliby raz jeden zapomnieć się, urwać z codzienności, zawagarować ze szkoły życia. I uciec razem na dzień i noc, tam gdzie ich anioły, gdzie mogliby razem wędrować, zachwycić się sobą i pięknem. Potem wrócić z bagażem wspomnień do szarej rzeczywistości. Marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taki ulubiony zwrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dawaj zimna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.41...może tak zrobią. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćuczuciowy trup dziś no... to dołożę kilka detali do scenariusza... No to ja tez:) Panie A...Adamie czy jak Ci tam:)...jak sie rozkreciles:) Wracam z pracy a tu taka lektura... Klamiesz klamiesz klamiesz-jak zawsze. Na kilka pytan odpowiem ja bo Ty juz pewnie sam sobie nie wierzysz. gość dziś Kłamiesz aż się za Tobą kurzy uczuciowy. Czy jesteś lojalny wobec swojej żony? Wie o tym, że w Twojej pięknej główce rodzą się takie fantazje?Odpowiadam...Nie wiem czy wie o fantazjach ale wie o mnie. gośćucztru dziś gość dziś ... godziny tego tematu już są policzone...Odpowiadam: Tak...trupek juz sie zegnal z tym tematem kilkanascie razy:Ze mna juz sie tak zegna 11 lat... gośćut dziś gość dziś ... zdecydowanie nie... nigdy się nie bawiłem...Odp: Owszem, zawsze sie bawiles i ta zabawa trwa do teraz:) szkoda tylko,ze kiedy ja podlapalam jej smak Ty chcesz sie z niej wycofac...Rzeczywiscie jest to jakas odskocznia.Prawda jest tez taka,ze oboje moglibysmy sie spotykac z kim sobie tam chcielibysmy...gdybysmy chcieli:)widocznie bardziej kreci nas ta zabawa w sieci...Uszanujcie Panstwo te dewiacje... gośćuczuciowu trup dziś ... tytułowa "SKARBIE" ma męża którego bardzo kocha, tak się przynajmniej wydaje Ut... Ut ma żonę od której nigdy nie odejdzie... odp: teoria spisku .Podalam Ci na tacy kilka warunkow ktore dotyczyly naszego spotkania...jednym z nich bylo: zero zmian w rodzinie.Skad pomysl ten i inny...?Nie wnikam. "mógłby widzieć Ją prawie codziennie... daleko to nie kwestia odległości..."grubo ponad tysiac kilometrow jednak te roznice czyni:P gość 2015.09.20 jeżeli jesteś M , to wiedz że pomimo upływu czasu, pomimo ... nadal Cię kocham . A.-...Blagam Cie...mam kilkadziesiat stron poematow ktore o tym swiadcza...juz nie potrzebuje wiecej,zeby wiedziec. gośćut wczoraj nie chodzę z samochodu do domu, parkuję pod domem, byłaś pod moim domem? niemożliwe...odp: Oczywiscie,ze nie bylam...ale bede.Twoi "sasiedzi"sa moja rodzina hehehe i ciagle zapraszaja nas na kawe,zawsze mialam nie po drodze kolejnym razem sie nie wykrece...nie moge.Poza tym to Ty masz w zwyczaju jezdzic tam gdzie ja jestem a nie odwrotnie:) A teraz cos na deser...kiedys...dawno....(na przestrzeni tych lat jestes caly czas gdzies blisko mnie...wiesz to)...zastanawialam sie czasem czemu sie tym bawisz?Co powoduje,ze zabawa moimi uczuciami jest dla Ciebie w jakikolwiek sposob interesujaca...dzis to zrozumialam i wybacz ale nie zamierzam z tej zabawy rezygnowac bo cholernie mi sie podoba.Jeden rok za jeden miesiac...nie musisz dziekowac.Teraz to sa dwa tygodnie ...za 11 lat podaruje Ci 11 miesiecy,mysle,ze to bardzo dla Ciebie korzystny uklad. Niespodzianka...Kocham sie bawic w ten sposob...Moj nauczyciel jest Mistrzem...a ja cierpliwie sie uczylam...dlatego tez to wlasnie tutaj bede Cie informowac o tym gdzie rozpoczynamy impreze.Mozesz zniknac z tematu ale przez 11 miesiecy masz tutaj wchodzic i czytac co napisalam i gdzie Cie zapraszam.Jesli powiem,ze impreza w sobote na czacie-bedziesz wiedzial gdzie.Bede sie zjawiac pozno bo zamierzam przygotowac na kazda imprezke cos na goraco:P Kochanie...przed nami 11 miesiecy(niecale) dobrej zabawy...podziekujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20_41
gość dziś Do 22.41...może tak zrobią. .. x Brak im odwagi. Trzeba być nieczułym i bez serca by tak zrobić i myśleć tylko o sobie. Oni tak nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprosicie nas też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćuczuciowy trup dziś no... to dołożę kilka detali do scenariusza... No to ja tez:) Panie A...Adamie czy jak Ci tamusmiech.gif ...jak sie rozkreciles:P Wracam z pracy a tu taka lektura... Klamiesz klamiesz klamiesz-jak zawsze. Na kilka pytan odpowiem ja bo Ty juz pewnie sam sobie nie wierzysz. gość dziś Kłamiesz aż się za Tobą kurzy uczuciowy. Czy jesteś lojalny wobec swojej żony? Wie o tym, że w Twojej pięknej główce rodzą się takie fantazje?Odpowiadam...Nie wiem czy wie o fantazjach ale wie o mnie. gośćucztru dziś gość dziś ... godziny tego tematu już są policzone...Odpowiadam: Tak...trupek juz sie zegnal z tym tematem kilkanascie razy:Ze mna juz sie tak zegna 11 lat... gośćut dziś gość dziś ... zdecydowanie nie... nigdy się nie bawiłem...Odp: Owszem, zawsze sie bawiles i ta zabawa trwa do terazusmiech.gif szkoda tylko,ze kiedy ja podlapalam jej smak Ty chcesz sie z niej wycofac...Rzeczywiscie jest to jakas odskocznia.Prawda jest tez taka,ze oboje moglibysmy sie spotykac z kim sobie tam chcielibysmy...gdybysmy chcieli:) widocznie bardziej kreci nas ta zabawa w sieci...Uszanujcie Panstwo te dewiacje... gośćuczuciowu trup dziś ... tytułowa "SKARBIE" ma męża którego bardzo kocha, tak się przynajmniej wydaje Ut... Ut ma żonę od której nigdy nie odejdzie... odp: teoria spisku .Podalam Ci na tacy kilka warunkow ktore dotyczyly naszego spotkania...jednym z nich bylo: zero zmian w rodzinie.Skad pomysl ten i inny...?Nie wnikam. "mógłby widzieć Ją prawie codziennie... daleko to nie kwestia odległości..."grubo ponad tysiac kilometrow jednak te roznice czyni:P gość 2015.09.20 jeżeli jesteś M , to wiedz że pomimo upływu czasu, pomimo ... nadal Cię kocham . A.-...Blagam Cie...mam kilkadziesiat stron poematow ktore o tym swiadcza...juz nie potrzebuje wiecej,zeby wiedziec. gośćut wczoraj nie chodzę z samochodu do domu, parkuję pod domem, byłaś pod moim domem? niemożliwe...odp: Oczywiscie,ze nie bylam...ale bede.Twoi "sasiedzi"sa moja rodzina hehehe i ciagle zapraszaja nas na kawe,zawsze mialam nie po drodze kolejnym razem sie nie wykrece...nie moge.Poza tym to Ty masz w zwyczaju jezdzic tam gdzie ja jestem a nie odwrotnie:) A teraz cos na deser...kiedys...dawno....(na przestrzeni tych lat jestes caly czas gdzies blisko mnie...wiesz to)...zastanawialam sie czasem czemu sie tym bawisz?Co powoduje,ze zabawa moimi uczuciami jest dla Ciebie w jakikolwiek sposob interesujaca...dzis to zrozumialam i wybacz ale nie zamierzam z tej zabawy rezygnowac bo cholernie mi sie podoba.Jeden rok za jeden miesiac...nie musisz dziekowac.Teraz to sa dwa tygodnie ...za 11 lat podaruje Ci 11 miesiecy,mysle,ze to bardzo dla Ciebie korzystny uklad. Niespodzianka...Kocham sie bawic w ten sposob...Moj nauczyciel jest Mistrzem...a ja cierpliwie sie uczylam...dlatego tez to wlasnie tutaj bede Cie informowac o tym gdzie rozpoczynamy impreze.Mozesz zniknac z tematu ale przez 11 miesiecy masz tutaj wchodzic i czytac co napisalam i gdzie Cie zapraszam.Jesli powiem,ze impreza w sobote na czacie-bedziesz wiedzial gdzie.Bede sie zjawiac pozno bo zamierzam przygotowac na kazda imprezke cos na goraco:P Kochanie...przed nami 11 miesiecy(niecale) dobrej zabawy...podziekujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,że jesteś Zimna bo tu już nudą wiało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zobaczenia jutro:)a...nie jutro chyba nie bede mogla...panie A...(jak masz wlasciwie na imie?)Pan tu bedzie zagladal kilka razy dziennie kazdego dnia:)Wiem wiem...jestem boska:) Dobranoc Panstwu:) Miluszku...buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćucztru
22:44... zimna, dzióbasku... z kimś mnie pomyliłaś, i muzycznie też do siebie nie pasujemy... i nigdzie nie będę się zjawiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chciałam mieć taką koleżanke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćucztru
... i po co wklejasz dwa razy to samo... ogarnij się zimna... dopalacze???... wąchałaś coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejaj dla jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×