Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
może k*****a pomyślisz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz słabiej.....coraz ciszej.....serce się kołysze.....jeszcze chwila, maleńka chwila i nastąpi całkowita cisza.....Wenus kim ona jest? Kochana i zapomniana.....czy dostrzeże czasem łzę spływającą po policzku.....czar prysł.....tak krótko trwał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja i moja intuicja już nigdy się nie połączy.Smutno...chociaż dziś dla mnie ten piękny dzień.....Ty nie wiesz tego Skarbie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy będziesz z Nią nigdy nie porównuj jej do mnie.....Pamiętaj tylko o tamtych chwilach, gdy nasze dusze razem śpiewały te same piosenki.....Cudowne chwile, które ani Ty ani ja nie zapomnimy nigdy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem aktorką.....ani Ty nie jesteś błaznem.....nikt nie zrozumie tego COŚ co przydarzyło się nam.....Są sprawy dla ludzkiego rozumu niepojęte.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczęśliwa, że choć na chwilę dane mi było porozmawiać z Tobą.....dałeś mi wiele wskazówek.....zdarłeś zasłonę z mego życia.....pokazałeś co ma być najważniejsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe niedojrzałe zawsze roześmiane dziecko, stało się nagle starym smutnym człowiekiem.....świat nie jest już tak kolorowy.....jest podstępny, zakłamany ze złem czyhającym za rogiem.....jestem uważna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
niczego już nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko można zniszczyć... niszczyć jest znacznie łatwiej niż budować... choć nie sprawia to takiej radości... żadnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sghj... wyleczyć się to jedno... zapomnieć że się chorowało to drugie... że nie wspomnę już o nawrotach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma ma imie SKARB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpienie... to uczucie... uczuciowy trup... wymyśliłem tą nazwę... to ktoś kto nie ma uczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... już nie ma... bo one umarły... odeszły, na zawsze... raczej... jeśli to możliwe... mając na uwadze ich niematerialną naturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy więc że ciekawy jestem kiedy te strony przestaną się wieszać... i czy w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×