Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gośćskarbek
To prawda.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja i Twoja nadzieja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz chyba powoli zapominam. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
..uczyni realnym dziś cuda.Bo nic naprawdę nic nie pomoże jeśli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę spać.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zapomnieć... dzięki za tą szczodrą wskazówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nigdy nie zapomnę... i Ty też nigdy nie zapomnisz... wiesz o tym doskonale... pewnych rzeczy nie da się zapomnieć... można osiągnąć ten stan żeby chwilami nie myśleć... uciec myślami do czegoś innego... to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czy to jest to czego chciałaś... to czego chcesz... mój wzrok nie jest już wirusem drążącym Twoje ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
zresztą... świetnie dobrałaś antybiotyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiedz... tylko go uśpiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
jest niezniszczalny... sam na pewnym etapie długo szukałem antidotum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze trochę... /śmiech/... nie ma żadnego końca... nie oszukasz sama siebie... i niczego nie spieprzyłaś... SKARBIE... i prosiłem już wcześniej... nigdy nie przepraszaj... i pisałem... nie ma w tym żadnej winy... na pewno nie Twojej SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
marzenia i sny... szukanie sensu... trzymanie się zasad... życie zdominowane przez rozum... zabójcę uczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
... mogę zapomnieć... teraz jest już za późno... za późno, żeby zapomnieć... choć nic nie będzie już jak dawniej... przemijanie... chwila, trwa, żeby zaraz stać się przeszłością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
tych kilka chwil... kiedy patrzyłem Ci prosto w oczy... i nie umiałem... nie potrafiłem ich odczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz nie potrafię nawet w nie popatrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
... każde Twoje spojrzenie... każdy uśmiech... każde słowo... każda chwila obecności... nie masz pojęcia jakie to ma dla mnie znaczenie... właśnie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
... wbrew temu jak się zachowuję... na przekór rozumowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
tak... jestem masochistą... uczuciowym... tak jest teraz... jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
... i nie potrafię już z Tobą rozmawiać... o niczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
taki ranek... początek dnia... to pewnie przez te zacinające się strony... jeszcze będzie pięknie... jeszcze będzie normalnie... czasemm... sam w to nie wierzę... szczypta samotności... szukanie sensu... ucieczka... przed samym sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
Przyzwyczajenie jest trwalsze niż miłość i przezwycięża czasem nawet pogardę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
kiedy wreszcie dotrze do mnie że pisanie tu nie ma żadnego sensu... nakręcam się... na to czego być może nigdy nie było... wszystko to złudzenie... wytwór mojej chorej wyobraźni... SKARBIE... kiedy powiem sobie dość... pora kończyć... kończ waść! wstydu oszczędź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiesz ile mnie kosztowało to wszystko, ile razy płakałam przez ciebie i za tobą, ile razy tak bardzo pragnęłam ciebie, chciałam ciebie przy mnie, jak długo na ciebie czekałam jak jakaś mniszka.. tyle czasu, że sama nie mogę w to uwierzyć. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
Miłość przegrała z przyzwyczajeniem...zostały wspomnienia...już za późno by coś zmieniać...gdybym Cię spotkała jedenaście lat wcześniej.....gdybyś wówczas postąpił inaczej...dziś.....po co mi marzenia....to iluzja życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś życie jak mniszka....wypełnia się to co wypełnić powinno...białe małżeństwo....to cud, że jeszcze funkcjonuje, że nie jestem w psychiatryku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, jeśli chcecie poprawić sobie humor w te smutne , jesienne dni, koniecznie czytajcie ten topick. pisze go totalnie pokręcona psychicznie kobieta, udająca raz faceta, raz pisząca za siebie. teatralności tekstu dodają wielokropki, stosowane namiętnie w każdym poście. czytam ten topick od jakiegoś czasu i śmieję się do łez z tego co tu ta kobieta pisze. to lepsze niż najlepszy kabaret :D autorko, dawaj dalej :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację kończ waść wstydu oszczędź. Z moich łez powstało jezioro....wspomnij o nim gdy będziesz pływał....poczuj jego słony smak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nie masz racji. Tu piszą różni ludzie. Ja się udzielam raz na jakiś czas i w tym samym stylu, co ut, z wielokropkami. Dla niepoznaki. Nie chcę się wyróżniać, bo i po co? Nie szukam tu swojej miłości życia, bo ta osoba z pewnością nie jest taka głupia, żeby pisać w takich tematach, ale ja lubię czytać, co tu piszecie i czasem też sobie swoje myśli wyleję. Także nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo nigdy nie masz pewności, kto i kiedy akurat tu coś dopisze. Bawią Cię temat? A jednak namiętnie tu wchodzisz. I na pewno nie dlatego, by dziennie się pośmiać. [ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×