Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
Każdy wie,że autor/ka sam/a z sobą tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, rzeczywiście dobre kino :D a ty się ta wyżej nie tłumacz, tylko tłucz ten tekst i nie oszczędzaj na wielokropkach :D LOL!!!! dla tego topicku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błaznuje ta autorka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:03 Jakim prawem oceniasz piszących tu ludzi...nie do Ciebie należy ta ocena. A Twoją inteligencję można łatwo odróżnić na tym wątku i na wielu innych.....piszesz po kropce zawsze z małej litery. Nawet gimbaza wie jak rozpoczyna się pisownię zdań. nieuku:D.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy. Ja nie wiem i ta wiedza nie jest mi do życia niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba dala ci kopa... to jestes masochistą ,ja też czytam ten topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasemm rozmawiamy na innych tematach...jestes taki zabawny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
kiedy wydaje się że wszystko minęło... minęło... wystarczy jedno spojrzenie... chwila bliskości... przypadkowa obecność... nic nie minęło... jeżeli coś naprawdę się zaczęło nigdy się nie kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
każdy komu ten temat się nie podoba... nie odpowiada z jakichkolwiek względów... może nie czytać, nie pisać, nie zaglądać tutaj... każdy ma prawo wyboru... wku/rwia/ją mnie ludzie którzy potrafią tylko krytykować, bo im coś się nie podoba... nie podoba ci się bo to nie dla ciebie... i do widzenia... idź gdzie indziej... albo napisz coś co ci będzie odpowiadać... ale nie tu... co sobą prezentujesz obrażając innych... destrukcja to wszystko na co cię stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejcie krytyków bez uczuć...Nie zwracajmy uwagi na ich wpisy, bo właśnie tym się żywią... Oni nie mają pojęcia o uczuciach... Są wyprani z emocji...A my?...Jedziemy dalej...P.S. Skoro wchodzą tu sprawdzać, to sami szukają nie wiadomo czego i kogo...My wiemy...Oni nie wiedzą...Dla Nas prawdziwa miłość...Dla nich ochłapy...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiadam wam głupcy, że pisanie tu jest z góry skazane na niepowodzenie bowiem wasze rozliczne wielokropki, strzelają jak uszkodzona wiatrówka w czasie polowania na jelenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
Widzisz gościu z 16:02 jakim jesteś głupcem, że tu wchodzisz........radzę trzymaj się z daleka od tego topiku.........strzelam celnie z wielokropek.......czasemm mogę trafić w jelenia aż mu poroże odpadnie...............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
Obiegowa opinia mówi, że aby mężczyzna pożądał kobietę, musi gonić króliczka, a ta powinna trzymać go w lekkiej niepewności......Czas rozprawić się z mitem myśliwego i króliczka......Tak naprawdę to obie strony czują lęk przed bliskością i właśnie to jest powodem gonitwy.........uczuciowy boisz się bliskości z kobietą? lubisz bawić się w myśliwego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Uczuciowy nie zrobiłby mi krzywdy..nigdy ..przenigdy.Ja nie lubie mysliwych on chyba też nie.Nigdy nie zapomnę z jakim żalem wynosił martwego kota;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Wiem że to się nigdy nie skończy.Wiem to od dnia w ktorym zaczęlismy nowy początek..a potem ja wszystko obrociłam w niwecz.Masz rację nic nie minęło..wystarczy że zobaczę Cię na moment..usłyszę naszą pisenkę albo przeczytam cos od Ciebie na innej stronie..i już wszystko wraca.Dziś też tak było..wrociłam do domu..przeczytałam co napisałeś tutaj o naszych spojrzeniach i się rozpłakałam ze wzruszenia.Wszystko mi w jednej chwili wróciło.Dziękuję Ci ..dziękuję za tę chwilę kolejnego wzruszenia.Wywołujesz we mnie niesamowite emocje i ogromne pokłady uczuć .Nie mogę uwierzyć że miałeś mnie za zimną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
.......hahahaha skarbku a kto mówi o krzywdzie........on zrobił by Ci dobrze.....;) mężczyzna ma tylko jedno w głowie.......seks....to jest miłość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Wiem że to się nigdy nie skończy.Wiem to od dnia w ktorym zaczęlismy nowy początek..a potem ja wszystko obrociłam w niwecz.Masz rację nic nie minęło..wystarczy że zobaczę Cię na moment..usłyszę naszą pisenkę albo przeczytam cos od Ciebie na innej stronie..i już wszystko wraca.Dziś też tak było..wrociłam do domu..przeczytałam co napisałeś tutaj o naszych spojrzeniach i się rozpłakałam ze wzruszenia.Wszystko mi w jednej chwili wróciło.Dziękuję Ci ..dziękuję za tę chwilę kolejnego wzruszenia.Wywołujesz we mnie niesamowite emocje i ogromne pokłady uczuć .Nie mogę uwierzyć że miałeś mnie za zimną kobietę.Pamiętam te Twoje oczy..takiw tajemnicze i kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłaś dla niego drugi topik bo ten się zawiesza...........zaproś uczuciowego będzie Ci dzielnie towarzyszył......Osobiście lubię pchanko;).......pozostaje tutaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam pchanie.....kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
.....dlaczego lubię się w to bawić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×