Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstrzymane alimenty

Polecane posty

Gość autorkaasy
Jakiś smród sie pojawił w temacie co alimentów nie płaci . Spokojnego wieczoru . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaasy dziś Kilka lat temu prawnik za stówkę to mi tak doradził , ze prawie na bruku wylądowałam . x Trzeba było podejść do sprawy poważnie a nie zdawać się całkowicie na obcego człowieka. Ja złożyłem pozew a następnie wynająłem adwokata i sam wykułem prawo i orzecznictwo na blachę. Wszystko co uznałem że może mi się do sprawy o rozwód o podział majątku i o alimenty przydać przydało się naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> jeśli pójdziesz do adwokata/prawnika nie mając wiedzy - wydasz stówkę. I dalej nie będziesz miał wiedzy - tylko wiarę. autorkaasy -> goń się z leszczem!!! Na daremno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
To akurat nie chodziło o sprawy rodzinne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaasy dziś To akurat nie chodziło o sprawy rodzinne . x To raczej bez znaczenia o co chodziło. Masz teraz narzędzie. Naucz się a jak zechcesz wiedzieć więcej to pokop i znajdziesz. Nie wierz w każdym razie w brednie wypisywane na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Trzeba było podejść do sprawy poważnie ..." Zawsze do rochania żon podchodzisz tak "poważnie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
Włąsnie od kilku dni szukam i czytam . Nie chcę być złośliwa dla eksa pomimo , że on jest cholernie złośliwy ! Ale szkoda mi córki tego jego obiecankami ( a stac go na bardzo wiele ) a teraz nawet podstawowych alimentów nie wpłacił . Nie wywiązuje sie również z innych jego obowiązków zawartych w wyroku . Juz dawno powinnam byc w sądzie i dawalic mu z grubej rury . Ale ja niestety / stety nie oko za oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ci/pka litościwa? To czego tu szukasz? Łytki do popitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zawsze do rochania żon podchodzisz tak "poważnie"? x A jaki powinienem być według ciebie dla żony która nigdy nie była żoną tylko wredną wszą? Hojny?! Postąpiłem zgodnie z prawem i nie dałem się wydoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te jego obiecanki to nawet w sądzie nie wspominaj bo on kupować córce mieszkania nie ma żadnego obowiązku. To córki obowiązkiem jest się rzetelnie wykształcić i dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma już tak że dziecku się należy do 25 roku życia bo ono jest dzieckiem. Dziś musi to być zasadne aby rodzicie łożyli na zdrowe często mogące podjąć pracę dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
A czy ja pisze o obowiazku kupowania mieszkania ? :) czytaj dokladniej W wyroku sa inne sprawy których on zażądał by były tam zapisane a nie wywiazuje sie z nich od ponad trzech lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałaś że obiecywał i sie z obietnicy nie wywiązał. Przestrzegam cię przed wspominaniem o tym bo aż w oczy bije chęć wydojenia ile się da. Oczywiście może to być tylko wrażenie ale uwierz mi że nie chciałabyś żeby są takie odniósł. Moje dzieci stały na baczność przed sądem i słuchały reprymendy za coś takiego a żoneczka pojawiła sie tylko na pierwszej rozprawie o alimenty i po tym co od sądu wysłuchała znikła z sali jak duch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co zrobiłem to był regularny rozp*****l całego naszego wspólnego rodzinnego szczęścia. Wiór się sypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko! Pytań kilka wróbla Ćwirka: - czy córka studiuje? - na którym roku? - jakie ma wyniki? - czy mieszka z konkubentem? - dlaczego ojciec ma wątpliwości- - czy sytuacja finansowa ojca zmienia się na gorsze? I PRZESTAŃ ŚCIEMNIAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
gość dziś A ty płacisz alimenty dzieciom czy żonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jeszcze na początek dodał czy kiblowała w którejś klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiór się sypał. " I co? Zadowolony? Czy nie specjalnie? TYLKO BEZ ŚCIEMY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
gość dziś ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaasy dziś A ty płacisz alimenty dzieciom czy żonie ? x Należą się córce i jej płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I co? Zadowolony? Czy nie specjalnie? TYLKO BEZ ŚCIEMY!! x W całym swoim życiu nie zrobiłem niczego dla siebie lepszego i niczego mądrzejszego a zadowolony jestem z tego co dzięki temu osiągnąłem. Spokój szczęście dostatek niezależność i zupełny brak jakichkolwiek problemów. Znów chce mi się żyć i znów jestem młody. A byłem wrakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaasy dziś -> a gdyby należały się żonie to byś nie płacił? Koziołku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
Pisałaś że obiecywał i sie z obietnicy nie wywiązał. Przestrzegam cię przed wspominaniem o tym bo aż w oczy bije chęć wydojenia ile się da. Oczywiście może to być tylko wrażenie ale uwierz mi że nie chciałabyś żeby są takie odniósł Pisałam juz wyzej , ze dawno powinnam byc w sądzie . Wydojenia ? nie ! Dostałam tylko 1/10 majatku po rozwodzie , tyle chciałam :) Eks bardzo sie zdziwił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś autorkaasy dziś -> a gdyby należały się żonie to byś nie płacił? Koziołku smiech.gif x Chyba cytowanie albo osoby ci się pomyliły. Jedno z dwojga. Treść jakby do mnie a nick autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaasy dziś Pisałaś że obiecywał i sie z obietnicy nie wywiązał. Przestrzegam cię przed wspominaniem o tym bo aż w oczy bije chęć wydojenia ile się da. Oczywiście może to być tylko wrażenie ale uwierz mi że nie chciałabyś żeby są takie odniósł Pisałam juz wyzej , ze dawno powinnam byc w sądzie . Wydojenia ? nie ! Dostałam tylko 1/10 majatku po rozwodzie , tyle chciałam usmiech.gif Eks bardzo sie zdziwił usmiech.gif x Być może według prawa ci sie należało tyle ile myślisz i być może tylko dziesiątą część wielkodusznie wzięłaś. To jednak w sprawie o alimenty dla córki nie będzie miało znaczenia i jak mówiłem chodzi jedynie o wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I widzę że sie wybierasz do sądu a wyrok w którym zostały zasądzone alimenty już jest. To błąd. 1-Powiedz mi jak brzmi wyrok (może to być też ugoda ale jak zwał tak zwał). 2-Czy masz wypis z klauzulą prawomocności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> i tak trzymaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
Ojej jakis trudny jestes :) przeciez nie powiem w sądzie , że wzięłam 1/10 majatku - nalezało sie połowa !!!!! przeciez temat majatku juz dawno zamkniety ! Wrażenie ? heh wrażenie czy prawda ? prawda która jest zapisana w wyroku - chyba czegos nie rozumiesz - eks nie wywiazuje sie z wyroku sadu od wielu lat !!!!!!!!!! Czy to takie trudne dla niektórych ojców zainteresowac sie dzieckiem bez wzgledu na wiek >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pisałam juz wyzej , ze dawno powinnam byc w sądzie ." Przecież ty już dawno BYŁAŚ w sądzie! Masz wroga. Chcesz jesz większego wroga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
gość dziś I widzę że sie wybierasz do sądu a wyrok w którym zostały zasądzone alimenty już jest. To błąd. 1-Powiedz mi jak brzmi wyrok (może to być też ugoda ale jak zwał tak zwał). 2-Czy masz wypis z klauzulą prawomocności Nie chce mi sie szukac papiera :( alimenty , ich kwote , na kogo i na kogo konto i do którego dnia kadego mca zapisano w wyroku rozwodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×