Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstrzymane alimenty

Polecane posty

Gość autorkaasy
gość dziś "Pisałam juz wyzej , ze dawno powinnam byc w sądzie ." Przecież ty już dawno BYŁAŚ w sądzie! Masz wroga. Chcesz jesz większego wroga? Nie mam wroga - mam zazdrośnika i złośliwca . Czy chce wroga ? chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecanki a alimenty to dwie różne rzeczy. Rzeczą względna jest kwestia ile córce potrzeba na utrzymanie. Dla ewentualnego sądu ważne jest też to gdzie i za ile córka pracuje i jak wykorzystuje mozliwosci zarobkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wyszło szydło z worka :D Problemy z nowym kochankiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaasy dziś Czy to takie trudne dla niektórych ojców zainteresowac sie dzieckiem bez wzgledu na wiek >? x Nie ma obowiązku utrzymywania z dzieckiem kontaktów. I nie jestem trudny tylko prostuję jeśli widzę że gdzieś możesz popełniać błąd. Przyjmij to jako pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
gość dziś Obiecanki a alimenty to dwie różne rzeczy. Rzeczą względna jest kwestia ile córce potrzeba na utrzymanie. Dla ewentualnego sądu ważne jest też to gdzie i za ile córka pracuje i jak wykorzystuje mozliwosci zarobkowe. Kurcze pisze po raz kolejny ! nie łacze obiecanek i alimentów !!!!!!!!!!!!!!!! zawsze był kłamca i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaasy dziś Nie chce mi sie szukac papiera smutas.gif alimenty , ich kwote , na kogo i na kogo konto i do którego dnia kadego mca zapisano w wyroku rozwodowym x Rozwodowym? Sądzę że to przejęzyczenie a miałaś na myśli alimenty córki. Odpowiedz na drugie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
Nie ma obowiązku utrzymywania z dzieckiem kontaktów. I nie jestem trudny tylko prostuję jeśli widzę że gdzieś możesz popełniać błąd. Przyjmij to jako pomoc. Ma obowiazek !!!!! tym bardziej , ze zostało to zapisane w wyroku :) w tym temacie rozmawiałam z dwoma prawnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
Rozwodowym a alimenty na córkę bo wówczas była niepełnoletnia i na syna równiez niepełnoletniego bo to było 13 lat temu !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaasy dziś Ma obowiazek !!!!! tym bardziej , ze zostało to zapisane w wyroku usmiech.gif w tym temacie rozmawiałam z dwoma prawnikami x Dałem ci link do obowiązującego prawa. Jak znajdziesz tam potwierdzenie tego co powiedzieli ci tamci prawnicy to chyba sam tej twojej córce zacznę płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaasy dziś Rozwodowym a alimenty na córkę bo wówczas była niepełnoletnia i na syna równiez niepełnoletniego bo to było 13 lat temu !!!!!!!!!!!! x Kapuję. Co z wypisem? Masz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
Kapuję. Co z wypisem? Masz go? No mam go ale nie pod nosem . Ale w jakim celu ? co chcesz jeszcze wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę ci doradzić. Bierzesz wypis, idziesz do komornika i dalej sprawa toczy się sama. W krótkim czasie spłyną ci na konto zaległe alimenty wraz z odsetkami. Posłuchaj tym razem nieadwokata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakieś cienkie te prawiki (sic!) :) Bo 20 letnia pannica nie jest już dzieckiem. I ty już nie masz prawa występować w jej imieniu w sądzie, jako przedstawiciel ustawowy. Się zdziwiłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo. Dziecko może dziś samo wystąpić o alimenty a może też rodzic wystąpić o alimenty na dziecko. Co i jak- info u adwokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem na myśli że o PODNIESIENIE ALIMENTÓW oczywiście bo same alimenty przecież są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też zrobić to tak jak zrobiłaby osoba sceptyczna: Telefon do komornika z zapytaniem o swoją sprawę i dopiero to co mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
gość dziś Chcę ci doradzić. Bierzesz wypis, idziesz do komornika i dalej sprawa toczy się sama. W krótkim czasie spłyną ci na konto zaległe alimenty wraz z odsetkami. Posłuchaj tym razem nieadwokata Tak to wiem - tylko od kilku dni zastanawiam sie czy ściagnąc te alimenty czy sobie odpuscic . Całe zycie mam miękkie serce a potem musze miec twardy tyłek heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> swoje rady wsadź se w... gość dziś -> i ty też! A teraz pomyślcie dlaczego wasze rady nie są warte funta kłaków z waszych pustych łbów. A zapewniam że nie są. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaasy dziś Tak to wiem - tylko od kilku dni zastanawiam sie czy ściagnąc te alimenty czy sobie odpuscic . x To twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
Od 13 lat czyli nigdy nie podnosiłam alimentów , nigdy o nic sie nie czepiałam - nawet gdy nie spotykał sie z dziecmi gdy były małe tłumaczyłam go choc potem i tak zrozumiały co to za człowiek . Szczerze ? wolałabym odpuscic mu i spac spokojnie ale zrobie mu niespodzianke i sie zdziwi . W poniedziałek jestem umówiona do radcy prawnego a potem pójde do komornika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaasy
Miłego wieczoru :) obowiązki wzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A teraz pomyślcie dlaczego wasze rady nie są warte funta kłaków... x Zaraz mi powiesz że jesteś adwokatem i nieprawdą jest wszystko lub część tego co napisałem. Jeśli tak to albo nie jesteś adwokatem w ogóle albo jesteś ale krio nie jest twoją mocną stroną. A jak jestem wysokim sądem to jesteś glupim a nie wysokim sądem. Wiem że wszystko interpretować może sąd ale można się odwołać i twój durny wyrok zostaje raz dwa uchylony bo niezawisłość to nie widzimisię sądu. Jak jest inna przyczyna to słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaasy dziś -> miłego wieczoru to życzymy temu biedakowi który cię nieopatrznie wychędożył, produkując przy okazji jakieś pokrzywdzone przez ciebie i twoich gachów bachorki (brrrr) gość dziś -> kombinuj prawniku domorosły. Kombinuj... Chcesz podpowiedzi? Poproś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna rzecz nie ona idzie do komornika tylko córka bo to już nie dziecko. Druga nie wiadomo co córka chce zrobić. Jedno jest pewne relacje córka ojciec są do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kombinuj prawniku domorosły. x Nie sil się. Pokaż mi moją niewiedzę prawniku z wykształcenia albo spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciepło, ciepło. Ale zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> ani ci nie pokażę. Ani nie spadnę. ...boś ty cham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nudziara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak miałam duży problem z wyegzekwowaniem alimentów od byłego męża, to skontaktowałam się w końcu z kancelarią prawną http://www.adwokat-jaworzno.com.pl/ która pomogła mi sprawnie uporać się z tym problemem. Czasem nie ma już innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaworzno to strasznie daleko a duren reklamy prawnika który za nic kasuje 100 zł sorry nie mam na idiotów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×