Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstrzymane alimenty

Polecane posty

Gość gość
Pracuję z młodymi dziewczynami z pełnych rodzin które studiują. Uczciwie i rzetelnie pracują bo rodziców nie stać na ich utrzymanie. Są w stanie pracować, studiowac, etc I przychodzą na rozmowę młode siksy w różowych szpilkach i z dekoltem do pasa które na wstępie mówią wprost,że mogą jedynie pracować na czarno a jak nie da się to na umowę zlecenie,ale na umowie musi być wykazana tylko część zarobków bo dostaje alimenty od ojca i nie chce ich stracić. Jeżeli normalna umowa o pracę to one nie są zainteresowane. I dodam,że z takimi przypadkami spotkałam się w praktyce wiele razy. Kadrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma stać na utrzymanie? A ilu dzieciom z pełnych rodzin rodzice płacą za wynajem mieszkania? A mamusia ją z domu wyrzuca? Niech tatuś zaproponuje,że jak nie ma gdzie mieszkać to niech zamieszka u niego, ma swoje obowiązki, sprząta cały dom co drugi weekend, pomaga w opiece nad rodzeństwem,gotuje co drugi dzień. Szybko problem zniknie i praca się znajdzie i córeczka znajdzie środki na samodzielne utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo się zmieniło, wkrótce to po stronie dorosłego dziecka będzie udowodnienie, że nie może pracować i samodzielnie się utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rozwódki i dzieciate panny twierdzą że ich dzieci są takie same jak inne, a nawet lepsze. I że się im dużo należy... A to są dzieci-śmieci. Zasmrodzone w dzieciństwie, będą śmierdzieć przez resztę życia!!! I jak do tej pory był to kraj qrwy, złodzieja i ognistej wody - tak teraz staje się krajem: qrwy, jej bachora, złodzieja i ognistej wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jej bachora?przeciez dziecko ma matkę i ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś nadal miała problemy z tymi alimentami to możesz zadzownić po porade do kancelarii ultimatum, mi doradzili co zrobić co prawda w innej kwestii, ale wiele im zawdzieczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak jej bachora?przeciez dziecko ma matkę i ojca. " A kto wychowuj****chora rozwódki i dzieciatej panny? Ojciec i matka? Czy rozwódka i dzieciata panna? To kto z dzieciora robi bachora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohoho ale sie alimenciarze i ich zdesperowane wsciekle kochanice uniosly:D nie ich wina,ze bylyscie takimi paszteciarami,ze wolny nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty powinny być do momentu, w którym dziecko skończy naukę i się usamodzielni finansowo. Jeżeli macie problem z alimentami to polecam wam kancelarię adwokacką www.winklerkancelaria.pl Specjalizują się w sprawach alimentacyjnych i wykonują swoją pracę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy się alimenciary nie boicie, że jak tatuś zaniemoże to dzieci pozwie? i co wtedy dorosła córka, po skończeniu tych studiów powie? brać, brać ile można, ale zobowiązania są, i jak tatuś płaci, to są też dowody, że utrzymywał i mu sie też na starość czy chorobę od dzieci utrzymanie należy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ojciec mnie pozwał o alimenty na sibeie, żona go zostawiła, na mnie płacił zawsze do 25go roku życia, a teraz ja płacę na niego, taka sprawiedliwość.. matka by mnie sama utrzymała, ale nie mogła przeboleć, że ją ojciec zostawił, więc się żarła o alimebty w sądzie prawie co pół roku, a teraz ja i siostra płacimy na ojca, bo sam jest i nie pracuje, i tak dokładnie sąd powiedział, że on nas utrzynywał a my teraz mamy zobowiązania wobec niego zastanów się matko, czy robisz przysługę swoim dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×