Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Absurdy UK oraz chamstwo Brytyjczyków.

Polecane posty

Gość gość
W PL juz dawno specjalisci zarabiaja tyle co na zachodzie, a do tego mieszkania mamy znacznie tansze i lepsze. Do tego rodzina blisko i pomoze z dzieciakiem a w uk musisz zostawic u ciapatego w przedszkolu i nie wiesz czy jakiegos syfa nie złapie od tych brudasów. W PL jest pieknie i biało na ulicach,*******arodowy bedzie pilnował porzadku przed islamską dziczą. https://www.youtube.com/watch?v=iLD0q1P6NDs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love UK
Wasze komentarze dowodzą tylko, że albo zazdrościcie Brytyjczykom, albo nie umiecie się dopasować do państwa, w którym żyjecie. To tak samo, jak muzułmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w GB jest prawdziwa arystokracja. Rody earlów i lordów mieszkają w swoich pałacach od setek lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w uk arystokracji. Ona jest w PL. Piekne dworki i pałace miod malina i bez grzyba. W uk arystokracja to ciapate na ulicach rzucajace papierki pod siebie i słuchajace mp3 wszedzie. HAHA! Co za koorewski kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwól że się uśmiechnę! "Polska arystokracja" buahahaha. Chamy oderwane od pługa ze swoimi "dworkami" z g****a krowiego. Polska wieś tańczy! Komuna zrównała wszystkich chłopów z panami a ostatni polscy arystokraci dawno wymarli albo uciekli zagranicę. Prawdziwi arystokraci z rodziną królewska w herbie są tylko w GB w PL jest Polska nędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ty jesteś ograniczony, skoro uważasz, że w UK nie ma arystokracji, bo po ulicach kręcą się ciapaci. Widocznie nie opuszczasz dzielnicy zamieszkałej przez ciapatych, bo pasujesz do nich mentalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem w UK 1,5 roku. Język angielski dobry, Język niemiecki dobry, język holenderski dobry, wykształcenie wyższe, brak zasiłków, brak nałogów, brak oszczędności, wiek 40 lat, prawo jazdy ABD. Pochodzę ze średnio zamożnego domu. Żyłem tam sam. Moje podsumowanie: jeśli ktoś wyjeżdża z Polski gdzie był biedny finansowo i mieszkał na tzw.klepisku to w UK będzie mu trochę lepiej, ale jeśli mieszkasz w normalnym domu to UK zaskoczy cię wielkie zacofanie technologiczne:D W Polsce wszystko załatwisz na odległość mailem lub aplikacją. Pojęcie mody w UK nie istnieje - tam nadal są lata 90-te , jak w PRL:D Przykład lotnisk w UK : Luton wygląda przy polskich lotniskach jak aeroklub w nieskoszonej trawie:D Moim marzeniem było zobaczyć największe w Europie lotnisko Heathrow - jak zobaczyłem lastryko i salceson na podłodze, to zapytałem w informacji czy faktycznie jestem w dobrym miejscu. Generalnie wczesny Gierek:D Na lotnisku celnicy angielscy nie mają pojęcia co to jest strefa Schengen:D Londyn: poszedłem w poniedziałek do centrum światowego biznesu City, chciałem poczuć się jak na Wall Street - usiadłem w kawiarni gdzie przesiadują biznesmeni, każdy biznesmen miał segregator, pomyślałem że to księgowi i jak zerknę przez ich ramię w ten segregator to zobaczę liczby i wykresy - gdzie tam, zobaczyłem czcionkę o rozmiarze 16 i szkolenia z asertywności :D - tam nikt nie trzyma w reku tabletów ! tam dalej są segregatory ! jest rok 2015 !:D Poszedłem do Harrodsa i zobaczyłem krzywo przyciętą dyktę nieumiejętnie pomalowaną na biało:D - towar jak w Polsce 15 lat temu ! :D Przypomnę tylko, że piszę to z perspektywy średnio zamożnego domu w Polsce. Babcia mi mówiła zawsze: wnusiu inteligentny człowiek nigdy nie jest gruby - w UK przestałem patrzyć seksualnie na kobiety - po prostu nie da się na nie patrzyć - gust nie pozwala:D. Transport w UK jest bardzo bardzo drogi. Na zakupy modowe najlepiej skoczyć na weekend do Polski , no chyba że chcesz wyglądać jak twój dziadek na zdjęciach czyli retro to kupuj w UK:D Wszystko na wieszakach w UK jest noszone i powypychane:D - standardem jest, że ludzie kupują ubrania na tydzień bądź dwa i oddają. Fakt, że pewnie i w Polsce to się zdarza , ale w UK to standard:D. Anglicy są bardzo słabo wykształceni, po pierwsze nie stać ich na to , po drugie nie chce im się bo to strasznie mało ambitni ludzie:D. Pracowałem jako szef zmiany w magazynie i Anglicy myśleli że przyjechałem z BBC:D kiedy zaczynałem opowiadać o podróżach i jak wygląda świat:D. Higiena: Anglicy nie myją naczyń generalnie, jeśli myją to albo opłukują tylko wodą lub myją z użyciem płynu, ale wtedy już nie opłukują:D. Normalnym jest rano w poniedziałek widom mężczyzn w garniturach z ubłoconymi nogawkami i nie dlatego, że przed chwilą wpadł do błota tylko tak chodził przez poprzedni tydzień:D - nikt się nie dziwi:D:D Jako mężczyzna nie podchodzę i nie będę podchodził do angielskich kobiet - brzydzę się - sorry:D Służba zdrowia: jestem mężczyzną, moim lekarzem rodzinnym jakiego przydzieliła mi przychodnia została pani ginekolog. Standardem jest, że na wszystko lekarz przepisuje zwykły "paracetamol" lub wodę z solą:D Służba zdrowia nie istnieje - dlatego Polacy szukają polskich lekarzy - nie chodzi o brak znajomości języka, ale o elementarną znajomość anatomii:D Drogi: jeśli ktoś powie, że tam to mają dopiero drogi - to w Polsce mamy super drogi - w UK to chropowaty, krzywo rozlany asfalt z dziurami:D Język: jeśli uczyłeś się w Polsce angielskiego amerykańskiego to będziesz miał spory problem ze zrozumieniem brytyjskiego. Nie myśl sobie, że w pracy czy na ulicy usłyszysz piękny język rodem z telewizyjnych brytyjskich wywiadów. Brytyjski angielski to bełkot:D składający się z pierwszych 2-3 sylab wyrazu - to taka ciągła czkawka:D Podsumowanie: W UK wszystko jest na sznureczek i na gwoździk czyli byle jak:D To kraj byle jakości, ale nikomu to nie przeszkadza:D Nikomu nic tam nie przeszkadza, dlatego jedzenie tam nie smakuje bo nie przeszkadza, osrane gacie u kobiety (osobiście widziałem raz w tygodniu):D nikomu nie przeszkadza, a nazywa się to wolnością. W urzędzie pracy pani angielka zapytała mnie czy Polska jest w Europie:D Jeśli zamieszkasz w UK zmienisz się w tym względzie, że wszystko będziesz miał gdzieś - i dotyczy to każdego aspektu życia. Nazywają to wolnością - ja nazywam to bylejakością!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te polskie "dwory" to lepianki z krowiego g****a w porównaniu z angielskimi pałacami zamieszkałymi przez prawdziwą arystokrację. Polskie chamy oderwane od pługa to dzisiejsza Polska "arystokracja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w uk arystokracji. Ona jest w PL. Piekne dworki i pałace miod malina i bez grzyba. W uk arystokracja to ciapate na ulicach rzucajace papierki pod siebie i słuchajace mp3 wszedzie. HAHA! Co za koorewski kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielskie dwory to kozie łajna :D PL to elegancja francja style ze wszystkich epok rokoko barok renesans , nie to co domopodobne rudery w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku! Jesteś chory z nienawiści. To cię toczy jak rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol dobrze prawi Myślicie, ze macie przyjaciół Brytyjczyków ? :P Hahahahahaha dobry żart Tez miałam... I ? Gdzie sa jak mam depresje? Polacy tez nie sa lepsi, ludzie to gowno, trzeba kochać koty i psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tztfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK nic sama nie stworzyla. To z UK pochodzi niewolnictwo. To brytyjczycy niewolili indian i walczyli o bycie mistrzem w zniewalaniu innych ludzi z Hiszpania. Obecnie brytyjczycy maja mniejsza wiedze o swiecie niz przecietny Polak. Brytyjczyn nawet nie wie gdzie na swiecie znajduje sie Polska a Polacy w szkolach srednich czy zamykanych gimnazjach wiedza gdzie lezy wiekszoac krajow swiata. Ludzie z zachodu europy uwazaja sie za lepszych od tych ze wschodu ale to na wschodzieludzie nie chca muzulmanow i nie maja z nimi problemu tak jak zachod. Brytyjczycy nawet nie reaguja jak muzulmanie pluja na ich krolowa a kiedys za takie zachowanie skopali by takim ludziom tylkim. Brytyjczycy stracili jaja a kobiety szacunek do samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yeeebać Indian. Britannia rulez! My Brytyjczycy dobrze wiemy co mamy robić, bo do nas świat należy. A wy polaczki nadajecie się do sprzątania u nas ale i tak łatwo was zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! gulky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! mzvua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×