Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Absurdy UK oraz chamstwo Brytyjczyków.

Polecane posty

Gość gość
Sportowców zarabiających aż tyle nie ma znowuż tak dużo - nie przesadzaj, trzeba być super dobrym, do tego aktorem często. Większośc sportowców - nie wspięła się na szczyty, a potracila zdrowie. Ci, o których piszesz to znowu kategoria typu apple - sa przepłacani i ich praca - mimo, że dostarcza niektórym sporo emocji - nie jest tyle warta. No, ale kto chce ten im placi i nakreca bezsensowną karuzelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie te 3 miliony to sam polski plebs i menele. Wystarczy przejść się wieczorem w miejscu gdzie mieszka polactwo. Alkoholicy, narkomani, brudasy, ludzie z wyrokami, po zawodowkach albo marnych studiach. Sam syf wyjechał z PL. PL teraz jest piękna, no może oprócz zapijaczonych wsi pod Rzeszowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak królu plebsu i meneli - wiesz najlepiej kto wyjechał:) Po sobie jak zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem smieciu, gdyż mieszkam tu 5 lat. Widzę jakie tutaj kariery w Costa bądź Tesco robicie. Jakimi, to sprawnymi menadżerami i team leaderami jesteście. Jakie to piekne domy na dozywotni kredyt bierzecie. Wiem smieciu jak koncza wasze dzieci w UK. Wiem o was wszystko emigracyjne niedojdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za jakieś 20-30 lat Polacy będą zarabiać połowę z tego co na zachodzie. Nie cieszycie się? Przecież to dużo więcej niż macie dzisiaj. Bo teraz możecie się porównać z Albanią i Czarną Afryką. Z Chinami nie, bo tam zarabiają lepiej. Tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My przynajmniej mamy dzieci i to do tego swoje, a ty masz cudzą spermę w tyłku, od tych sterydów co się nalykałes po drodze nigdy dzieci miec nie będziesz... a jak będziesz to nigdy pewnosci , że sa twoje hehehe bo zonkę pewnie Ahemd jakis laduje na dziennej zmianie tam gdzie ciebie jego brat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj emigracyjna niemoto. Cóż ci pozostało w życiu oprócz plewienia dwóch grządek sałaty na tym twoim malutkim ogródku obok domku z dykty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, czyli jedak Tesco - dobrze pisałam, nie ogladaj się na boki, walcz o kulki mocy z przeceny, tylko tyłek chroń - to jedyne 5 min. kiedy ci nikt w niego nic nie ładuje, no moze jakis polski manager coś obrabia, ale to mniej boli chyba...;) Czy nie?;) Heh, nie dziwię sie, że zadnych karier nie widzialeś, nikt kto coś sensownego ze sobą zrobił nie obraca się w menelstwie twojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajki rzucilem po 15 latach palenia, alko ograniczylem, pij***ardzo rzadko i malo, w porownaniu z tym co pilem kiedys to mozna powiedziec ze nie pije no ale kondycja zniszczona i czlowiek juz za stary (32) na sport... i tak Lewy to skrajny przypadek ale wystarczy spojrzec np na tenis, super dobrym nie trzeba byc bo np za przegrana w wielkim szlemie w pierwszej rundzie zarabia sie ogromne pieniadze, takie ktorych normalny szaraczek nie zarobi w kilka lat, w innych dysciplinach tez jest bardzo dobrze, no i oprocz tego wiadomo, sport to zdrowie wiec same plusy. Wiec moja dobra rada dla wszystkich, zajmijcie sie dobrze swoimi dziecmi!!! "Popchnijcie" w strone sportu, zrobcie to czego nie zrobili nasi rodzice a tez na pewno na tym zyskacie :) ja moim na pewno zycia nie zniszcze i nie zostawie samych sobie, od malego trzeba trenowac :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport wyczynowy to zniszczone zdrowie, warto iśc w tym kierunku jak się ma nieprzeciętny talent, ale jak przeciętny to lepeij szukac czegos innego - konkurencja jest tutaj ostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Predzej zniszczysz zycie pijac, palac itd a sa wiadomo teraz tez inne pokusy - jakies dopalacze, narkotyki czy inne gowno. Kiedys sie myslalo ze to wszystko takie fajne, imprezy, znajomi (a rodzicow to je*balo) a teraz sie zaluje, nie dam moim dzieciom tak zalowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się cieszę, że w PL jest coraz lepiej. Jest tak jak powinno być. 95% Polaków żyje na granicy ubóstwa, bo na nic lepszego nie zasłużyli. Dobrze wam tak. Macie to na co zasługujecie. Trzeci świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba powiedziec ze moglo byc o wiele gorzej niz w PL :) ja tutaj glownie pisalem co mnie wku*wia w polaczkach za granica ale wystarczy unikac :) a w Polsce jest srednio. Poczytajcie o krajach w afryce np, niektorzy powinni sie tam urodzic a nie miec ten zaszczyt zycia w sredniej-niezlej Polsce :) i miec mozliwosc mozna powiedziec robienia co sie chce w europie, niektorzy nie zasluguja na te przywileje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak, ale z drugiej strony popatrz - jesli już wtedy wazniejsze były imprezki alkohol itp to co by było gdyby się okazało, że masz jednak super talnet, ktos cie wypatrzyl, jakis trener odpilnowal, zebys trenowal i nagle dorwales się do gwizadorstwa, pieniedzy, latwych dziewczyn i szybkich samochodow... sodowka w 5 min. by ci uderzyla do glowy jak niejednemu sportowcowi... owszem - kontrakty teraz trzymaja to jakos w kupie, ale sporo z nich i tak przepieprza kase na prawo i lewo i za kilka lat - bez inwestycji - zycie z duzo mniejsza gotowka zblednie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np to co napisalo nade mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 20.17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal się emigracyjny alkoholiku po ilu tam w jukeju na pokoju mieszkacie? Jak tam niemotko, ile nadgodzin yebles by na wycieczkę naskrobać bądź bilet do Polski? Oh ty emigracyjny niemoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To do mnie? :D nie liczac mojej kobiety to zawsze mieszkalem sam. Widzisz, nie kazdego dotycza te twoje stereotypy... mieszkanie w 10ciu w pokoju, czyszczenie kibli czy zmywak :D znam wiele osob z Polski ktore np pracuja w UK w bankach, maja swoje domy itd, a ty ciagle placzesz... aaa i nie jestem alkoholikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawia się dziwny charakter polactwa....martwią się o emigrantów, którym się nieźle powodzi pomimo iż najczęściej zaczynali od zera, ale nie martwią się o swoich rodaków, ktorzy chodzą bez pracy albo zapierdalają za 1/5 z tego co powinni zarabiać. Wam nie przeszkadza, że 95% Polaków żyje na granicy ubóstwa i że żyjecie na łasce rodaków-pracodawców, którzy was dymają za bezdurno na stojąco. Ale kilka milionów Polaków, którzy wysrali się na was bardzo wam przeszkadza. Dziwne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadza im, bo mogą się dzieki nim poczuć lepeij - myslisz, że po co Konchitka pojechała za granicę żebrac kasę na dom? Własnie po to, żeby się wybić z tych % za wszelką cenę. Ta biedna polska jej nie martwi - ona ma pełną miskę, dach nad głową i pieprzy na forum o swoim patriotyźmie, a tamtym ludziom co najwyżej rzuci, ze sami sobie winni, bo... cokolwiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigranciku, mówisz ze w banku tam pracujecie. Tylko ilu z was niemoto pracuje w banku? Garstka. Poza tym te laski co na kasie tam siedzą, pracują tylko dlatego, ze znają język polski, by obsługiwać takie niemoty jak ty, co po angielsku ani be, ani me. Pochwal się emigracyjny szczurze jakie to domy w UK kupujecie, w jakim one są stanie? Remonty robicie latami, a kredyty splacacie dożywotnio. My w Polsce mamy przybajmnie piękne domki, a nie zaszczurzone rudery z dykty. Niemotko dzisiaj pierwszy, mam nadzieje ze naciulales na rent dla Pakola bądź agencji. Nieudolna masa z uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy poczytac ten temat, oprocz 2 czy 3 osob ktore pisza spokojnie i kulturalnie argumentujac wszystko, reszta to najgorsze chamstwo z rynsztoka. I co? Ktos ma sie niby tym przejmowac? Wszyscy przejmuja sie soba i swoja rodzina a nie jakims chamstwem. Niestety nie tylko w necie mozna to zaobserwowac. "Super" rodacy, nienawidzacy sie nawzajem, cieszacy z czyichs niepowodzen i falszywi przyjaciele ktorzy sa tylko jak czegos potrzebuja a jak o cos poprosisz to nie maja czasu. Je*ac takich rodakow... a poza tym jak ktos wyjedzie to zwalnia sie miejsce pracy wiec powinniscie sie cieszyc... a tu co, placz ze ktos wyjechal, no bez jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masakra co ty typie wypisujesz i ile w tobie nienawisci, poza tym oceniasz moj angielski? Znamy sie? Hahaha no nie rozpie*dalaj mnie. A nie zapomnialem ze nikt oprocz ciebie nie zna angielskiego :D koniec marnowania mojego czasu na ciebie, zalosny frajerze, pokazujesz dokladnie to czego nienawidze w polakach, na szczescie mozna takie gowna ignorowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak widac nie Kochitka, Konchitka ma misję obrażać tych co jej pozwalają wyprowadzić kase za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pal gumy emigracyjny szczurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia kwestia jesli chodzi o moj angielski, ostatni raz sie wytlumacze: przed moim pierwszym lotem, pracodowca sprawdzal telefonicznie moj angielski, i tylko dlatego dali mi prace i polecialem, bo jest ok. Powinni osobiscie kazdego sprawdzac, przed wlotem albo wjazdem, dzieki temu wiekszosc gowna zostala by w pl :D pewnie jakies 80%, moze jak niedlugo wyjda z unii to sie skoncza oszustwa, wyludzanie kaski itd, mam taka nadzieje!!!! I mogliby wprowadzic takie sprawdzanko osobiste jezyka HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
true - to sprawdzanie by było dobre, zresztą do tego teraz rząd dązy...pewnie mu się nie uda, ale kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja emigracyjny szczurze, spokojnie bym został, gdyż biegle mówię po angielsku. Gdy przyjmowałem się do pracy musiałem przejść test językowy smieciu. Zarabiam 30 000 funtów rocznie i w takich pracach musisz mówić po angielsku. Tak szczurze radzę sobie w tym kraju. Spokojnie mógłbym wziąć kredyt na ta ich zaszczurzona chałupę. Angielski jest prymitywnym językiem, wystarczy 3 miesiące i spokojnie można się porozumiewać. Po 1,5 roku mkwisz juz biegle. To żaden wyczyn znać angielski ciulu. Pyerdolona emigracyjna masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co szmato? Wyzywasz innych emigrantow, hipokryzjo? :D pij wiecej alkonie albo pal wiecej bo na pewno normalny to nie jestes, mozg juz zlasowany, emigrant wyzywa innych emigrantow w necie BUHAHAHA a zarabiaj sobie nawet miliony, mi wystarczy nawet minimalna a ty nie zaslugujesz nawet zeby na ciebie nasrac i jestem pewny ze kiedys sie o tym przekonasz a angielski tak jest latwy ale wiekszosc i tak ma wyj****e bo znajomi pomoga, nie potrzebuja znac bo tyle polaczkow tam, anglicy sa chyba mniejszoscia narodowa :D ale po wyjsciu z unii zobaczysz co sie stanie :) watpie ze wyjda ale mam nadzieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zostałbyś, bo by cie w ogóle nie wpuscili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×