Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Absurdy UK oraz chamstwo Brytyjczyków.

Polecane posty

Gość gość
No wlasnie ciekawe jak taki nedzny prymityw by sie nauczyl CZEGOS w polsce :D AHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczurze nie jestem emigrantem, tylko tymczasowym pracownikiem zarobkowym. Wykonuje pewna prace, a twoje śmieszne uk mi za to płaci. Tak smieciu, radze sobie tutaj bardziej niż ty szczurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddychaj, oddychaj... nie radzisz sobie skoro musisz zakładac durne tematy na forum obnażające twój niedorozwój... nie radzisz sobie z wdzięcznością dla kraju, który ci daje zarobic lepiej niz Polska, ale to typowo polackie, Polak nie lubi czegoś komus zawdzięczać, nie wie jak to okazać, więc gryzie pluje, obmawia, wyzywa od najgorszych... jesteś tymczasowym dupkodajkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie chlopka konchitka bolaca dupka? :D "nie jestem emigrantem, ja tylko pracuje za granica" :D ty i ten twoj zapijaczony i styrany zielskiem mozg, ehhh co to bedzie z toba za kilka lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ty wielka Brytyjko. Mam byc wdzięczny krajowi, który najpierw nas zdradził, wpedzil w 6 lat nazizmu i 50 lat komunizmu, by teraz dać mi więcej zarobić. Ty sobie im dziękuj. Ja na pewno nie będę smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyłoby nie pluc głupolu, nie zakładac durnych tematów, nauczyc sie czegos pozyteczengo od nich, bo można i nie być taka gnidą w zyciu jak jesteś - to by wystarczyło... a tak? robisz trzodę i się dziwisz, ze kiedyś tam zostałeś sprzedany - czemu ktos miałby karku nadstawiac za takie niedoroby jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno wiem o UK więcej niż ty kurfo, jestem tutaj bardziej szanowany i mam zdecydowanie więcej brytyjskich znajomych szmato. Tobie się zdaje ze cis dajesz temu krajowi. Jesteś jednak tylko zwykłym darmozjadem, który czerpie korzysci z ich sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno nie pojechalbym do kraju ktorego tak nienawidzie jak ty, to tylko pokazuje jakim nedznym czlowieczkiem jestes i ze licza sie dla ciebie tylko pieniadze, i znowu powtorze sie, oceniasz wiekszosc ludzi ktorych wtedy na swiecie nie bylo, pokazuje to jaka falszywa d***** jestes. Serio, dla twojego dobra powinni cie deportowac i zamknac moze bo kto wie co ci do lba strzeli... w moich oczach jestes psychopata i potencjalnym terrorysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na pewno" to gowno wiesz :D jasnowidz? Moze mieszkamy tu o wiele dluzej od ciebie debilu, ile ty masz lat? Zachowujesz sie jak obesrany przedszkolak ktoremu wydaje sie ze wie wszystko najlepiej a na kazdym kroku pokazuje ze gowno wie i nie ma absolutnie zadnych argumentow bo niby skad? O obcych ludziach wypowiada sie jakby wiedzial o nich wsxystko, no debil i to emocjonalnie na poziomie przedszkola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, a ten znów się musi dowartościowac... zieeeew... już nawet nie wnikam jakich to masz znajomych brytyjskich skoro zakładasz tematy o ich chamstwie, sorry gnido, nie ma cie za co szanowac, jesli myslisz, ze oni nie widza twojej dwulicowosci to sie mozesz kiedys zdziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i o czym z wami emigracyjne szczury pisać, jak wy jesteście głupie i tępe. Myślicie, że dłużej moeszkacie to od razu więcej wiecie o UK. Dlaczego w takim razie śmiecie w UK jest tak mało wyszukane jedzenie, dlaczego ich domy są tak obskurne, skoro to bogate społeczeństwo. No kiedy emigracyjne odpiwiedzcie? o wy darmozjady możecie wiedzieć o UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zaczal plakac za nimi bo mu w ch*j glupio, myslal ze mu wszyscy polacy przytakna :D falszywiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nikt nie wie nic o uk tylko ty wiesz wszystko, wyrocznio, nikt z toba nie pogada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe:) wielbiciel kulek mocy z przecen i slumsów za grosze skarzy sie na jedzenie i warunki mieszkaniowe...matko padam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli chodzi o ich domy to mi sie podobaja, na pewno bardziej niz polskie blokowiska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intereseju was w ogóle śmiecie ten kraj, jego historia, kultura, obyczaje? Nie, was to kompletnie nie interesuje płytkie jaszczury. Was interesuje tylko to ile możecie tutaj zarobić, pyerdoleni hipokryci. Nawet nie wiecie czym dokładnie różnie się Anglia od Walii i UK. Pyerdolobe szczury jeszcze mi zarzucają, ze nienawidzę tego kraju. Ja z wami kursy tylko walcze, za to jak pkujecie ba Polskę, swój naród i kulturę i to jeszcze we własnym języku, gdyż w angielskim pisać juz tak dobrze nie potraficie. Śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jedzenie wpieszam glownie polskie :p dobra koniec tych bezsensownych pogaduszek... niech ci bedzie znawco uk, ja nic nie wiem, ty wiesz wszystko, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tez wiesz wszystko co mnie interesuje, no nic, jadnowidz, powinienes krocie robic jako jasnowidz w polsce, po co wyjezdzac do kraju tych "glupich i chamskich brytoli"???!!!! No wiec po co smieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigranciku, mówisz ze w banku tam pracujecie. Tylko ilu z was niemoto pracuje w banku? Garstka. Poza tym te laski co na kasie tam siedzą, pracują tylko dlatego, ze znają język polski, by obsługiwać takie niemoty jak ty, co po angielsku ani be, ani me. xx No widzisz idioto , one dały sobie rade znajac j. polski :) Ty tez niby znasz, ale kariery jak nie ma tak nie ma :D Az do Pl trzeba uciekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są polskie bloki tylko sowieckie głupia pisdo. Ta technologia została Polsce narzucona. Porównaj sobie jak wyglądają w Polsce nowe domy czy szeregowce z tymi w UK. Pewnie nawet kurfo nie wiesz, ze takie budownictwo jest elementem kultury brytyjskiej. Ty kurfo nic o UK nie wiesz, oprócz jak zdobyć jakiś benefit. Pyerdolone śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
An ten niedorobiony wuefista znów quizy zaczyna :D Juz tyle razy pisałes czym sie rózni Anglia od Uk, ze móglbys cos nowego zapodac :p I nie minusowy pierwiastek, bo to tez juz zanudzileś.. i ty sie rozwijasz niby ? Zacioles sie jak zdarta płyta w jakiejs swojej rzeczywistosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nono znowu o benefitach, "glupia pisdo" nie wzialem nawet pensa, ale taaa brak argumentow to trzeba jakies brednie z d**y wziac... prosze ignorujcie tego trolla, ja tez sie postaram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie szeregowce taaaaaa i hawiry na za malych działkach i ten cały burdel urbanistyczny, trzeba komletnie być niewrazliwym estetycznie, żeby tej brzydoty nie widziec:) Przypomnij sobie co nieco - jakby nie patrzeć tego typu brzydactw w UK jak na lekarstwo: http://raider55.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigranciku, mówisz ze w banku tam pracujecie. Tylko ilu z was niemoto pracuje w banku? Garstka. Poza tym te laski co na kasie tam siedzą, pracują tylko dlatego, ze znają język polski, by obsługiwać takie niemoty jak ty, co po angielsku ani be, ani me. xx No widzisz idioto , one dały sobie rade znajac j. polski Ty tez niby znasz, ale kariery jak nie ma tak nie ma Az do Pl trzeba uciekac Hhjhhh Nie no zayebista kariera w banku na kasie pracować. Normalnie Klekajcie narody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic o kasie nie pisal, a co mialem na mysli to juz niewazne, to tylko idiota z braku argumentow musial dopowiedziec, tak samo jak o czyszczeniu kibli, zmywaku czy benefitach albo gniciu w jednym pokoju w 10 osob, mysli biedaczek ze te stereotypy to wszystkich dotycza ale tylko nie jego, czyli superszanowanego krola uk ktory musi wylac swoje zale w neciku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta, taka praca jest ok, lepsza niz np sprzatanie ulic, no ale nie dla krola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam świetna prace w UK w swoim zawodzie i byłam szczęśliwa przez tydzień... Nie podpisał ze mna umowy, nie zapłacił .. Straciłam zaufanie do angoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście kasy nie odzyskalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze nie odzyskałam. Powiedział mi ze za okres próbny nie płaci. A robiłam wszystko co należy do pracownika, nie uczył mnie niczego tylko od razu pracowałam jak kazdy w tym zakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×